Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał:

A wogóle oglądałeś ten serial sensacyjno komediowy. Rozumiesz czy nie za bardzo. Nie jest to sitcom ale serial z wątkiem komediowym. To daj cwaniaczku inną propozycje zamiast się wykłócać czy to komedia czy nie.

Nie mam się co wykłócać cwaniaczku, bo to nie jest serial komediowy i tyle w temacie, a tu było napisane, że  na Antena TV będzie serial komediowy ( czego nie rozumiesz?). Czytaj ze zrozumieniem, ale chyba oczekuję zbyt wiele.

Edytowane przez mcl1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty cwaniaczkujesz nie ja. Czyli zaprzeczasz , że "Drużyna A" jest  serialem sensacyjno komediowym. Jesteś wróżbitą, że wiesz co miał autor na myśli. Ciekawe czy jak się okaże, że to jednak "Drużyna A" do odszczekasz co powiedziałeś. Bo napewno nie jest to dramat.

Bo akurat stoisz na przegranej pozycji nawet film "Drużyna A " jest zaliczany do komedia, akcja.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak nie skreśla to tego serialu bo skąd wiecie co miał autor na myśli pisząc komediowy. Może chodziło mu, że jeden sitcom a drugi np. Z wątkiem komediowym tylko tego nie uogólnił. 

Druga moja propozycja to "Pełna Chata" była też dawana przez TVP wiec może strzał w 10.

6 godzin temu, mcl1 napisał:

a tu było napisane, że  na Antena TV będzie serial komediowy ( czego nie rozumiesz?). Czytaj ze zrozumieniem, ale chyba oczekuję zbyt wiele.

Przynajmniej nie jestem tam ograniczony jak ty, że słysząc komedia zwracasz uwage tylko na sitcomy, a inne seriale z wątkiem komediowym pomijasz. Ja słysząc komedia zwracam uwage ogółem na seriale o tematyce komediowej. Według ciebie nie ma komedii sensacyjnych,kryminalnych, SF itp. 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym, ale ty i tak tego nie zrozumiesz. Ciekawe co powiesz jak się okaże, że to jednak "Drużyna A" będzie tym serialem komediowym. Stwierdzisz, że właściciel nie wie co to jest komedia. Dlatego, że dał serial sensacyjno-komediowy a nie sitcom tak jak ty byś chciał.

P.s Prosiłem od ciebie o propozycje a ty nadal wałkujesz temat "Drużyny A" podałem wam drugi tytuł który zalicza się do sitcomu "Pełna chata" a ty nadal swoje nie rzuciłeś żadnym tyułem. Mam  jeszcze jeden tytuł "Pan złota rączka".

 

Wiec mam już 4 tytuły "Drużyna A" , "Pełna chata", "Pan złota rączka" (oczywiście ktoś się przyczepi, że to familijny a nie komedia), M.A.S.H ( do tego ktoś też zaraz się przyczepi, że nie komedia). Może których z tych seriali się pojawi już niedługo, a może nie zobaczymy. A co do Polskich to nie mam zielonego pojęcia. Ale z checią bym obejrzał jakiś polski serial zapomniany przez telewizje.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/2/2021 at 9:21 PM, pavl6 said:

Skoro mu się tak opłaca, to tak uruchamia. Np. Polonia 1 od lat jest wypełniona byle czym i nadawcy się opłaca.

Właśnie, może lepiej emitować filmy o wcześniejszych porach, to i nie będzie wrażenia, że jest ich mało. Jak są wrzucane po nocach, to trudno zauważyć.

 

Ale ja pytałem który poważny nadawca tak robi :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na naziemnej każdy praktycznie daje byle co czyli to co się srzedaje. Czyli paradokumenty i kabarety.

Ale moim zdaniem Antena HD  i tak ma lepszą ramówke niż większość stacji na naziemnej.

Żadna stacja nie wydaje pieniędzy na nie wiadomo co w wiekszości stacji lecą powtórki. Stacja ma na siebie zarabiać. 

Więc każdy poważny nadawca tak robi. Raczej niepoważny wydawca to taki co na początku robi ramówke marzeń a potem klapa bo okazuje się, że stacja na siebie nie zarabia i potem nadaje byle co aby tylko wyjść na prostą.

To, że na wrzesień jest zapowiadana lepsza ramówka to nie znaczy, że teraz jest byle co. Poprostu nadawca musi sprawdzić co się ogląda i na jakie kroki może sobie pozwolić żeby za jakiś czas ramówka była jeszcze lepsza. A akurat Antena HD pracuje cały czas nad tym żeby ich telewizja była coraz lepsza to im zarzucić nie można.

Jednak Sherlock Holmes Głos terroru z napisami tylko za szybko nie da się czytać przy długim monologu.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2021 o 07:53, Fan WWE Superstars napisał:

Wiec mam już 4 tytuły "Drużyna A" , "Pełna chata", "Pan złota rączka" (oczywiście ktoś się przyczepi, że to familijny a nie komedia), M.A.S.H ( do tego ktoś też zaraz się przyczepi, że nie komedia). Może których z tych seriali się pojawi już niedługo, a może nie zobaczymy. A co do Polskich to nie mam zielonego pojęcia. Ale z checią bym obejrzał jakiś polski serial zapomniany przez telewizje.

