Skocz do zawartości

Nowosci czy starości?


jaro64
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko. Czy planowane jest dodanie jakis nowych kanałów do oferty CP?Bo teraz ten zastoj trwa juz ojojojoj. Stagnacja przez wegetacje.........O co w tym wszystkim chodzi.?Jak tak dalej bedzie to  na platformie cp pozostanie sam pan Solorz z rodziną.Żenada.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Witam. Cyfrowy Polsat nieustannie pracuje nad poszerzaniem oferty. Wszelkie informacje o nowościach są udostępniane na stronie: www.cyfrowypolsat.pl Obserwuj ją, a będziesz na bieżąco. 

 

Obserwuje od paru lat...I na tym sie temat konczy bo z nowosci jest w CP zero.CP podcina tym gałąż na ktorej siedzi.....

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Witam. Cyfrowy Polsat nieustannie pracuje nad poszerzaniem oferty. Wszelkie informacje o nowościach są udostępniane na stronie: www.cyfrowypolsat.pl Obserwuj ją, a będziesz na bieżąco. 

 

Typowy komunikat, by zainteresowany się odczepił. 

 

No cóż. CP to już od lat stoi w miejscu. Przynajmniej jeżeli chodzi o treści programowe. Mogą zaproponować co najwyżej kolejny powtórkowy kanał typu Polsat Seriale czy Polsat Rodzina. 🤣😂

Śmiech na sali. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kamil2505 napisał:

CP to już od lat stoi w miejscu

To prawda. Brak dekodera 4K, który konkurencja ma już dawno, żadnych nowości (za wyjątkiem Puls 2, który został dodany po.... prawie 9 latach od startu :D). Jeśli tak dalej będzie to abonenci będą masowo rezygnować z CP i przechodzić do Canal+. Zastój trwa już od lat, a zwłaszcza od początku pandemii (Cyfrowy Polsat zapadł w sen zimowy).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jaro64 napisał:

Mam pytanko. Czy planowane jest dodanie jakis nowych kanałów do oferty CP?Bo teraz ten zastoj trwa juz ojojojoj. Stagnacja przez wegetacje.........O co w tym wszystkim chodzi.?Jak tak dalej bedzie to  na platformie cp pozostanie sam pan Solorz z rodziną.Żenada.

A masz "na rozkładzie" jakiś ciekawy kanał oczywiście spoza portfolio Canal+ który byłby godny ;) zaistnienia na liście CP  :?: 

Bo jeśli mają dodać jakiś badziew byle go dodać to ja z góry dziękuję bo badziewia na liście jest już pod dostatkiem :/

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Pawop napisał:

Nadawca zakończy emisje i nic nie zrobią

Miałem tu na myśli ich kanały własne. W sumie jeden od drugiego niewiele się różni. Powtórki gonią powtórkę. Wystarczy zobaczyć ramówki chociażby Polsat Seriale czy Polsat Rodzina. Te same tytuły wałkowane w kółko. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adam.kaslewicz napisał:

Jeśli tak dalej będzie to abonenci będą masowo rezygnować z CP i przechodzić do Canal+

😂 Zamienił stryjek siekierkę na kijek

Kolego- te oferty tak po prawdzie różnią się tylko kilkoma kanałami- głównie sportowymi, w dzisiejszych czasach gdy jest Netflix, Prime, Amazon itd. kanał stricte filmowy jak np. Canal+Film nie jest już jakimś atutem nie mówiąc o jakiś Kuchniach czy czymś w tym stylu, tak że nie przesadzaj- C+ też z rękawa kanałami nie trzepie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, OlafS napisał:

A masz "na rozkładzie" jakiś ciekawy kanał oczywiście spoza portfolio Canal+ który byłby godny ;) zaistnienia na liście CP  :?: 

Bo jeśli mają dodać jakiś badziew byle go dodać to ja z góry dziękuję bo badziewia na liście jest już pod dostatkiem :/

Chociazby ELEVEN4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w CePe mam umowę do końca stycznia , ale póki co mam jeszcze C+ z 4K , świąteczny czas " czasami" sprzyja negocjacjom , a jak nie to świątecznie pożegnam sie z CePe i pozostawiam C+4K

 

Niestety ale czasy koronkowe pokazały jak bardzo przepłaca się za tv , w której puszczane jest błoto i metr mułu na powtórkowych kanałach obydwu molochów . Prym wiedzie oczywiście powtórkowy POLSAT który powinien mieć zakaz tworzenia " nowych " kanałów za to że jest na nich ta sama sieczka którą puszcza wszędzie indziej , tylko inaczej ją układa - nie wyróżniam zbytnio tu ani CePe mimo ewidentnego monopolu na syf ani C+ , bo i tu i tam jest przemiał wałkowany w kółko ten sam z tym faktem iż C+ jest ciut droższy nic CePe i C+ raczej stawia na pokombinowaną pakietyzacje rozdrobnioną gdzie suma końcowa jest droższa , CP za to pakietyzuje przejrzyście i klarownie za to miesza kanały bez ogródek by finalnie brać pakiet najwyższy . Finalnie i tu i tam syf przypudrowany ładnie opakowany 

Godzinę temu, jaro64 napisał:

Chociazby ELEVEN4

ktoś na forum krzyczał dając znać że ma wtyki i wie na 101% że eleven 4 na wyłączność jest w C+ do końca 2021 ... 

Edytowane przez patryszq
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Witam. Cyfrowy Polsat nieustannie pracuje nad poszerzaniem oferty. Wszelkie informacje o nowościach są udostępniane na stronie: www.cyfrowypolsat.pl Obserwuj ją, a będziesz na bieżąco. 

 

 

Pracuje ? Zdalnie ? Nie zauważyłem.

  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jaro64 napisał:

Chociazby ELEVEN4

No mogliby dodać, ale widocznie są jakieś kontraktowe uwarunkowania że CP nie emituje defacto swojego kanału, ale tak po prawdzie skoro CP nie ma dekodera 4K to co zobaczysz w tym kanale czego nie ma w pozostałych Elevanach :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tweed77 napisał:

 

Pracuje ? Zdalnie ? Nie zauważyłem.

Bo oni tak wolno pracują że tego nie widać

 

11 godzin temu, Wodzu napisał:

a na co Wam kolejne kanały na których będą powtórki? Lepiej niech zlikwidują kilka kanałów i podniosą jakość tych co zostaną. Co z Wami ludzie patrzycie na ilość a nie na jakość?

Większość patrzy na ilość , bo sami się domagają nowych kanałów .

Polsat zarabia na reklamach więc sam nic nie usunie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Adam.kaslewicz napisał:

To prawda. Brak dekodera 4K, który konkurencja ma już dawno, żadnych nowości (za wyjątkiem Puls 2, który został dodany po.... prawie 9 latach od startu :D). Jeśli tak dalej będzie to abonenci będą masowo rezygnować z CP i przechodzić do Canal+. Zastój trwa już od lat, a zwłaszcza od początku pandemii (Cyfrowy Polsat zapadł w sen zimowy).

Cyfrowy Polsat można powiedzieć że od strony oferty telewizyjno-radiowej osiadł na laurach lub wręcz abdykował gdyż nie dość że nie ma nowych kanałów to i te FTA są dodawane wedle uznania. Nie wspominam już o MUX4 który słoneczny operator ma chyba tylko po to żeby mieć i nic z nim nie robić - zwłaszcza po rozszerzeniu zasięgu. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...