Skocz do zawartości

Czy masz zaufanie do KRRiT?


Poland
 Udostępnij

Czy masz zaufanie do KRRiT?  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy masz zaufanie do KRRiT?

    • Tak
      3
    • Jest mi ona obojętna
      5
    • Nie
      25
    • Nie mam zdania
      2


Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnim czasie KRRiT stało się bohaterem dwóch afer związanych z stacjami telewizyjnymi - najpierwcz ATM Rozrywką a teraz z TVN24. W związku z tym moje pytanie w ankiecie dotyczy zaufania do Krajowej Radiofonii i Telewizji i tego co robiła od początku swojego działania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam do nich zaufania. Siedzą i wymyślają coraz głupsze ustawy utrudniające nadawanie nadawcą. Jeszcze trochę i się okaże, że polską koncesję będą miały tylko kanały TVP i dostępne w Dvb-t bo inni nadawcy przejdą na zagraniczne.

Edytowane przez Mtv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście KRRiT jest obojętna... aleeeeee kto przez tyle lat nie dopuszczał wielkich stacji które chciały wystartować w DVB-T a wygrało takie szambo jak ATM Rozrywka? Przez takie wybory właśnie dalej platformy cyfrowe mają się dobrze i szczerze mam nadzieje że już to są ich ostatnie podrygi...

Przecie cały start DVB-T w Polsce to największy przekręt świata. Po dziś dzień DVB-T kuleje pozapychane badziewiem a czemu? Oczywiście że przez platformy cyfrowe. w DVB-T2 drzemie potencjał. Dla mnie to lud powinien w drodze głosowania wybierać jakie stacje chce oglądać naziemnie z wymianą co 5 lat na przykład. 

Ja stoję po prawej stronie barykady i mówię DOŚĆ wpuszczania obcych państw do polityki. Mamy się babrać to róbmy to jak mąż z żoną a nie że w[beep]ziela się w zdanie teściowa. TVN niech pójdzie w polskie ręce i problem się skończy. Może to kupić nawet LGBT... nie obchodzi mnie co tam będzie nadawane ale to ma być nasze a nie cudze.

Za moment będzie tak że TVN będzie amerykański... Polsat sprzeda się ruskim i wtedy zobaczymy kto się będzie śmiał jak będziemy sterowani jak baranami... :) 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi KRRiT jest obojętna. Robiła konkursy na stacje w DVB-T, ale dobre kanały przegrywały i szambo typu ATM wygrywało. Przez te wybryki chciano, żeby platformy generowały jak najmniejsze straty.

TVN to mogą sobie likwidować.... Skończy się ogłupianie społeczeństwa programami typu "19+".

Edytowane przez Adam.kaslewicz
poprawka: TV6 nie startowało w konkursie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Adam.kaslewicz napisał:

 i szambo typu TV6, ATM wygrywało. 

Rys historyczny dla Ciebie: TV6 nie startowało nigdy w konkursie. Dostało miejsce tak jak Puls2, TVN7 czy Super Polsat jako drugi kanał dla 4 nadawców prywarnych obecnych w analogu. 

 

Ogłupiających programów nie brakuje w żadnej telewizji. Zamknij wszystkie, społeczeństwo będzie najzdrowsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi KRRiT jest obojętna. Robiła konkursy na stacje w DVB-T, ale dobre kanały przegrywały i szambo typu TV6, ATM wygrywało. Przez te wybryki chciano, żeby platformy generowały jak najmniejsze straty.
TVN to mogą sobie likwidować.... Skończy się ogłupianie społeczeństwa programami typu "19+".
Oj dzieciaku, mało wiesz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja KRRiT szczerze nienawidzę za zarówno afery z Blue FM (koncesja) i RMF FM (rozszczepienia) a teraz także za te z ATM Rozrywką i TVN'em. Poza tym Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ma na swoim koncie sprzyjanie rozwojowi sieci radiowych a co za tym idzie doprowadzenie do ruiny lokalnej radiofonii. Oczywiście brak koncesji dla sieci Polonii 1 też jest karygodnym działaniem. 

Najbardziej względnie było w KRRiT za rządów Pana Przewodniczącego Jana Dworaka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie od samego początku istnienia tej instytucji jest wokół niej za dużo nieciekawych afer. Dziś służy raczej jako prawicowy bat na media, choć wcześniej po prostu była znana z zaskakująco drobiazgowego (złośliwego ;) ) czepiania się nadawców za jakieś kompletne bzdury.
 

Pytanie, czy do tego typu instytucji można mieć coś takiego jak zaufanie. To wątpliwe, tak jak w przypadku samych nadawców. Generalnie o KRRiT zdanie mam negatywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Cóż, w zasadzie to zarówno się zgodzę z Cinemaniac4K jak i się nie zgodzę, bo mam zupełnie inne podejście pod względem tego jaki kraj zarządza daną stacją.

 

Opowiadając na pytanie z ankiety, to w zasadzie jest mi to obojętne, ale raczej nie ufam. Wiadomo, państwowa instytucja...

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Po ostatnich działaniach Pana Świrskiego już kompletnie nie mam zaufania do KRRiT wliczając w to ten pogląd Przewodniczącego dotyczący przegrania wyborów przez PiS z powodu działania mediów prywatnych który to już kompletnie przechylił czarę goryczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne piszesz o tym wywiadzie

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/maciej-swirski-krrit-manipulacje-telewizja-polska

 

Cytat

- Nie ma zgody na rządy obcych nad Polską. Obcych w sensie komunistów i popleczników Targowicy i tych wszystkich, którzy chcą Polskę upodlić i mówią, że są wewnętrzną gospodarką Niemiec - wyliczył szef Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Prowadzący rozmowę Krzysztof Skowroński zwrócił uwagę, że przejęcie władzy przez obecną koalicję to wynik demokratycznego wyboru Polaków. - Ale to nie znaczy, że Polacy w swojej mierze nie mogą ulegać manipulacją medialnym. A wynik tych wyborów w mojej ocenie jest wynikiem gigantycznej operacji manipulacyjnej opinią publiczną. No i teraz następuje spłata tych zobowiązań wobec mediów komercyjnych, które po prostu tą operację przeprowadziły - stwierdził Świrski.

 

Wczoraj była o tym mowa w programie "Dziś wieczorem" w TVP Info z Krzysztofem Luftem.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...