Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Amazon Studios potwierdziło nabycie międzynarodowych praw do dystrybucji filmu komediowego Książę w Nowym Jorku 2. Jednocześnie podało datę premiery produkcji w serwisie streamingowym Amazon Prime Video.

Książę w Nowym Jorku 2 trafi do oferty Amazon Prime Video 5 marca 2021 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć ciekawa filmowa premiera pojawiła się niedawno w Prime Video - "Wujek Frank" Alana Balla, twórcy "American Beauty" i "Sześć stóp pod ziemią". Film podobno trochę w stylu "Green booka", ale recenzje ma dużo gorsze. Nie wiem czy sprawdzać biorąc pod uwagę jak wyglądał ostatni serial Balla dla HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu mam zagwozdkę małą bo o ile jak wspomniałem na pohybel APV to jednak ''The Expanse'' MUSZĘ pożreć na 1-2 posiedzenia koniecznie w 4K i koniecznie zaraz po ukazaniu się bo się trzęsę?.

A nie mam przekonania, że zassam to z neta w całości w 4K za dzień czy 2.

Bawić się w triale na 7 dni też mi sie nie chce.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W ostatnich tygodniach akurat Amazon ma znacznie ciekawszy oryginalny kontent od HBO ;).

Fanom sci-fi w trochę innym wydaniu polecam niezłe "Tales of the loop" - właśnie kończę oglądać.

Swoją drogą, w marcu premiera filmu "Książę w Nowym Jorku 2" w Prime Video.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja na Windows i wersja przeglądarkowa ma obraz tylko do 1080p oraz dźwięk 2.0. Niby jest lepiej od HBO GO, ale mam wątpliwości co do dźwięku. Ma dziwny format, jakbym słuchał stratnych mp3 na poziomie 128kbs lub jeszcze mniej. Dialogi miejscami jak w polskim kinie. Mocno przytłumione. Muzyka jak z przestrojonego radia. 

Netflix przy tym jest jak przeskok z taśmy magnetofonowej na CD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej to oryginalny kontent znaleźć można w różnych serwisach streamingowych.

Np oglądam obecnie serial na C+ OTT " Strefa Mroku" .

Co kto lubi, a jeden serwis to za mało i na każdym można znaleźć coś ciekawego jesli mowa o kontencie , wszystko według gustu.

Jeśli mowa o  jakości technicznej  obrazu i dźwięku to na pierwszym miejscu są Netflix i właśnie Prime Video.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ale to w Prime miała niedawno premierę druga część "Borata", nowy sezon "The Boys", "Expanse", nowy "Grand Tour" itd.

HBO może uratować ten rok jeśli pokażą WW 1984 ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupoty gadasz. Amazon Prime ma w ofercie ponad 1000 tytułów, HBO GO 1600.

Oba serwisy przy Netflixie który ma ponad 4200 to śmiech na sali, ale kontent oryginalny Amazona jest 3 klasy lepszy, a HBO nie ma praktycznie żadnego.

 

Pominę już oczywiste różnice jakościowe ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...