Skocz do zawartości

N sport 57, 58 i 59


johny200
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co ma do pogorszenia jakosci TVP HD? Ma wiecej miejsca, ale za malo. Jakosc TVP HD w czasie meczow spadla tak, ze nie da sie ogladac TVP HD. Ja ogladalem wtedy mecz, ale rozumiem ludzi ktorych LM nie koniecznie interesuje. Sam bylbym wnerwiony gdyby np N-ka obnizyla jakosc jakiegos filmu bo sobie konferencje w HD puszcza ( taki przyklad ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale spokojnie to tylko na dwa dni potem wszystko wróci do normy

 

Moze powinni wylaczyc na 2 dni TVP HD - to potencjalnie lepsze rozwiazanie niz katowac ludzi miazga w postaci TVP HD i kanalami 57-58-59! Zastanawia mnie czy TVP ma swiadomosc co z sygnalem HD robi N?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale spokojnie to tylko na dwa dni potem wszystko wróci do normy

Poza tym, cała Liga Mistrzów nie trwa tylko 2 dni :> a kilka miesięcy (aż do finału w Rzymie - 27 Maja ) w których co kilka tygodni są 4 mecze w ciągu każdego z tych dwóch dni :> przynajmniej w fazie grupowej, bo potem im dalej, to już się systematycznie zmniejsza liczba meczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że po to m.in. tworzona jest oferta TNK. Koniec analogu tvnu jest bliski najwyraźniej. Chociaż i to uspokoi sytuację tylko na chwilę. Biorąc pod uwage, że 2-3 kanały będą musiały przejść na MPEG-2, że trzeba sobie zapewnić miejsce dla dwóch nowych hd w przyszlym roku, i pewnie jeszcze jednego w trakcie to już się robi znów ciasno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E E (ale to dziwnie wygląda :/ ) najlepszym wyjściem i tak jest wyłączenie analogowego TVNu. Jakby nie kombinowali to tak czy siak nic nie zrobią, nie powiększą transpondera już bardziej, żeby móc więcej przesłać. No... jest jeszcze jeden sposób, który i tak jest głupi - wynająć miejsce na transponderach, na których można to miejsce sobie wynająć, ale tak czy siak to głupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...