Skocz do zawartości

Jak to w końcu jest z kanałami TVN w CP?


ortax123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, że tak. Chociażby przypomnijmy sobie co się działo jak TVN HD startował - plotki chodziły tydzień, komunikat już miał być, a ostatecznie wyszedł w piątek, więc macie rację - zresztą specjalnie użyłem słowa plotka, bo powtarzam tylko informacje wcześniej wyczytane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę nowe fakty :jupi: A ciekawe, co będzie po faktach? :lol2: A tak swoją drogą, tyle osób już tutaj pisało, że w nowych ulotkach reklamowych CP brakuje TVNów, a nikt do tej pory nie zeskanował tych ulotek i nie pokazał szerszej publice... :roll: Szkoda! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RafiX - po faktach będzie sport i prognoza pogody...

 

Eeee.... to jeszcze nic... żebyście wiedzieli co zobaczyłem w fusach dzisiejszej, porannej kawusi... z krzeseł byście pospadali... ;)

Po Faktach są Fakty po Faktach :lol2:

A tak poważnie, to przedstawiciele Autoryzowanych Punktów Sprzedaży n-ki sieją takie ploty i plotki. Sam tego wczoraj doświadczyłem, latając za takimi tam prezentami i innych zakupach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na odwrót. Zachęcają do brania n-ki.

Dlatego, że..."od nowego roku albo zaraz po nim, nie będzie TVN-ów na Polsacie. I w ogóle Polsat to dno. To już lepsza zaraz po n-ce jest teraz Cyfra+ z uwagi na obecną promocję, bo wszystko tam za darmo"

Trudno i darmo, ale właśnie takie "teksty" osobom będących na zakupach też "sprzedają"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tylko: TVN, TVN24 i TVN Meteo. Nie ma nawet TVN7! :shock: Brakuje TVN Turbo i TVN Style oraz nigdy nieobecnych TVN CNBC Biznes i TVN Lingua. Może dojdzie TVN Warszawa. :wink: Najbardziej zaciekawił mnie przypis przy TV Biznes i TVP Polonia: "Kanały dodatkowo dostępne dla klientów Cyfrowego Polsatu". :woot: Pragnę też zwrócić uwagę na napis: "stan na 18.11.2008" - trochę stara ta ulotka. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja idzie w dość zaskakujący tor... Ja nadal jestem zwolennikiem teorii, że TVNy w Cyfrowym Polsacie zostaną. Nastąpi jakaś forma wymiany, być może podstawowa, być może w pełnym wymiarze... Podejrzewam, że ustalenia również niedługo powinniśmy poznać. Nie ma co panikować póki nie wyłączą sygnału :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal trzymam się swojej teorii, iż TVN-y w CP zostaną. Natomiast do N trafi (choć niekoniecznie) jedynie TV4 albo nic, ale wówczas ITI od CP zarząda większej kasy. A jak w rezultacie będzie i czyje przypuszczenia były najbliższe prawdzie okaże się już niebawem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze wszystko bedzie ok miedzy CP i TVN, TVN Warszawa w CP?.

info na pasku tvn warszawa - dostepny na ''platformach satelitarnych'' :mrgreen:

 

Od pierwszych godzin nadawania nowy kanał dostępny będzie w Cyfrze+ oraz n i Telewizji Na Kartę. Dodatkowo TVN Warszawa zasili oferty sieci kablowych: UPC Polska, Multimedia Polska oraz Aster i innych lokalnych kablówek.

info https://satkurier.pl/news/44458/tvn-wars ... artem.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zauważyliście, że na tej ulotce nie ma też(zwróciłem uwagę na kodowane): Polsat2, Zone Reality, Superstacja, Wedding TV, Zone Club. Albo ja ich nie zauważyłem na tej ulotce albo QWERTY tej części nie wrzucił. Jeśli ja mam rację, no to tych kanałów nie ma od 18.11.2008 w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulotka to ulotka. Kawałek kolorowej reklamy, nie będącej oficjalnym komunikatem. Jest na niej to co jest, bo więcej się nie zmieściło. Bądźcie cierpliwi. Do pierwszego stycznia niedaleko. Zamiast czekać do godziny 00:00 z szampanem, proponuję ustawić dekoder na jakiś kanał TVN'u i czekać co się stanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...