Skocz do zawartości

Jak to w końcu jest z kanałami TVN w CP?


ortax123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaznaczyła nawet, że jeśli z CP zniknąłby któryś z kanałów ITI, to bez bez żadnych konsekwencji dla mnie mogę zerwać umowę z operatorem.

 

paragraf 4 punkt 6 regulaminu świadczenia usług:

W przypadku zaistnienia zdarzeń niezależnych od Cyfrowego Polsatu, (...). Cyfrowy Polsat zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w zakresie liczby lub rodzajów programów telewizyjnych (...). Taka zmiana, (...) nie stanowi zmiany Umowy, jak również zmiany niniejszego Regulaminu.

 

Nie podałem całego punktu 6, ale z cytatu jw. CP może zdjąć TVN-y, a my abonenci nie mamy prawa do zerwania z tego powodu umowy. Mogę się mylić, ale tak to rozumiem. I pani w APSie nie miała racji i nie można z tego powodu zerwać umowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie przeceniacie za bardzo kanałów TVN-u? Już to kiedyś pisałem, największą oglądalność ma TVN24, Szkło ogląda max. 500 tys. Czy te 500 tys. jest tak zakochanych w tym programie że zrezygnuje z CP? Zacznie załatwiać formalności z jakimiś pismami? Skończy się tym że albo sprawią sobie tnk albo zapomną o wątpliwym poczuciu humoru Sianeckiego i Miecugowa. Reszta kanałów to góra kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Nie biorę pod uwagę tego że te liczby rozkładają się na trzy platformy i sieci kablowe. Więc ilu abonentów może stracić CP po tym jak znikną TVN24 i inne kanały tematyczne?

 

Mnie ciekawi kto decyduje kiedy zostanie wyłączony dany system kodowania? Gdyby N2 na kanałach TVN-u wypaczono 1 października rzesza piratów od razu rzuciła by się na tnk i całkiem tanią n za 38 zł.. Gdyby zrobiono to kilkanaście dni później piraci mieli by już do wyboru tnk, n i urodzinowe, atrakcyjne, promocje Cyfry+. Teraz jest wybór pomiędzy tnk, n, Cyfrą+ i promocjami CP. Jak widać opóźnianie uszczelnienia kodowania jest CP na rękę :D Czy TVN nie mógł wymóc zmiany na N3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GieKa - a ile osób ogląda Polsat Sport? Czyżby mniej? W takim razie jak zabiorą Polsat Sport to nic złego się nie stanie, wszak tylko 200tys osób ogląda np. F1 na PS :lol:

Poza tym trochę źle liczysz, bo 500tys ogląda SK, a Kropkę nad I może oglądać 200tys osób zupełnie innych i daje to już 700tys widzów.

 

Szykuje się więc wspaniały prezent od Słoneczka dla ich abonentów ;) Chyba trzeba będzie oglądać Fakty TVN by zobaczyć jak pani Pochanke mówi o zniknięciu TVNów z CP i że zapraszają do N 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś sprawa TVN-ów w CP mało mnie będzie interesować ponieważ zakupiłem TNK myślałem że z tym Technisatem który posiadam nie będzie mi działać bo mam go z Niemiec ale ku mojemu zaskoczeniu działa :jupi: a CP mam ze względu na PS i Eurosport właściwie to tyle, dodatkowo w TNK mam nsport i TVP sport także teraz nawet jak wyłączą TVNy z CP nie będzie mnie to obchodzić radzę tym co mogą niech też tak zrobią to jest dobre rozwiązanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Jeżeli od stycznia nie będzie nawet TVN i TVN7 to najprawdopodobniej rezygnuję z platformy.

Jeśli ktoś wziął niedawno CP to jak ma zrezygnować. A no fakt będzie podstawa do zerwania umowy. Jest na to chyba 14 dni. Dużo osób i tak przegapi ten termin. Ja tam nie zrezygnuję, tylko jak najszybciej otworzę stronę nSklepu :smile: Myślę, że takich jak ja będzie dużo, więcej niż takich jak Ty. Wystarczy nawet wziąć TNK i już ma się kilka znaczących kanałów TVN-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety CP sam zapędził się do narożnika. Więc jeśli to się potwierdzi to od 1 stycznia wielu ludzi zrezygnuje z CP. Zwróćcie uwagę, że wszystkie platformy coś tam dodali do kanałów, a jedynie CP nie. No chyba że ktoś uważa za dołączenie takich kanałów jak PLAY i CAFE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie bedzie tvn-ów od 1 stycznia i nie bedzie mozna zrezygnować z cp to tą sprawą powinien zajać sie uok ,albo jakas inna instytyucja do tego stworzona .Niby jest tam jakś tam punktw umowie że nie można rezygnowac ,ale wg mnie jest to nie zgodne z prawem.Nie jestem prawnikiem ,ale wg mnie w prawie polskim jest tak że jak kupujemy jakis produkt ,to powinien byc on przez cały okres obowiązywania umowy taki sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie muszą się jakoś dogadać przecież jakby TVNy wyleciały z CP to CP straciłby na pewno połowę abonentów a chyba nie chce do tego dopuścić no nie :roll:

 

i własnie ta połowa kupiłaby tnk. biznes,czysty biznes.jak dla mnie to polsat ma nóż na gardle i walczy o większa stawke.Co prawda iti może stracić te 2.5 mln odbiorców ,ale zyska na tym tnk i platforma n.ja się nie dziwie iti że nie chca podpisywać umowy z cp skoro oni nie chca im nawet udostępnić polsatu otwartego. podsumowując -iti przetrwa beż tych 2.5 mln odbiorców ,ale dla cp bedzie to początek końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GieKa - a ile osób ogląda Polsat Sport? Czyżby mniej? W takim razie jak zabiorą Polsat Sport to nic złego się nie stanie, wszak tylko 200tys osób ogląda np. F1 na PS :lol:

Poza tym trochę źle liczysz, bo 500tys ogląda SK, a Kropkę nad I może oglądać 200tys osób zupełnie innych i daje to już 700tys widzów.

Jedno zero mniej przy PS i będzie OK :D Mi chodziło o to że kanał telewizyjny czy jakiś program to nie chleb czy woda. Człowiek bez tego przeżyje :D Oglądałem Szkło kontaktowe przez ponad dwa lata, dzień w dzień. Opuściłem góra 40 wydań. I mi przeszło. Przez ostatnie pół roku zainteresowałem się tym programem tylko kilka razy. Najpierw wybierałem Dr. House'a, później coś innego a teraz o 22 oglądam CSI :D

 

Szykuje się więc wspaniały prezent od Słoneczka dla ich abonentów ;) Chyba trzeba będzie oglądać Fakty TVN by zobaczyć jak pani Pochanke mówi o zniknięciu TVNów z CP i że zapraszają do N 8)

A w gazetach pojawia się wzory wypowiedzeń umowy z CP :D No ale ma to też swoje zalety. n ma promocję "Korzystna zamiana" może CP zrobi promocję "Korzystne pozostanie" ? :D

 

Jeżeli od stycznia nie będzie nawet TVN i TVN7 to najprawdopodobniej rezygnuję z platformy.

Z ciekawości zapytam, jaki masz teraz pakiet w CP? Dla jakich kanałów wziąłeś CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...