Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam telewizor z 2019 roku, Samsunga z Tizenem i dziś pojawił się PBG. Zainstalowałem, kupiłem pakiet Premium by sobie to wszystko sprawdzić, ale w momencie gdy chcę odpalić jakiś materiał wyskakuje jakiś błąd Kod 1506 i prośba by zeskanować kod z ekranu i skontaktować się z nimi na pomoc@polsatboxgo.pl Nie wiem póki co w czym rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się aplikacja POLSAT GO , Tizen 5.5 2020 , POLSAT BOX GO jeszcze nie mam ... czyli  cały czas coś grzebią 
Tak samo u mnie na Tizen 5.5, jest PG, nie PBG. Zachowanie aplikacji podczas uruchamiania kanału na żywo dokładnie takie same jak w Ipli, nawet wersja Playera w aplikacji ma ten sam numer

P.S. niektórych materiałów nie mogę odtworzyć np Przyjaciółki - po bloku reklam aplikacja zamyka się.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sebczak napisał:

Tak samo u mnie na Tizen 5.5, jest PG, nie PBG. Zachowanie aplikacji podczas uruchamiania kanału na żywo dokładnie takie same jak w Ipli, nawet wersja Playera w aplikacji ma ten sam numeremoji3.png

P.S. niektórych materiałów nie mogę odtworzyć np Przyjaciółki - po bloku reklam aplikacja zamyka się.


 

Niezła kołomyja. Miałem nadzieję, że chociaż tego uniknę 🤣 Tłumaczyłem sobie, że całkiem nowa aplikacja, skoro od lat nieaktualizowana to dadzą w końcu coś lepszego. 
 

Czy ktoś z Tizenem kto ma już PBG może potwierdzić, że przy uruchamianiu kanału na żywo jest „czkawka”? (Czyli zapętlenie ułamka sekundy video powtarzane przez kilka sekund, zanim maluch odpali?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła kołomyja. Miałem nadzieję, że chociaż tego uniknę Tłumaczyłem sobie, że całkiem nowa aplikacja, skoro od lat nieaktualizowana to dadzą w końcu coś lepszego. 
 
Czy ktoś z Tizenem kto ma już PBG może potwierdzić, że przy uruchamianiu kanału na żywo jest „czkawka”? (Czyli zapętlenie ułamka sekundy video powtarzane przez kilka sekund, zanim maluch odpali?)


Na Polsat Go wygląda to tak, że uruchamiając kanał np Polsat lub TV4 audycja rusza, po chwili ładuje się ponownie i dopiero wtedy odtwarza kanał, tak samo było w Ipli po porawkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest odpowiedz od LG:

Szanowny Panie,
Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta LG Electronics Polska Sp. z o.o.
Uprzejmie informujemy, iż za dostępność aplikacji dla danych urządzeń odpowiada ich dystrybutor.
W celu uzyskania informacji dotyczących dostępności aplikacji dla danego urządzenia, prosimy o kontakt z jej producentem.
Mamy nadzieję, że powyższa informacja okazała się pomocna.
W razie dodatkowych pytań zapraszamy do ponownego kontaktu. W celu dalszej korespondencji należy skorzystać z formularza poniżej:
https://www.lg.com/pl/wsparcie/email
Zachęcamy również do wzięcia udziału w ankiecie znajdującej się na dole niniejszej wiadomości, której wypełnienie pozwoli na ocenę jakości naszej pracy.
Z poważaniem,
Jakub Mxxxxxx
LG Electronics Polska Sp. z o.o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
4 godziny temu, sebczak napisał:

nawet wersja Playera w aplikacji ma ten sam numeremoji3.png

U mnie w PBG wersja playera: 2.16.5. To samo było w Ipla?

54 minuty temu, regedit32 napisał:

Czy ktoś z Tizenem kto ma już PBG może potwierdzić, że przy uruchamianiu kanału na żywo jest „czkawka”? (Czyli zapętlenie ułamka sekundy video powtarzane przez kilka sekund, zanim maluch odpali?)

Tak, na niektórych kanałach jest ta pozostałość po Ipla. Natomiast nowa aplikacja jest szybka i nie przypomina już kobylastej Ipli, tylko jakości streamów nie podnieśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie właśnie mam odpalony Polsat box go na android tv i na laptopie. 

Na Polsat Sport obraz na żywo na laptopie jest 8 sekund spóźniony względem do android tv. 

A na kanale Polsat aż o 18 sekund spóźnienie jest na laptopie względem aplikacji na android tv. 

 

Obraz na android tv przycina, nie jest płynny. Na laptopie jest troszkę lepiej. 

 

Tak w ogóle czym się różni Polsat go box od Polsat go? Tym że tutaj w tym 1 nie mam reklam a tam już mam? 

 

Konto połączyłem z abonamentem jaki opłacam w CP Rodzinny HD i nie mam nigdzie reklam. 

Na ipli miałem reklamy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu wspominał o Kodi więc napisałam, że jest wtyczka Polsat Box Go, właśnie korzystam. Nie wiem czemu poszło do kosza, mniejsza o to.

Niestety support Polsat Box Go nie odpowiada na maile, a podstawowe funkcje nadal nie działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...