Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie to zapowiedziane 5 premier na święta. Ty wyśmiewasz wszystko co robi stacja więc nie jesteś przekonujący. Zobacz sobie propozycje innych stacji poziomem dorównującej tej stacji moim zdaniem nie powalają :)

Więc jeżeli już chcesz krytykować to z sensem. A tu taka sama reakcja na Potop i taka sama na produkcje zagraniczne, takiemu klientowi się nie dogodzi. Bo i tak będzie niezadowolony.

Edytowane przez Kirk
Po pierwsze - hamuj się z tekstami. Po drugie - popraw pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy zasługuje. Są stacje którym moim zdaniem bardziej się należy. A ty jesteś nieobiektywny, porównaj propozycje Anteny HD rok temu z propozycją z tego roku o niebo lepsza. 

Edytowane przez Kirk
Popraw pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tak robią z tą aktualizacją. Powinni mieć aktualną ramówkę na miesiąc, albo co najmniej na 3 tygodnie. A nie, że wrzucają na cały miesiąc to samo i dopiero aktualizują po jakimś czasie. To jest tylko pożywka dla krytykujących stacje.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

Szkoda, że tak robią z tą aktualizacją. Powinni mieć aktualną ramówke na miesiąc, albo co najmniej na 3 tygodnie. A nie, że wrzucają na cały miesiąc to samo i dopiero aktualizują po jakimś czasie. To jest tylko pożywka dla krytykujących stacje.

Pytanie, czy to jest w ogóle możliwe. Pamiętam, że swego czasu, gdy TV Sat Magazyn drukował ramówkę Polsatu na cały miesiąc, to też nie była ona dokładna i nie zawierała wszystkich zaplanowanych pozycji. Więc możliwe, że przy tej stacji, mniejszej jednak od Polsatu, jest podobnie i tego się nie da od razu na miesiąc z góry ustalić.

 

Zaś co do mówienia o "pożywce dla krytykujących"... forum dyskusyjne działa tak, że jeśli ktoś chce, to ma prawo skrytykować daną stację i nie ma się tu co tego czepiać. Tak jak można bronić tutaj każdego kanału, niezależnie od jego poziomu, tak można też poszczególne stacje krytykować. I tak przy okazji, odnosząc się do wcześniejszych postów - nie ma czegoś takiego jak obiektywna ocena, każdy wpis tutaj siłą rzeczy jest subiektywnym spojrzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metro TV robi na cały miesiąc i jak są jakieś zmiany to niewielkie. A inne stacje regularnie wpisują bez powielania jak Antena HD więc można. 

Ja się z tym nie zgodze. Są tu tacy którzy krytykują dla zasady bo Winnickiego. I według mnie nie jest to subiektywna krytyka jeżeli ktoś krytykuje zmiany na lepsze. Równie dobrze można było by nic nie robić, bo dla takiek osoby to nic nie zmienia, bo ma już wyrobioną opinie. A czytając niektóre wypowiedzi krytykujących można dojść do związku, że krytykują dla zasady. 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszta wolała Antena HD sprzed półtora roku kiedy nic nie było w ofercie. Mogą mieć własne zdanie. Wiadomo, że w ofercie nie będzie to co ma konkurencja to jest oczywiste. I najbardziej głupie moim zdaniem jest tłumaczenie krytykujących, że ma kanały w kablówce to mógł się nauczyć.

Przykład Polsatu: miał 30 lat czasu żeby się nauczyć i co z roku na rok coraz gorsza ramówka. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

I według mnie nie jest to subiektywna krytyka jeżeli ktoś krytykuje zmiany na lepsze.

W tym właśnie sęk, że to jest subiektywna krytyka. Tak samo z tymi zmianami, możesz je uważać za zmiany na lepsze, ale ktoś inny może uznać, że to są zmiany na gorsze. To nie działa tak, że jak powiesz, iż stacja poprawia ramówkę, to wszyscy się mają z tym zgodzić.

A z tym, że "reszta wolała" - jaka reszta, kto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co krytykują woleli, bo jeżeli krytykują starania nadawcy. Czyli jak wcześniej nic nie robił było dobrze :) Rozumiem o co ci chodzi z tą krytyką subiektywną. Ale są tacy którzy krytykują i wyjaśniają co im się podoba i według mnie subiektywne. A są tacy którzy krytują tylko z tego powodu, że nie lubią nadawcy i tyle. 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak wolicie może i są subiektywne, ale nie zawsze obiektywne. Ja nie oceniam stacji pod wpływem lubienia czy nie nadawcy. Jeżeli widze zmiany na lepsze i rozwój stacji to doceniam. A ci co oceniają stacje pod wpływem innych stacji nadawcy nigdy nie będą obiektywni. A jest tu kilka krytykujących który krytykują, bo mają na celu lepsze stacji. A niektórzy poprostu wyśmiewają stacje i tyle nie będe wymieniał kto, bo każdy widzi.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie kierujesz swoją aktywność na forum na ten kanał. To nie zarzut, nie odbierz tego źle. Wielokrotnie także pisałeś że na innych kanałach nie ma dla Ciebie niczego ciekawego.

Nie wiem z czego ta opinia wynika, oczywiście możesz tak twierdzić, ale to pokazuje że trochę jednak w ocenie innych sobie zaprzeczasz pisząc

5 minut temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

A ci co oceniają stacje pod wpływem innych stacji nadawcy nigdy nie będą obiektywni.

Także zatem nie jesteś obiektywny, gdyż w sposób nadzwyczajny lubisz głównie jedną stację ;)

Inni w tym ja oceniamy nie tylko w oparciu o inne kanały tego konkretnego nadawcy, ale porównujemy do kanałów dostępnych w przekazie naziemnym choćby.

Oceniamy to subiektywnie, ale patrzymy trochę szerzej na ofertę niż na jeden kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...