Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Ja nie mam abonamentu CP, ale za to mam numer Plusa i płacę 10 zł na miesiąc.normalnie kosztuje 20 zł. Ale po wpisaniu numer telefonu z Plusa jest o połowę taniej (chyba tylko na ten pakiet). mam numer na kartę. Ustawiłem sobie rok ważności konta

 

Napisałem wiadomość do profili Plusa i Ipli na FB, z zapytaniem jakie zniżki na poszczególne pakiety Ipli a zwlaszcza na pakiet Sport https://www.ipla.tv/pakiety/sport  przysługują mi jako posiadaczowi nr telefonu w Plusie w ramach usługi na kartę.

 

Oto jakie odpowiedzi uzyskałem:

 

Plus na FB:

Cytat

Za darmo możesz korzystać z pakietu Ipla Plus. Reszta pakietów zgodnie z cenami podanymi na stronie. Zniżki są w przypadku oferty abonamentowej. Jeśli chodzi o usługę na kartę tak jak już pisaliśmy, możesz skorzystać z pakietu dedykowanego. Jeśli chodzi o pakiety sportowe to wyłącznie w ofertach abonamentowych można mieć do nich dostęp na specjalnych zasadach. W ramach swojej oferty możesz skorzystać z okresu próbnego szczegóły tutaj: https://www.plus.pl/documents/16/18235388/Regulamin-Uslugi-Transmisja-danych-do-IPLA.pdf Jednak wyłącznie podczas zawarcia umowy możesz wybrać pakiety na specjalnych zasadach.

 

Ipla na FB:

Cytat

Korzystanie z Ipli po powiązaniu z numerem Plusa powoduje, że korzystanie z serwisu nie pobiera jednostek z pakietu podstawowego. Natomiast pakiety są w takim samych kwotach. Obniżka dotyczy wybranych materiałów, a nie konkretnych pakietów. Przy każdym materiale jest cena, która obwiązuje.

 

 

Czyli wychodzi, że hasło

Cytat

Z Plusem w IPLI masz lepiej! Atrakcyjne zniżki do 50% na filmy i pakiety oraz wydarzenia sportowe.

na stronie https://www.plus.pl/uslugi/ipla  wprowadza czytelników w błąd, a przynajmniej nie dotyczy każdego kto ma numer w Plusie. Inna sprawa, że nierzadko konsultanci mijają się z prawdą...


 

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Mi tam z Plusem jest "po drodze".

Przy usłudze abonamentowej za ok 35 zł do wyboru miałem Ipla Polsat Premium lub Tidala na cały okres umowy za free.Wybralem 2 opcję.

Były nie raz okazję  przetestować promocyjnie pakiety w Ipli.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aboutrekaGeneralnie do momentu wprowadzenia "nowej Ipli" (jakoś 2018) klienci pre-paid Plusa mogli korzystać z rabatów na pakiety (np. - 10 zł na Ipla Sport). Wycofali się z czasem, bo po prostu sporo osób kupowało starter za 5 zł, wbijało rok ważności i konta i karta szła do szuflady. Dla ""karciarzy" obecnie tylko pakiet Ipla Plus z bodaj 7 kanałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabaty są przecież cały czas i są dłużej jak od 2018 roku, nie tylko na pakiet Sport. Mam prepaida i kupuję za pomocą podpiętego numeru od czasu do czasu pakiety na Ipli od jakichś 8 lat, choć dokładnie nie pamiętam czy wtedy były jakieś różnice w stosunku do cen normalnych. ;) 

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiasie ceny bez Plusa. :)

IPLA Premium - 12 zł (15 zł)

IPLA Sport - 10 zł (20 zł)

IPLA TV - 25 zł (50 zł)

IPLA Filmy i seriale - 12 zł (20 zł)

IPLA News i rozrywka - 12 zł (20 zł)

IPLA Dzieci - 7 zł (10 zł)

Reszta ma takie same ceny zarówno z Plusem jak i bez.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bart18Faktycznie, aż sam sprawdziłem. Generalnie pamiętam,, że było wtedy zamieszanie i sporo osób skarżyło się, że pospadały im zniżki, podobnie poznikały na chwilę niektóre rabaty dla klientów CP (sam korzystałem sporadycznie).

Także @aboutrekaprzepraszam za wprowadzenie w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bart18Wielkie dzięki. Pakiet Ipla TV zawierajacy ponad 100 kanałów https://www.ipla.tv/pakiety/tv  w tym  PS, PSE, PSN, PSF i dwa Eurosporty za 25 zł na 30 dni  to bardzo ciekawa opcja. Szkoda ze na pakiet Eleven Sports nie ma zadnej znizki ale i tak niezle te ceny dla klientów Plusa zwlaszcza, ze takze dla tych co maja usluge na karte.

 

@poselsuski  Nie ma problemu :)

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IPLA TV ( 25 zł) a Pakiet extra ( 20 zł) w Play Now.

Szkoda, że nie ma możliwości porównania bitrate w usługach, przynajmniej w Play.

Jeśli chodzi o zawartość pakietów lepszą ofertę ma Ipla.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie skorzystałbym  z dostępu za 10 zł do kanałów sportowych polsatu , ale 25 fps  zniechęca do oglądania na dużym ekranie od telewizora.

Ogólnie pakiet tv za 25 też ciekawa oferta : sportowe polsatu, polsatowskie kanały w tym Doku, kanały z paczki BBC i DISCOVERY do tego Sundance.. 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny bonus na święta, odkodowane 25 kanałów w pakiecie IPLA PLUS, od 29.03. do 3.05.

"W okresie od 29 marca do 3 maja 2021r. dostępna jest Promocja "25 dodatkowych kanałów TV w prezencie". Każdy Abonent Plusa, który w okresie trwania promocji zaloguje się do IPLA numerem telefonu w Plusie, otrzyma dostęp bez dodatkowych opłat za treści do dodatkowych 25 kanałów TV: 13Ulica HD, AMC, AXN Black, AXN HD, AXN Spin HD, AXN White, BBC Earth HD, BBC Lifestyle HD, Cbeebies, Comedy Central, Da Vinci, E! Entertainment, Epic Drama, FOX HD, Kino Polska Muzyka, Kino TV, MTV Polska HD, National Geographic HD, Nick Jr., Nickelodeon, Nicktoons HD, Paramount Channel, Polsat Comedy Central Extra (CCF), Romance TV, SCI FI"

Edytowane przez hrvat11
odkodowane do 3.05, nie 5.05 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...