Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, JoeDirt napisał:

Skoro usługa testowa to migracja z Ipli do PolsatBoxGo też taka powinna być. Tyle w temacie.

Dokładnie. Po co abonentom piętrzyć problemy ? Usługa powinna działać bezproblemowo i do siebie zachęcać. Na razie skutek jest odwrotny.

A po za tym, nawet za bardzo nie ma jak "potestować", Bo nowej aplikacji zwyczajnie nie ma. 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
10 minut temu, bredny napisał:

Czyli mamy oficjalnie podwyżki. 

Ipla Premium z 15 zł na obecne 30 zł w Polsat Box Go.

Z takim samym contentem co wcześniej

Nie z takim samym. Dodatkowo jest 100 kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale raczej mało przydatnych kanałów. Zatem dla przeciętnego Kowalskiego ceny rosną.

 

Dodatkowo czytam https://gsmonline.pl/artykuly/polsat-box-go-pakiety-cena-jak-aktywowac

Cytat

POLSAT BOX GO PREMIUM - 30 zł zł na 30 dni - 100 kanałów telewizyjnych. Promocja 30 zł miesięcznie na pakiet jest czasowa, po jej zakończeniu regularna cena to 40 zł

 

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakietyzacja wygląda bardzo słabo - stosunek jakości do ceny. Fani piłki nożnej mogą być zadowoleni, za 40 zł miesięcznie ma się całkiem niezłą ofertę. Jeśli dojdą jeszcze jakieś większe promocje, to oferta może okazać się bardzo dobra.

 

Ale ... nie wszyscy są fanami piłki nożnej. Biedni Ci, którzy kochają tylko siatkówkę. Korzystając z IPLI, wystarczyło zapłacić 20 zł (lub 12 zł - użytkownicy sieci Plus GSM) i miało się wszystko to co do szczęścia było potrzebne. A teraz, nagle trzeba "wybulić" 40 zł (i to jeszcze w rzekomej promocji, bo normalnie trzeba byłoby zapłacić 50 zł).

 

Jak kogoś interesował tylko Polsat News, to już w ogóle wychodzi drożyzna - 30 zł miesięcznie w większym pakiecie. A pomyśleć, że wcześniej istniała oferta mająca charakter komplementarny dla użytkowników sieci Plus GSM (oferta Ipla Plus dawała darmowy dostęp do tego kanału). Oczywiście, nie chodzi o to, aby ciągle wszystko było za darmo, jednak zmiana oferty ma skrajny charakter.

 

Już nie wspomnę o tych, którzy wykorzystywali IPLĘ dla dzieci, dla których w rozsądnej cenie można było wykupić miesięczny dostęp do kanałów bajkowych. Ale widocznie tę młodszą/mniejszą grupą można "olać".

 

OK, niech będzie, że w całkiem dobrej cenie można mieć dostęp nawet do 100 kanałów TV. Ale po co mi w ofercie krótkoterminowej (dostępie na miesiąc) dostęp aż do takiej liczby kanałów? To nie zadziałała tak, jak usługa długoterminowa, gdy 100 kanałów na 24 czy 36 miesięcy robi wrażenie.  Dla mnie to sztuka dla sztuki (nic ciekawego).

 

Myślałem, że dzięki Polsat Box Go, otrzymamy jakiś super produkt, który da szeroką ofertę i to w miarę możliwości "szytą na miarę". A tak z głoszonego hasła "Teraz Ty rządzisz" osobiście odbieram to, jako "Teraz mamy Ciebie w ....". A z kolei z tym "Wybierz swoje wszystko" nie bardzo wiem o co chodzi, gdyż wybór jest bardzo zawężony.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, tomik1 napisał:

I zaczyna się identyczna sytuacja jak z Viaplay. Wiecznie coś nie pasuje i są narzekania. Usługa nawet oficjalnie nie wystartowała a już na nią psy wieszają. Malkontenci jak zawsze - do wszystkiego trzeba się przyczepić

Zauważyłem kilka plusów :

+ całkiem atrakcyjny pakiet sportowy 

+ dużo lepsza aplikacja w porównaniu do starej Ipli 

+ możliwość wyboru pomiędzy płatnością cykliczną, a dostępem jednorazowym do danego pakietu, do tego trzy formy płatności (karta, blik, przelew) 

+ dużo wieksza stabilność w porównaniu do apki c+ online. (przełączanie kanałów, nawigacja). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle odnoszę wrażenie, że grupa Plus w ostatnich miesiącach wprowadziła masę niekorzystnych zmian:

 

1) Jako już były posiadacz konta w Plus Bank w maju zostałem "uradowany" podwyżkami stałych opłat o prawie 100% (prawie 20 zł za tylko podstawowe usługi bankowe to naprawdę nie tak mało).

