Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
25 minut temu, G2000 napisał:

30 lipca na Amazonie ma być dostępne Avengers Endgame. To będzie dostępne w Polsce? 

Ten film będzie do wypożyczenia w sklepie Amazon, ale nie u nas. Musisz pamiętać że Amazon sklep a Amazon Prime Video to nie to nie to samo ;)

https://www.amazon.com/dp/B07R21NC3J

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od prawie dwóch miesięcy korzystam z promocyjnego okresu. Czy jak teraz zrezygnuję i wrócę za jakiś czas, to pozostaną mi 4 miesiące okresu promocyjnego* czy też już będą pobierać standardową opłatę?

 

*oczywiście zakładając, że w dalszym ciągu będzie promocja dla nowych subskrybentów

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Będziesz płacił pełną opłatę.

Szkoda ci 13 zł? To nie pieniądz.  Zastanów się czy warto rezygnować przed końcem promocyjnym.  Moim zdaniem , nie warto. 

Promocja będzie póki, nie wejdzie oficjalnie Amazon do naszego kraju , na co się nie zanosi w najbliższym czasie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
pobrali 13zl więc jak widać można wrócić i płacić dalej cenę promocyjną.

Miesiąc ci się uda. Też miałem taką sytuację,  ale kolejne miesiące to już opłata bez promocji.

Sprawdzone nie tylko przeze mnie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kingofsouth napisał:

Będziesz płacił pełną opłatę.

Szkoda ci 13 zł? To nie pieniądz. emoji6.png Zastanów się czy warto rezygnować przed końcem promocyjnym.  Moim zdaniem , nie warto. 

Promocja będzie póki, nie wejdzie oficjalnie Amazon do naszego kraju , na co się nie zanosi w najbliższym czasie.

 

 

Nie szkoda mi 13 zł, ale tyle mógłbym płacić jeszcze później, jak będę coś tam oglądał. Bo jak na razie zalogowałem się, zasubksrybowałem i ciągle brakuje czasu, żeby coś obejrzeć. No ale jeśli jest tak jak piszesz to faktycznie nie ma sensu rezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 listopada premiera filmu "The Report", który jest poważnie wymieniany jako kandydat do przyszłorocznych Oscarów.

https://fdb.pl/wiadomosci/38685-adam-driver-w-zwiastunie-politycznego-thrillera-the-report

 

Amazon nabył prawa do dystrybucji filmu na całym świecie, więc premiera tego samego dnia powinna być również w Polsce.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, herman78 napisał:

Jedyny plus nowych STAR WARS... to Adam Driver... który wypłynął na szersze wody. Świetny aktor... ale beznadziejną i kompletnie nie pasująca do niego postać dostał w STAR WARS.

Oprócz "The Report" Amazona Adam Driver gra też główną rolę w "Marriage Story" Netflixa. Oba filmy zadebiutują na konkurencyjnych platformach jesienią i o obu będzie prawdopodobnie głośno w sezonie nagród.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam Driver ma już wyrobione nazwisko. Grał w filmach największych twórców: Steven Spielberg, Martin Scorsese, Jim Jarmush, Terry Gilliam. Postać Kylo Rena z "Star Wars" jest ważna, ale nie jedyna. Tak jakby mówić, że sir Alec Guinness jest znany wyłącznie jako aktor grający Obi Wan Kenobiego, pomijając jego bogaty dorobek życiowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie w/w aplikacji.Otóż jakiś czas temu korzystałem z konta współdzielonego od swojego kuzyna na jego konto w swoim telefonie.W chwili obecnej chciałbym założyć ten serwis u siebie na MiBox .Jak wygląda pierwsze odpalenie tego?Pobrać to z Google Play?Tj.rejestracja,płatność itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestrujesz się przez primevideo.com, aplikacji w sklepie play nie ma bo oficjalnie wspierana jest tylko nVidia Shield, musisz pobrać apk na pendrive np. z en.aptoide.com - działa bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, kiedyś Netflix też musiałem pobrać w pliku APK, gdyż ten z Google Play nie chciał się pobrać i zainstalować. A jak z tą płatnością, jak w Netflix, że trzeba podać przy rejestracji numer karty bankowej i to wystarczy? Bank zamieni to automatycznie na odpowiedną walutę? Ilość urządzeń zaznaczyć trzeba? Okres rabatowy jak rozumiem to 6 miesięcy? 

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
1 minutę temu, ARTIPAPK napisał:

 A jak z tą płatnością, jak w Netflix, że trzeba podać przy rejestracji numer karty bankowej i to wystarczy? Ilość urządzeń zaznaczyć trzeba? 

Numer karty bankowej i adres zamieszkania z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :). A co do urządzeń to limitu podpiętych nie ma, oglądać można chyba na trzech jednocześnie.

MiBoxa musiałem rejestrować przez przeglądarkę kodem, który pojawił się na ekranie.

Rabat 6 miechów, 2.99 euro się przelicza na ~13 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
 

MiBoxa musiałem rejestrować przez przeglądarkę kodem, który pojawił się na ekranie.

Tak samo jest z rejestracją urządzeń typu: PS4, Smart TV.  Taka ciekawostka Amazon Prime Video na PS4 nie posiada materiałów w 4K.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odpaliłem na laptopie serwis.Mam pytanie odnośnie jakości.Czy wy też macie taką słabą jakość obrazu?Niby jakiekolwiek filmy lub seriale odtwarzają się płynnie bez żadnych zacięć,to mimo wszystko obraz jest bardzo rozmazany jak  w jakości rmvb lub VHS.Takie słabe sd. Niby zmieniłem w ustawieniach rozdzielczość na max,ale wizualnie nic się nie poprawiło.Tak dla porównania obraz na dekoderze Cyfrowego Polsatu z HBO GO to żyleta co do tego z Amazona.Jeszcze przy okazji sprawdzę na MiBox,może tam jakość będzie lepsza.

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...