Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.06.2020 o 17:31, swordfish napisał:

Po 6 miesiącach opłata 25 zł. Oferta atrakcyjna. Tylko do połączenia z abonamentem Play. Najtańszy abonament Play to ten z Play Now TV box - 10 zł.

Niby co tu jest atrakcyjnego? Umowa na dziadowski box na 2 lata? Ja rozumiem, że fajnie brzmi 10 zł i w tym na pół roku Prime za free, ale akurat Prime to nie jest usługa którą musisz opłacać co miesiąc bo ci coś ucieknie.

Raz na 3 miechy zupełnie wystarczy i niczego nie przegapisz.

240 zeta na 2 lata dla Play, a po 6 miechach i tak musisz coś bulić na Prime nawet jak wspomniałem raz na 2-3 miechy.

To już wolę zapłacić raz na jakiś czas te 5,99 euro i nie bawić się z Play.

Wyjdzie nawet na to samo cenowo lub lepiej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, tracer10 napisał:

Niby co tu jest atrakcyjnego? Umowa na dziadowski box na 2 lata? Ja rozumiem, że fajnie brzmi 10 zł i w tym na pół roku Prime za free, ale akurat Prime to nie jest usługa którą musisz opłacać co miesiąc bo ci coś ucieknie.

Raz na 3 miechy zupełnie wystarczy i niczego nie przegapisz.

240 zeta na 2 lata dla Play, a po 6 miechach i tak musisz coś bulić na Prime nawet jak wspomniałem raz na 2-3 miechy.

To już wolę zapłacić raz na jakiś czas te 5,99 euro i nie bawić się z Play.

Wyjdzie nawet na to samo cenowo lub lepiej.

Bez sensu takie pisanie, może box nie jest rewelacyjny ale jak ktoś jest zainteresowany to Play daje w tym pakiecie kilkadziesiąt kanałów jak np Eleven 3 i 4, Foxy i kilka innych stacji filmowych plus np bazę filmów od Paramount. Co do samego Amazona mogę się zgodzić, na tą chwilę są u nas lepsze serwisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, lukimann napisał:

Może jednak współpraca z Play ma pewne plusy.Seriale dostały lektora a sama usługa zyska większą popularność.

 

Może i ma plusy, ale mowa jest o atrakcyjności cenowej za Prime w tej ofercie. Żadnej atrakcyjności.

 

@rtl7fan ja porównałem tylko ceny za Prime, a opinię o boxie dodałem tylko. A to co dają za 10 zł to żenada jakich mało.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu w Polsce pojawił się film "The Aeronauts". Pół roku czekania. Mimo, że produkcja własna i była już dostępna w Niemczech od grudnia 2019.

Parę pozycji indyjskich uzyskało napisy. Chyba jedyny serwis z tak bogatą biblioteką Bollywood. Szkoda, że w większości musimy się męczyć z napisami angielskimi. Ale może i to poprawi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań w końcu pisać o niemieckim Prime Video, bo tylko wprowadzasz w błąd.

Koledze@tracer10 chodzi o to, że jakby nie patrzeć, Prime Video za 6 miesiecy wyjdzie z tą ofertą od Playa 240 PLN, podczas gdy abonując bezpośrednio ze strony internetowej wyjdzie poniżej 180. Swego czasu też o tym pisałem.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem o co chodziło koledze @tracer10. Tylko co się będziemy szczypać, idźmy dalej tym tokiem i odejmijmy 180 od 240 to wyjdzie nam 2,5 zł miesięcznie za ofertę Play z android boxem, dwoma Eleven Sports na stałe, jakimiś pozostałymi 30 kanałami i bazą filmów ? To jest dopiero oferta co nie? Zresztą na stronie APV nie kosztuje czasem 25zl? To wyjdzie mniej jeszcze za pół roku. Fakt faktem warto ich wziąć co najwyżej raz na kilka miesięcy z obecną ofertą. Porównanie Amazona samego i z ofertą Play bylo dla mnie w tym przypadku bez sensu.

Edytowane przez rtl7fan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno w końcu uzupełniono lektora w 2 sezonie "Men in the High Castle". Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to, że połowa odcinków z lektorem w tym sezonie ma out of sync. Pewnie nic z tym nie zrobią. A tymczasem na torrentach śmigają poprawione wersje. :)

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, rtl7fan napisał:

Rozumiem o co chodziło koledze @tracer10. Tylko co się będziemy szczypać, idźmy dalej tym tokiem i odejmijmy 180 od 240 to wyjdzie nam 2,5 zł miesięcznie za ofertę Play z android boxem, dwoma Eleven Sports na stałe, jakimiś pozostałymi 30 kanałami i bazą filmów ? To jest dopiero oferta co nie?

Ty tak serio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...