2) W wakacje jako posiadaczowi numeru tel. w Plus Na Kartę poinformowano mnie, że do likwidacji idzie usługa "Rok Ważności Konta". Przy okazji wzrosły znacząco ceny (np. za połączenia wychodzące).

3) Teraz okazuje się, że jako stały klient Ipli nie ma co liczyć na specjalne zniżki w związku z tym, że jest się użytkownikiem sieci Plus GSM. No i ogólnie ceny pakietów, z których korzystałem, poszły mocno w górę.

 

W moim przypadku może tak się skończyć, że ostatecznie zrezygnuję ze wszystkich usług oferowanych przez grupę Plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Toma441 napisał:

Zauważyłem kilka plusów :

+ całkiem atrakcyjny pakiet sportowy 

+ dużo lepsza aplikacja w porównaniu do starej Ipli 

+ możliwość wyboru pomiędzy płatnością cykliczną, a dostępem jednorazowym do danego pakietu, do tego trzy formy płatności (karta, blik, przelew) 

+ dużo wieksza stabilność w porównaniu do apki c+ online. (przełączanie kanałów, nawigacja). 

Gdzie znalazłeś aplikację Polsat Box Go?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, grreg2084 napisał:

 

 

W moim przypadku może tak się skończyć, że ostatecznie zrezygnuję ze wszystkich usług oferowanych przez grupę Plus.

Jeśli zabiorą bezplatną usługę Tidala to tez zrezygnuję z tej sieci.

Skoro dodatkowo abonenci Plusa nie będę mogli liczyć na inne  promocje   w usługach dodatkowych oferowanych  przez Polsat Box.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
17 minut temu, dvbtowiec napisał:

Ale raczej mało przydatnych kanałów. Zatem dla przeciętnego Kowalskiego ceny rosną.

Dokładnie tak samo mało przydatnych jak ich VOD za które wcześniej płaciło się 15 zł. Teraz w nowym pakiecie za 30 zł jest mało przydatne VOD za 15 zł i mało przydatne kanały za 15 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, grreg2084 napisał:

W ogóle odnoszę wrażenie, że grupa Plus w ostatnich miesiącach wprowadziła masę niekorzystnych zmian:

 

1) Jako już były posiadacz konta w Plus Bank w maju zostałem "uradowany" podwyżkami stałych opłat o prawie 100% (prawie 20 zł za tylko podstawowe usługi bankowe to naprawdę nie tak mało).

2) W wakacje jako posiadaczowi numeru tel. w Plus Na Kartę poinformowano mnie, że do likwidacji idzie usługa "Rok Ważności Konta". Przy okazji wzrosły znacząco ceny (np. za połączenia wychodzące).

3) Teraz okazuje się, że jako stały klient Ipli nie ma co liczyć na specjalne zniżki w związku z tym, że jest się użytkownikiem sieci Plus GSM. No i ogólnie ceny pakietów, z których korzystałem, poszły mocno w górę.

 

W moim przypadku może tak się skończyć, że ostatecznie zrezygnuję ze wszystkich usług oferowanych przez grupę Plus.

Nie rozumiem tego , że ktoś oczekuje poziomu wszystkich cen za palety usług na poziomie sprzed roku ba czy jeszcze wcześniej - jeśli nikt nie odczuwa inflacji na wielu płaszczyznach , wydaje się być oderwanym od codzienności i tego co nas otacza to ja po prostu nie mam pytań . Tanio było i nie wróci . Rumakowanie się kończy . A osobiście zawsze uważałem że PLUS  zawsze był w kwestii cen hop bardzo do góry i za nic miał swoich abo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wodnik Szuwarek Ale jeśli kanały telewizyjne Cię nie interesują, to musisz zapłacić za VOD 30zł, a docelowo 40zł. To bardzo dużo podwyżka.

Jeśli kogoś interesowały dodatkowo kanały TV, dobierał je wcześniej w pakiecie. Teraz takiej opcji nie ma. "Wybierasz swoje wszytko" dosłownie, albo nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
2 minuty temu, dvbtowiec napisał:

@Wodnik Szuwarek Ale jeśli kanały telewizyjne Cię nie interesują, to musisz zapłacić za VOD 30zł, a docelowo 40zł. To bardzo dużo podwyżka.

Jeśli kogoś interesowały dodatkowo kanały TV, dobierał je wcześniej w pakiecie. Teraz takiej opcji nie ma. "Wybierasz swoje wszytko" dosłownie, albo nic.

Jeśli ktoś pisze, że te 100 kanałów jest mało przydatne, to również ich VOD jest mało przydatne, bo w obu przypadkach jest sam [beep]. W tym układzie cena nie gra roli, bo prostu i tak się tego nie kupuje, skoro jest mało przydatne. O to mi chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wodnik Szuwarek VOD oglądasz to co chcesz i kiedy chcesz. Kanały telewizyjne owszem to są te same materiały, ale rozproszone po różnych kanałach, w niedogodnych dla Ciebie porach. Zawartość ta sama a cena rośnie. Jak nie wiem jak to można wytłumaczyć inaczej.

