Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Amazon i Google zakopały topór wojenny. W najbliższym czasie Amazon Prime Video będzie dostępny na Chromecast i Android TV, a YouTube na Fire TV.
 

 

https://hdtvpolska.com/amazon-prime-video-na-chromecast-youtube-na-fire-tv/

 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, GrubyBubu napisał:

Może niedługo, za kilka dni uruchamiają magazyn w Łodzi, czyli typowo już na nasz rynek. Tymczasem nowy film "The Upside" m.in. z Nicole Kidman
www.primevideo.com/detail/B07QMYKRT6

Co do pierwszej części posta.

Jaki to będzie miało wpływ na aplikację?

Już widzę cenę w przeliczeniu na polski region za 12 zł ...przez kilka początkowych miesięcy.

O ile coś takiego się wydarzy i Amazon Prime Video oficjalnie zawita do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsensownym byłoby budowanie magazynu w centralnej Polsce, daleko od granicy, gdyby nie mieli planu pełnej ekspansji na jasz rynek, w chwili obecnej sklep działa jako dodatek na de, więc wchodząc do nas muszą też zadbać o lokalizację, oczywiście mogę się mylić i to tylko moje przypuszczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2019 o 00:30, GrubyBubu napisał:

Tymczasem nowy film "The Upside" m.in. z Nicole Kidman
www.primevideo.com/detail/B07QMYKRT6

To amerykański remake "Nietykalnych" z 2011 roku. Amazon nabył międzynarodowe prawa do tego filmu. Ja nie jestem fanem francuskiej wersji  i uważam, że to jeden z najbardziej przereklamowanych filmów w historii, więc amerykańską tym bardziej sobie odpuszczę, mimo świetnej obsady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was też czasami się zdarza, że aplikacja nie chce od razu odpalić, lub brak dźwięku?

Po ponownym włączeniu śmiga jak należy.Na Netflixie czy HBO GO taka sytuacja nie występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzana w końcu "The Marvelous Mrs. Maisel" - świetny serial, bardzo dobra scenografia i klimat lat 60. Główna aktorka z zasłużonymi nagrodami (w ogóle dopiero po odpaleniu serialu skojarzyłem, że to "Rachel Posner" z HoC, tak jest niepodobna ;)). Czasami klimat minimalnie siada, ale mija kilka minut i wszystko jest wynagradzane z nawiązką ;). Kolejna bardzo mocna po "Grand Tour" i "Man in the High Castle" pozycja wyprodukowana przez Amazon. 8/10.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
4 minuty temu, Rasheed napisał:

 

Szkoda, że APV czy Netflix tylko okazjonalnie mają dostęp do nowości :(

Zapomniałeś dodać,  nowości kinowych. 

Nie mogą mieć w naszym kraju, ponieważ licencję na to nie pozwalają. 

HBO, Canal+, Cinemax w naszym kraju mają pierwszeństwo do hitów kinowych. Do tego za jakiś czas dojdzie Disney+.

W innych krajach to trochę inaczej wygląda przykład "Zimna Wojna" jest dostępna w APV USA. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
5 minut temu, Conan napisał:

 

W maju pojawią się między innymi:

"Good Omens" (sezon 1) - premiera 31 maja

To mnie najbardziej interesuje. 

Dla tych co jeszcze nie widzieli  ;)

Spoiler

 

 

 

Tak na marginesie dodałem do listy odtwarzania filmy z serii James Bond. Jest kilka tytułów w UHD dostępnych.  Mam nadzieje, że się kiedyś u nas pojawią.  ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...