Ty chyba nie masz pojęcia ile kosztuje licencja wyżej wymienionych seriali. Chyba że Winnicki wezmie kredyt w banku. Sądzę że to będzie jakiś stary serial z domeny publicznej lub jakiś za grosze, który kiedyś leciał w Polsce. Jedynie co w tej stacji ma oglądalność to kabarety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bartosz10 napisał:

Przecież to nie jest żadna wielka kasa dla takiego przedsiębiorstwa. :) To jak dla Janusza zapłacić 100 złotych za złe parkowanie. Na pewno nie ma to wpływu na finanse MWE. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2021 o 21:50, Fan WWE Superstars napisał:

Ale moim zdaniem Antena HD  i tak ma lepszą ramówke niż większość stacji na naziemnej.

Ta wypowiedź nie była 1 kwietnia, więc Ty chyba na poważnie tak uważasz :)

W dniu 4.06.2021 o 21:50, Fan WWE Superstars napisał:

 Poprostu nadawca musi sprawdzić co się ogląda i na jakie kroki może sobie pozwolić żeby za jakiś czas ramówka była jeszcze lepsza.

To wie każdy nadawca zanim zacznie nadawać, gdyż kanały naziemne to nie jest nowość, a zjawisko znane w wersji cyfrowej od 2013 roku w całym kraju i obracając się w tym biznesie, takie rzeczy się wie.

 

W dniu 4.06.2021 o 21:50, Fan WWE Superstars napisał:

Raczej niepoważny wydawca to taki co na początku robi ramówke marzeń a potem klapa bo okazuje się, że stacja na siebie nie zarabia i potem nadaje byle co aby tylko wyjść na prostą.

Po prostu próbowali dać coś ambitniejszego. Wyszło na to że najlepiej sprzedają się kabarety.

Widz wymagający już dawno jest na platformach satelitarnych i w kablówkach. Niestety w DVB-T jest głównie widz który zadowoli się najtańszą formą rozrywki. Ambitniejszych treści nie potrafi oglądać.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowali dać coś amitniejszego przykładowo Nowa TV "Moda na sukces" bardzo ambitna pozycja. 

12 minut temu, dvbtowiec napisał:

Niestety w DVB-T jest głównie widz który zadowoli się najtańszą formą rozrywki. Ambitniejszych treści nie potrafi oglądać.

Edytowane 2 minuty temu przez dvbtowiec

Ale głupoty pociskasz. Myślisz, że każdego stać na kablówke albo satelite. 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie @Fan WWE Superstars Jeśli nie mam racji (pomijam zasobność portfela) to dlaczego najchętniej oglądają się kabarety i taniej produkcji paradokumenty?

Z tego powodu że ludzi w dvb-t nie stać ?

 

A pamiętasz w Nowa TV ambitniejszy program informacyjny chociażby? Tu też słaba oglądalność wynikała z zasobności portfela? :)

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty chyba mało co oglądasz DVB-T :)

Zostawiam to, bo odbiegamy od tematu. Ja się wiele razy w kwestii ramówki Antena HD wypowiedziałem. W prime-time i w weekendy popołudniami, kiedy najczęściej widzowie sięgają po pilota na Antena HD niespodzianka kabarety. Przypadek? Nie sądzę. Dla mnie zatem ten kanał nie ma niczego do zaoferowania w godzinach które ja poświęcam na oglądanie telewizji.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ci wymienić wszystkie kanały co oglądam. Ja nie oglądam programów informacyjnych jeśli o to ci chodzi. Tylko seriale i sport lub kabaret jak nic nie ma. 

Ja oglądam tutaj "Tata, a Marcin powiedział" albo kabarety włączam i sobie leci jak nic nie ma. 

 

15 minut temu, dvbtowiec napisał:

. Dla mnie zatem ten kanał nie ma niczego do zaoferowania w godzinach które ja poświęcam na oglądanie telewizji.

No to dziwne, że tutaj wchodzisz jak stacja nie m dla ciebie oferty. Ja oglądam tą stacje bo lubie stare seriale i czekam na "nowe" seriale. A ty to nie wiem na co czekasz.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, dvbtowiec napisał:

To Ty chyba mało co oglądasz DVB-T

Osobiście znajduję lepsze treści w kanałach dvb-t, niż to, co prezentuje Antena. Chociażby seriale tureckie na TVP1 i TVP2 - 3 sztuki, serial rosyjski, także seriale na Zoom TV, na TV4. Był okres, kiedy regularnie oglądałam seriale i telenowele na Pulsie - mieli sporo fajnych tytułów. Paradokumenty omijam bardzo szerokim łukiem, ale niestety jest tego zatrzęsienie. I to na kanałach, których nadawcy z powodzeniem mogliby kupić dobre seriale, a nie kupują, bo widz naziemny ogląda ten badziew masowo i nałogowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wymyślasz gdzie ja wychwalam kabarety bzdety gadasz. Mówie o ogólnej ramówce, że jest lepsza od większości stacji na naziemnej. Ja np. Wogóle nie oglądam Polsatu,TV4,TVN,TVN7 bo tam od rana do wieczora paradokumenty. I zgadzam sie z Jantarem bo ja oglądam akurat seriale tureckie tylko na naziemniej bo nic innego nie ma.

Na TV6 oglądam "Słoneczny Patrol" i "Miłość na zakręcie". No i tureckie na Zoom TV, TVP2 i TVP3.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...