Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, lokam napisał:

"The Last Narc" - nie dziwię się, że CIA próbowała zablokować ten serial. Serial opowiada o porwaniu i zabójstwie Enrique „Kiki” Camareny, agenta DEA w 1985 roku.

Niby po co mieliby chcieć blokować coś o wydarzeniach sprzed 35 lat?

Jakaś plota i tyle tym bardziej, że przeróżnych dokumentów o tym wydarzeniu było przez te 35 lat od groma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tracer10 napisał:

Niby po co mieliby chcieć blokować coś o wydarzeniach sprzed 35 lat?

Niektóre dokumenty z II wojny światowej są utajnione na 100 lat np. te dotyczące R.Hessa, czy H.Himmlera i zostaną odtajnione w 2041 roku. 35 lat, to krótki okres, żyją jescze bohaterowie tamtych wydarzeń. CIA mogła być zamieszana w to morderstwo, moim zdaniem dowody są mocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty porównujesz II WŚ z morderstwem agenta?

A o tym, że w tym morderstwie mogła brać udział CIA to spekulowano już kilka miesięcy po nim.

99,9% ludzi w krajach takich jak Polska [ nie anglo ani hiszpańsko języcznych ] o Camarenie dowiedziała się dopiero z Narcos-Meksyk.

A temat w USA czy Am. Środkowej jest wałkowany od 35 lat raz częściej, raz rzadziej w zależności od pojawienia się jakiegoś dokumentu czy fabuły [ jest tego sporo ]

Może i 30 lat temu CIA miała jakiś wpływ na to co ma być w TV, ale teraz?

CIA teraz to sobie może pogdakać tylko.

 

@Gruby Bubu

Czytaj wyżej. To żadna tajemnica roku pańskiego 2020 o możliwym udziale CIA żeby cokolwiek blokować.

Od 35 lat o tym się mówi, podobnie jak o możliwym udziale rządu USA w atakach na WTC o czym zaczęto spekulować chwilę po nich.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Premiera miała być w maju i serial zniknął bez podania daty premiery, pojawił się dopiero teraz, powodem miało być CIA, jaka prawda tego nie wiemy, jeżeli jednak dysponujesz większą wiedzą w tym temacie to podziel się ze wszystkimi :)

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GrubyBubu napisał:

Premiera miała być w maju i serial zniknął bez podania daty premiery, pojawił się dopiero teraz, powodem miało być CIA, jaka prawda tego nie wiemy, jeżeli jednak dysponujesz większą wiedzą w tym temacie to podziel się ze wszystkimi :)

 

Cóż, tu nie chodzi o moją wiedzę, tylko o zdrowy rozum?, niby dlaczego CIA miałaby chcieć ten serial blokować skoro nie robiła tego przy innych dokumentach o Camarenie których się przez 35 lat nazbierała masa?

Jeżeli serial miał być w maju, a pojawił sie po 2 miesiącach to skąd przekonanie, że to przez CIA? Jeżeli dysponujesz większą wiedzą w tym temacie to podziel się z nami?.

Tylko nie mów mi o NYT błagam, nawet poważne gazety mają swoje kolumny z bzdetami.

I słaba coś ta CIA skoro opóźniła emisję o tylko 2 miechy, bardzo słaba. Nie dało się zastraszyć decydentów Amazona czy ki diabeł?

Powiedz mi i uświadom mnie dlaczego teraz w 2020 roku CIA miałaby się bawić w blokady narażając się na ośmieszenie? Media są wszędzie, nie tak jak dekady temu.

Powtarzam do upadłego, że ta historia żyje od 35 lat, poczytać by trzeba było po hiszpańsku i angielsku bo po naszemu nie znajdziesz prawie nic.

Tak więc żaden to sekret, że amerykanie mogli zabić swojego, jest znany od trzech i pół dekady.

 

PS

Seriali przekładanych o parę tygodni jest mnóstwo bez podawania przyczyn jakbyś nie wiedział.

Wszędzie spiski masakra.

Dziw, że CIA nie blokowała info o COVID-19

Nie kupuję tego i dziwi mnie, że ktokolwiek może uważać, że to co w tym serialu jest opowiedziane ujrzało światło dzienne w 2020 roku. Bzdura.

Sie ma @Pawop

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ciekawa sprawa, właśnie zauwazyłem że zaczęła działać u mnie wbudowana apka Prime Video w Fire Sticku, wcześniej przy próbie odtworzenia dowolnego materialem wywalała ona za każdym razem problem z lokalizacją. A teraz normalnie wyświetla programy, mozna wybrać również polski interfejs aplikacji. Nie trzeba już dogrywać z Android TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2020 o 01:17, GrubyBubu napisał:

Dzisiaj doszły wszystkie seriale które podałem wcześniej, Homeland i Synowie Anarchi dodatkowo lektora mają

Nie ma to jak dodać lektora do seriali które ma konkurencyjny Netflix a nie do tych co mają tylko oni. Prosi się lektor do Mad Man czy Chicago Fire, przynajmniej pierwszych 2 sezonów, do tego lektor do własnych produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy lubi czytać napisy.Mi to nie przeszkadza , wręcz lubię z uwagi na oryginalną scieżkę dźwiękową.Za to moja żona w tym przypadku zrobiła tylko jeden wyjątek...dla " Domu z papieru" gdy jeszcze tam nie było lektora. ;-)

Prime Video gdyby dodało lektora do swoich seriali byłby to jeden ze  spsosobów na zyskanie  większej popularności.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się z tym tylko  liczyć, że może  trzeba będzie jeszcze dopłacić   do tych usług, gdy plany z wejściem nowego podatku od usług streamingowych wejdą w życie...

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się z tym tylko  liczyć, że może  trzeba będzie jeszcze dopłacić   do tych usług, gdy plany z wejściem nowego podatku od usług streamingowych wejdą w życie...
 
Przepisy już weszły w życie. Podatek jest na tyle śmieszny, że nikt cen nie podniósł
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...