Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Fan WWE Superstars napisał:

Na wszystko trzeba poczekać co ty myślisz, że po zakupie czegoś to od razu jest gotowe do emisji.

Kanałów tego nadawcy jest dużo. Kanał wystartował jakiś czas temu. Ramówkę tworzy się przed startem, a nie w trakcie. To wygląda jakby kanał powstał, a dopiero się myśli jak zapełnić ramówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej już nie myśli. właściciel wczoraj pisał, że już mają co puszczać. I teraz bedą się skupiać na własnych seriach kabaretowych i serialach. Może i jest dużo, ale jak sami pisaliście programy które tam są nie nadają się do naziemnej telewizji. Wiec musieli zakupić nowe programy. Jakiś czas temu czyli 1 maja widze, że co niektórzy wogóle nie czytają co pisze właściciel. To normalne, że zawsze jest jakiś poślizg, ale to i lepiej dawać nowe programy po trochu niż od razu wszystko na raz i potem w kółko to powtarzać.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pawop napisał:

Tobie muszą płacić za pisanie takich postów

Zostawie to bez komentarza, bo widze, że piszesz aby pisać. Pisze prawdę. Krytykujecie a nawet nie macie własnych oczekiwaniach co do stacji.

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakiej iluzji znowu piszesz aby pisać. Właściciel wprowadza nowości ramówka wygląda z miesiąca na miesiąc coraz lepiej a wy krytykujecie. A co byście chcieli zobaczyć w takiej stacji. Bo mam wrażenie, że ci co nie oglądają tego kanału to i tak by krytykowali. Ciekaw jestem tylko kto wam płaci aby robić antyreklame stacja Polsat ,TVN czy może TVP. Bo mnie jak jakaś stacja nie odpowiada to nie oglądam. A nie krytykuje i próbuje obrzydzić tym co stacje oglądają. No to chyba naturalne, że mam oczekiwania co do stacji i czekam co będzie w październiku.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fan WWE Superstars My też mamy oczekiwania. Ale jesteśmy realistami. Ten kanał nie powstał dla Twoich, czy naszych oczekiwań. Ten kanał, podobnie jak inne nadawcy powstał dla zapełnienia ramówki darmowymi lub tanimi produkcjami i szybkiego zysku z reklam.

 

Ciekawe kiedy do Ciebie dotrze, że nadawca nie jest nowy na rynku, ma kilka stacji telewizyjnych i wiemy czego możemy się spodziewać. 

Nawet na kanale Filmax który oowinien emitować filmy jak sama nazwa wskazuje są kabarety. 

Twoja naiwność najwyraźniej wynika z tego że dysponujesz wyłącznie DVB-T i nie masz porównania do tego co było zapowiadane w innych kanałach, a co jest. 

A oto ramówka kanału Filmax

https://tv.wp.pl/kanal/filmax

Niespodzianka wszędzie pozycja "Film Fabularny". Widz nie wie co będzie nadawane z wyprzedzeniem a pomiędzy 8:15 a 18:15 jest biała plama, nawet "Film Fabularny" nie występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to tutaj wszystko co zapowiada właściciel jest z poślizgiem, ale jest. Jest lepsza jakość "Świętej Wojny" nie przycina tak jak na początku nadawania tak samo inne seriale. Wy cały czas to samo powtarzacie, co do innych kanałów, ale jak powstał to kupili też "Mode na sukces" które pokazują też na innych swoich kanałach. Więc rozwój jest gdyby nie dostali miejsca na naziemnej pewnie by obecnych zakupów nie zrobili.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co ci chodzi do jakiej naiwności. Poprostu wy patrzycie na ten kanał przez pryzmat innych kanałów tego właściciela. A ja uważam ten kanał jako odskocznie od tego co nam serwuje Polsat,TVN czy TVP na swoich powtórkowych kanałach.

Raczej nie oceniacie po czynach tylko widzicie, że są kabarety tak jak na innych stacjach tego właściciela i tak wygląda wasza skala porównancza od początku istnienia stacji.

Jakoś na Antena HD wiadomo jakie bedą filmy na cały wrzesień czyli tutaj też jest poprawa. 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fan WWE Superstars A z czym mamy porównywać? Do wielkości księżyca? Przecież to naturalne że porównujemy kanały nadawcy

To o czym piszesz że jest poprawa, zacznijmy od tego że takich rzeczy nie powinno w ogóle być w kanale ogólnopolskim.

