Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego abonenci satelitarnego PB mając dostęp do PBG w ramach umowy mają zablokowane dostępy do seriali  ( pełne sezony ) - np. zacząłem oglądać drugi sezon Mecenas Porada ( wszystkie odcinki drugiego sezonu , chciałem wrócić i dokończyć okazuje się że muszę kupić pakiet za 40,99zł ?? Jakiś błąd czy zmieniała sie polityka PBG dla abonentów SAT ?? @Specjalista Polsat Box zgłosiłem reklamacje jakby co ;)

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, patryszq napisał(a):

Dlaczego abonenci satelitarnego PB mając dostęp do PBG w ramach umowy mają zablokowane dostępy do seriali  ( pełne sezony ) - np. zacząłem oglądać drugi sezon Mecenas Porada ( wszystkie odcinki drugiego sezonu , chciałem wrócić i dokończyć okazuje się że muszę kupić pakiet za 40,99zł ?? Jakiś błąd czy zmieniała sie polityka PBG dla abonentów SAT ?? @Specjalista Polsat Box zgłosiłem reklamacje jakby co ;)

 

13 minut temu, lakiman napisał(a):

@Specjalista Polsat Box może się wypowiedzieć? 

Podany serial jest serialem premium dostępnym tylko w pakiecie Polsat Box Premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Specjalista Polsat Box napisał(a):

 

Podany serial jest serialem premium dostępnym tylko w pakiecie Polsat Box Premium.

Ale wczesniej nie miałem wykupionego PB premium i moglem cale sezony ogladac - tak ogladalem wczesniej pelne sezony ktore PBG udostepnial - coz widocznie zmieniliscie zasady i regulamin bez wiedzy abonenta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Specjalista Polsat Box napisał(a):

 

Podany serial jest serialem premium dostępnym tylko w pakiecie Polsat Box Premium.

To jak to możliwe, że wcześniej @patryszq mógł oglądać ten serial, a teraz nie? Wcześniej nie był "serialem premium", a teraz już jest? Co to za zmiana reguł w trakcie trwania umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wykupionego premium, tylko stary pakiet z Plusa za dyszkę (pierwotnie nazywał się 3z3 Ipla). Mam w jego ramach stary pakiet seriale i film. Mecenas Poradę mogę oglądać 2. sezon do 22. odcinka. Nie mam na pewno tego nowego pakietu premium, bo większość nowości mam poblokowanych, ale Mecenas Porada idzie mi normalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stare powiązania z Iplą tzw. Ipla 3 z 3 często są furtką do dostępu do części zawartości serwisu. Polsat za bardzo nie chce/nie może tego wyłączyć, po za tym mają w tym temacie spór z UOKIK https://www.press.pl/tresc/76071,uokik_-cyfrowy-polsat-ma-wyplacic-klientom-rekompensaty-za-automatyczne-aktywowanie-im-uslug

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydarzył się cud : Na Tizenie odpalił się przekaz Chelsea-Real w 4K. I to w zaledwie kilka sekund.

Ale żeby nie było za fajnie na tej aplikacji. Kanały 4K : Love Nature, Travel XP, Zen, Musseum jak się nie odpalały tak się nie odpalają. Takie 4K bez 4K .Za to na  androidzie chodzą jak burza.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...