Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Carnival Row in 4k UHD - Avg bitrate video: 9.90 Mbps / Peak 12.36 Mbps,


Ojjjjj... to jak słabo... :(  Netflix jaki by nie był 16 Mb/s trzyma....
 

4 godziny temu, bugmenot napisał:

O, jest tam też o jakości HBO w USA. Standardowo, szalone 3 Mbps ;)


Są "tacy" że będą ci wmawiać że i tak jest miód malina... :) Z tym już nie ma co walczyć... :doh:
 

5 godzin temu, GrubyBubu napisał:

Oj chyba nie widziałeś Disney+, obecnie ten serwis stoi na najwyższym poziomie jeżeli chodzi o cyferki, zresztą "na oko" też wygląda to rewelacyjnie 4k jak i HD


No to chyba oglądamy różne Disney+ bo jeśli chodzi o materiał nowy czyli 4K itp... super fajno... ale stare bajki-seriale wyglądają tak tragicznie że na Rubinie z analogowej naziemnej z Tele24 wyglądało to lepiej... :) 

Ja osobiście jestem bardzo zawiedziony. Bo nie ukrywam że bardzo liczyłem na jakościowe żyletki takich bajek jak Gumisie, Kacze opowieści, Timon i Pumba, itp. bajki z lat 80-90. A one wyglądają po prostu TRAGICZNIE.

Więc nie pisz o najwyższym poziomie... :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fire Tv 4k z włączoną opcją developerską, takie Xcode jak na Apple, jak widać różnice są zależne od urządzenia/operatora, AppleTv+ jest dodatkowo wykastrowane z HDR i Atmosa, Carnival raczej stałe 15-16mb, HboGo US 6-8mb na Dark Matter, See ledwo do tych 10 mb tu dociąga, ale ostatnio jak sprawdzałem to około 12 było, Disney 4k praktycznie stałe 20+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Conan napisał:

Szkoda, że te filmowe nowości jednak z opóźnieniem w stosunku do innych krajów. Ciekawe czy tak samo będzie z "The Report" i "The Aeronauts".

Nie wszystkie np.The Grand Tour ma 13.12 premiere w DE i PL

The Hateful 8    1.12

The Report  29.11

The Aeronauts 20.12

Iron Sky 20.12

Podalem oczywiscie daty premier w DE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Conan napisał:

"The Grand Tour" czy inne seriale oryginalne to wiadomo. Chodziło mi o filmy. "Brittany Runs a Marathon" czy "One Child Nation" mają przetłumaczone karty i polskie napisy, ale produkcje nie są dostępne w Polsce.

Co do "Brittany Runs a Marathon" jest dostepny na APV  DE ,ten drugi niestety nie jest dostepny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 listopada miała być premiera "The Report" i była, ale oczywiście nie w Polsce. Dziwne, bo Amazon nabył podobno globalne prawa do dystrybucji tego filmu. Co najciekawsze w innych lokalizacjach, gdzie film został udostępniony są też polskie napisy. Dzięki temu film można już znaleźć na torrentach i warezach z polskim tłumaczeniem. Widz, który chce obejrzeć coś legalnie jak zawsze jest w gorszej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Conan napisał:

29 listopada miała być premiera "The Report" i była, ale oczywiście nie w Polsce.

Jak nie ma jak jest :P

O ten film ci chodzi?

 

https://www.amazon.com/gp/video/detail/B07YVHGRH6/ref=atv_dl_rdr?autoplay=1

 

2019-12-02-130225.jpg

 

Brak napisów...

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Przez amazon.com można oglądać. Nawet nie wiedziałem.

 

Mimo wszystko jak wchodzisz standardowo przez stronę Prime Video to masz polski opis, polskie napisy, ale "film jest obecnie niedostępny do obejrzenia w Twojej lokalizacji"

https://www.primevideo.com/detail/The-Report/0O2TSKQMQO8KX64OZRVAR23PAY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Ogólnie film polecam jak się u nas pojawi, nawet polska się pojawiła w kontekscie torturowania, leci na byle jakim dns, odrazu 2 poprzednie filmy można obejrzeć, bo dziwnym trafem są wszędzie tylko nie u nas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam transmisje 4K z meczu ligi angielskiej Burnley z Manchester City i póki co wyglada naprawdę dobrze..zobaczymy sam mecz.

 

Jednak przy relacji ze stadionu pojawia się lekka pikseloza a bitrate średnio ......5.83 Mbps ..

 

Musze powiedzieć  uczciwie jakość  lepsza w Player.pl...tu podczas szybkich akcji legomania ...

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

To słabo jakoś, bo mecze NFL wyglądają dobrze i dostęp większy bo idzie globalnie a tu na jeden kraj, a przecież ta sama infrastruktura...

Na Samsungu oraz Fire jest 4k i HDR, obraz jak na stream bajka, ale czytałem że na Atv 4k są jakieś problemy, poza tym brak tam HDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Właściwie wszystko jest na dobrym poziomie bo idzie ze źródła, gdyż praktycznie wszystko jest obsługiwane przez ich serwery, są seriale które nie były remasterowane i są w sd, the shield czy świat wg bundych, ale poza tym jest żyleta chociażby Terminator 2 wygląda jak 4k :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się zastanawiać. Ja już trzeci raz korzystam z półrocznej promocji.

APV wart jest wydania tak małych pieniędzy. :D

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...