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego brakuje temu kanałowi. I dlaczego jest słaby tylko dlatego, że są kabarety, bo tak to każdy może powiedzieć. Czy dlatego, że brak ci cierpliwości na czekanie. A mówi się, że to młodym brakuje cierpliwości.

To jest typowe zachowanie ludzi niecierpliwych. Jest wrzesień i odrazu oczekują wszystko co było zapowiedziane. A przecież właściciel pisał nowości bedą wprowadzane systematyczne jesienią. I,że Lombardy, wyprzedaże magazynowe i inne dokumenty aukcyjne już się tłumaczą. 

Tak naprawde mają czas na dopracowanie ramówki jak to ktoś kiedyś powiedział do przyszłego roku kiedy będzie wprowadzania nowa telewizja.

A stacje się buduje przez kilka lat jak ktoś myśli, że można w kilka miesięcy to się myli. Ludzie nadal nie zrozumieli na czym polega telewizja i że można skończyć jak Nowa TV czyli spaść z wysokiego konia i odbijać się od dna.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w październiku ma być fajny film. Czekam z niecierpliwością. Dlatego uważam że ten kanał jest bardzo dobry choć ciągle kabarety. Warto czekać. 

 

Przeczytałem jeszcze raz co napisałem wyżej i chyba 2min temu coś ze mną było nie tak że to napisałem 🙂

Bzdury napisałem. Jak można czekać na coś ( właściwie to tak do końca nie wiadomo na co ) i uważać że kanał jest dobry.

Edytowane przez Sebek00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat wszystko co tu wymeniiłeś jest. Są seriale, dokumenty i filmy ;) Więc niczego nie brakuje. Są dwa filmy tygodniowo oraz 5 seriali w tygodniu "Pomoc domowa", "Tata, a Marcin powiedział", "Święta wojna", "Moda na sukces", "Bonanza". 

Dają odcinki nie po kolei "Pomocy domowej" 🤔

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się wyciszyć posty pojedynczych userów, którzy piszą dziwne rzeczy? :P

Na PW można "wyjść" z rozmowy, szkoda że nie tu ;-)

 

Degradacji jedynej premierowej audycji na 10:35 komentować mi się nie chce, zresztą decydentom już się nie chce tego czytać.

Pragnę tylko zwrócić uwagę na nieaktualną zapowiedź serialu MNS na antenie. Zmieniono wyłącznie podpis na belce, a lektor nadal mówi o emisji o godzinie 16:35. 

 

To bardzo przykre, że widzowie otrzymują mylące komunikaty od 5 dni! W piątek wieczorem oraz sobotę pokazywano jeszcze starą zajawkę zapraszającą na 16:35 (belka+lektor).

Nieinternetowy widz Anteny HD nie posiada wydrukowanego programu, gdyż ten nie pojawia się w żadnej z gazet z przewodnikiem TV.

Skąd przeciętny fan MNS miał się dowiedzieć o zmianie pory emisji w poniedziałek? 

Odpowiedź: z posta na Facebooku Anteny w niedzielę późnym wieczorem (ewentualnie kilka dni wcześniej na fanpage-u fanowskim). 

 

Zmiana godziny emisji? OK, trudno, biznes is biznes, spalona szansa,  za mało zaangażowania.

Dezinformacja? Bez usprawiedliwienia.

 

Pozdrawiam!

 

 

 

 

Edytowane przez CYFROmaniak
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest, ale działanie chaotyczne.

11 godzin temu, CYFROmaniak napisał:

Pragnę tylko zwrócić uwagę na nieaktualną zapowiedź serialu MNS na antenie. Zmieniono wyłącznie podpis na belce, a lektor nadal mówi o emisji o godzinie 16:35. 

Pisałem o tym w poniedziałek napoczątku myślałem, że się przesłyszałem. Ale wieczorem też to samo słyszałem. I dzisiaj zresztą nie obejrzymy "Mody na sukces" bo są jakieś konserwacje i nie ma sygnału. A powtórki pewnie nie dadzą bo nie ich wina jak zresztą reszty kanałów.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...