Gdybym chciał oglądać kanały HBO, to bym brał telewizję, mnie wystarcza HBO GO.

To jakby mi HBO zaoferowało HBO GO+ ich kanały HBO za 50zł, zamiast 25zł za HBO GO.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę słabo to wygląda to ich wybierz swoje wszystko jak Ci pasuje 😛 miałem za 10 zł pakiet Ipla Sport z PS Sport, extra i news i fajnie było, a teraz muszę wybecalować 40zł w promce niby. Cena nie jest zła jak za całą paczkę, nawet bym powiedział że dobra, tylko kurcze szkoda że taka mała elastyczność jest. PS Premium i Eleveny mam wykupione w C+, więc już jestem wyeliminowany z wykupienia samej paczki PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
3 minuty temu, dvbtowiec napisał:

@Wodnik Szuwarek VOD oglądasz to co chcesz i kiedy chcesz. Kanały telewizyjne owszem to są te same materiały, ale rozproszone po różnych kanałach, w niedogodnych dla Ciebie porach. Zawartość ta sama a cena rośnie. Jak nie wiem jak to można wytłumaczyć inaczej.

Gdybym chciał oglądać kanały HBO, to bym brał telewizję, mnie wystarcza HBO GO.

Założyłem, że nieprzydatne są dla ciebie materiały w PBG ze względu na jakość, a nie porę ich oglądania. Stąd zdziwienie, że chcesz za nie w ogóle płacić :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

To dziwię się, że udzielasz się w tym temacie, bo ich VOD jest ubogie i kiepskiej jakości. Jedyne co jest pozytywne w tej usłudze, to sport na żywo z LM na czele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, patryszq napisał:

Nie rozumiem tego , że ktoś oczekuje poziomu wszystkich cen za palety usług na poziomie sprzed roku ba czy jeszcze wcześniej - jeśli nikt nie odczuwa inflacji na wielu płaszczyznach , wydaje się być oderwanym od codzienności i tego co nas otacza to ja po prostu nie mam pytań . Tanio było i nie wróci 

 

Nikt nie kwestionuje samego faktu wzrostu cen za oferowane usługi. Ale czy w ciągu roku inflacja w Polsce wzrosła o ... 100%? Np. o tyle Plus Bank w moim przypadku zwiększył ceny usług oferowanych. Co gorsza, jakość usług spadła. Nigdzie w okolicy nie ma stacjonarnej siedziby banku (wszystko ma się załatwiać przez infolinię, gdzie dodzwonienie się często graniczy z cudem).

 

Tak samo w przypadku Polsat Box Go. Czy kibic siatkówki, który w Ipli za swoje ulubione programy płacił 12 lub 20 zł, nagle z powodu "inflacji" chcąc obejrzeć to samo, musi zapłacić w "promocji" 40 zł? Moim zdaniem kompletnie to nie ma wspólnego z ich hasłem "Teraz Ty rządzisz", realnie można je przemianować na "Teraz my Tobą rządzimy".

 

No OK, ktoś powie, że za 40 zł mamy obecny pełny pakiet sportowy, gdzie można obejrzeć mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów. No tak, ale pomiędzy grudniem a lutym nie ma LM, w sezonie wakacyjnym prawie w ogóle nie ma interesującej piłki nożnej. Oferta jest dobra tylko dla wybranych miesięcy.

 

Na C+ Online na ten moment oferta jest znacznie ciekawsza:

 

1) Od kilku miesięcy można korzystać z voucherów, które umożliwiają za 10 zł miesięczny dostęp do kanałów podstawowych C+ (sporo sportu, niemało filmów/seriali, dla dzieci też coś się znajdzie).

2) Za 10 zł miesięcznie można dokupić dostęp do Eleven Sports (lub nawet za mniej, jeśli nie wykorzystuje się pełnego okresu rozliczeniowego).

3) Za kolejne 10 zł miesięcznie można dokupić również dostęp do HBO.

 

Za naprawdę spory wybór można zapłacić 30 zł miesięcznie (lub mniej, jeśli w przypadku Eleven Sports i HBO nie korzystamy z pełnego okresu rozliczeniowego).

 

Jeśli na PolsatBoxGo nie będzie interesujących promocji lub nie pojawią się bardziej elastyczne pakiety, to na tle C+ Online będzie drogo.  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, danielpes5 napisał:

Bałagan taki jak przy fuzji Cyfry+ z N.  

Co do aplikacji, to ilu użytkowników posiada Apple TV ?  I w takim razie co z  Tizen,Android i WebOS ? 

Przecież będzie od jutra. Pewnie dali testowo. Bo w samej aplikacji Polsat Box Go jest info o testach do 31.08.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...