Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Akari napisał:

Na Polsat a nie Polsacie?

W Polsacie

38 minut temu, CYFROmaniak napisał:

Ja to się dziwię, że Golbi nie jest jeszcze prezesem TVP albo może nawet Comcast-u.

Fuj tylko nie TVP. 

 

Kiedyś jak kupowałem TO&OWO była tam ramówkę WTK i właśnie taki poziom ramówkowy ma Antena o ile nie gorszy bo tam leci serwis informacyjny a tu nie potrafią dać nic przygotowanego przez Biznes 24 nawet nie widzę tego programu kulturalnego co miał być przygotowany przez redakcje Biznes24

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu programy poradnikowe nie idą po południu a nawet wieczorem a nie rano, po co 3 odcinki Tata, a Marcin powiedział i pasmo wieczorne o 20:15, marnowanie wydłużając czas Matki zony i kochanki leca śmieszne filmiki i zapowiedzi tylko co zapowiadać trzy pozycja na krzyż i jeszcze nie poszczególny program tylko programy poradnikowe codziennie rano. Czemu nie wzięto więcej pozycji z archiwum TVP na rozruch stacji i ta ramówka wieczorna gdzie nie wiesz co będzie emitowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, rotalplus napisał:

Przeciętny widz DVB-T nie wie co to EPG. Gazeta drukowana się liczy... Wiekszość nie wie że program jest w formie cyfrowej dostępne

To tylko też świadczy o naszym społeczeństwie oraz o tym jak różne media starają się to społeczeństwo nauczyć pewnych nowinek i dzisiejszych podstawowych standardowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pawop napisał:

Pogódź się z tym, że Antena jest lepszym kanałem niż ATM i jak dojdą filmy i seriale będzie miała większą widownie.

Tak samo dojdą seriale do Antena TV ja doszły do TVR, pojawiły się nowości w TOP KIDS. Bujdy

 

Nie jest lepszym dawałem linka do czasów startu ATM Rozrywka i 3,2 oglądalności w NTC chyba lepiej obejrzeć odgrzewany teleturniej niż kabarety, kultowy serial zagraniczny niż Kabarety. 

 

56 minut temu, rotalplus napisał:

Przeciętny widz DVB-T nie wie co to EPG. Gazeta drukowana się liczy... Wiekszość nie wie że program jest w formie cyfrowej dostępne

Jak nie ma ramówki w EPG to nie będzie w gazetach tam trzeba wysłać program tydzień wcześniej

Edytowane przez Golbi84
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Bartosz10 napisał:

na pasmo poranne pasowało by coś w stylu programu śniadaniowego dla starszych

 

popołudniowe obiadowe - poranne nie ma szans. Kanał nie jest dla starszych 45+ Chwalą się oglądalnością 16-49

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego brak was na satelicie? W kablówkach weszliście w miejsce ATM Rozrywka, dlaczego na satelicie tak się nie stało? Trzeba było przejąć ich częstotliwość satelitarną tak samo jak naziemną i kablową.

Edytowane przez MisterRondel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Piter9267 napisał:

@Golbi84Już byś mógł zamilknąć z łaski swojej. Taki z ciebie znawca telewizji jak z koziej du..y trąba. Co druga wypowiedź na forum to twoja,czy ty nie masz pracy/szkoły tylko siedzisz 24/7 i forum zaśmiecasz? Aż się nie chce czytać tych twoich "mądrości".

Nowa TV według was tez miała dobrą ramówkę :D a tez twierdziłem ze beznadziejna skończyła najgorzej z MUX8 a miała tez Modę na sukces, serwis informacyjny i niezłe filmy. Szkoda miejsca w MUX1 na takie kanały jak Antena TV, Trwam TV i Polo TV a nawet ESKA TV więcej by tu wniosły z ramówkami ze startu WP czy Nowa TV oni zainwestowali w ramówkę albo Zoom TV

Edytowane przez Golbi84
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Vectrze jest pełne EPG na dziś i oficjalnie Matki żony i kochanki skrócono tylko zamiast dać tu poradnikowe codziennie inny to dali Ukryta kamerę czyli najważniejsze pasmo dalej lecą [beep]oły 20-23

 

Po co emitować odgrzewany serial obyczajowy w porze seriali obyczajowych na konkurencyjnych stacjach? paśmie z głównych nadawców tylko Polsat i TV4 nie ma obyczajowych seriali i ta druga na tym wygrywa. M, Ż i K powinno być w paśmie wolnym od seriali obyczajowych czyli 18:50 do tego jest to pasmo publicystyczne wiec w sam raz. Pasmo 20-21 się prosi o dokument lub paradokument. MnS powinna lecieć z 3 raz dziennie chodzi mi o to by leciała w porze o której była w TVP czyli tak 15-17 emisja powtórkowa w pasmie programów śniadaniowych podobnie jak tych programów poradnikowych :D

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wydaje się że w MWE będą eksperymentować z ramówką, ale najpierw chcą widzieć statystyki oglądalności w poszczególnych godzinach żeby wiedzieć na co mogą sobie pozwolić (w tym mówię też o porach emisji seriali)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MisterRondel napisał:

Dlaczego brak was na satelicie? W kablówkach weszliście w miejsce ATM Rozrywka, dlaczego na satelicie tak się nie stało? Trzeba było przejąć ich częstotliwość satelitarną tak samo jak naziemną i kablową.

Poczekaj jeszcze chwileczkę. Canal+ robi właśnie roszady na swoich transponderach, więc może już wkrótce Antena HD pojawi się "na orbicie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...