Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, dziwek napisał:

Wygodniejsze dla oczu na panoramicznych odbiornikach oglądać na kompromisowych formatach.

Tyle, że dekodery i same telewizory posiadają funkcje w oprogramowaniu, które umożliwiają odpowiednie ustawienie według własnego życzenia, ale to działa tylko wtedy, kiedy format jest oryginalny, a nie przecudowany. Osobiście nie cierpię oglądać pogrubionych postaci, bo obraz jest rozciągnięty. To nienaturalne i oczy bolą. I nic z tym nie można zrobić w ustawieniach dekodera, czy telewizora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że niektóre odcinki MNS na Antenie są jakby mniej kolorowe. @PowerTV - czy nie zmienialiście ostatnio czegoś w kodekach ? :-)

 

To drobiazg - dla większości pewnie niezauważalny, ale jako osoba mająca na koncie wiele obejrzanych odcinków dostrzegam, że czasem brakuje głębi kolorów.

Obwiniałbym sposób odbioru (oglądam przez Gonet.tv), ale ten efekt bladości nie występuje codziennie.

 

Poniżej screen z dzisiaj z Anteny i poniżej screen z YT (w niższej rozdzielczości, ale widać że kolory są mocniejsze): 

 

Antena

Screen-Shot-2021-06-22-at-20-07-08.png

 

Youtube

Screen-Shot-2021-06-22-at-20-08-53.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11 minut temu, Fan WWE Superstars napisał:

Mam wrażenie, że na tych zdjęciach Antena HD ma jaśniejszy kolor. Według mnie na Antenie HD lepiej to wygląda niż na youtubie porównując te dwa zdjęcia.

 

Oczywiście, że na Antenie HD wygląda lepiej niż na Youtubie, bo w w internecie darmowe odcinki są większości tylko w 360p. Chodzi mi o saturację koloru :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już trochę czasu minęło więc można stwierdzić z całą pewnością,że to kolejne zmarnowane miejsce na muxie ..

W dodatku to mux z największym zasięgiem a zaserwowano nam jeszcze większy kanał gniot niż ATM Rozrywka

Wiadomo cudów nie oczekiwałem,ale no prośba w pasmie popołudniowo-wieczornym codziennie po parę godzin starych 15 letnich skeczów..

Nie sądziłem,że ATM przy tym czymś będzie wyglądała jak stacja z półki wyżej. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie problem to nie oglądacie. Ja uważam że Antena jest sto razy lepsza niż powtórki powtórek od ATM Rozrywki. Uważam że powinno się dać szansę nowemu nadawcy mający jeden kanał w ogólnopolskim multipleksie. Polsatów wystarczy. Teraz jest okres wakacyjny więc każda telewizja we większości emituje powtórki. 

 

Swoją drogą ciekawe czy faktycznie będzie "Świata wojna" jutro i po jutrze ponieważ w przyszłym tygodniu w programie tv widnieje spowrotem "Tata a Marcin powiedział'. "Świętą wojnę" chętnie bym zobaczył :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Mati06 napisał:

Kolega wyżej niech uważa na krytykę bo zaraz odezwa się seniorzy fanboje anteny i cie zajadą tak jak mnie ostatnio bo napisałem że antena jest baa🤣😂

Takich psychofanów się wycisza :D

24 minuty temu, exmartino napisał:

Macie problem to nie oglądacie. Ja uważam że Antena jest sto razy lepsza niż powtórki powtórek od ATM Rozrywki. Uważam że powinno się dać szansę nowemu nadawcy mający jeden kanał w ogólnopolskim multipleksie. Polsatów wystarczy. Teraz jest okres wakacyjny więc każda telewizja we większości emituje powtórki. 

 

Swoją drogą ciekawe czy faktycznie będzie "Świata wojna" jutro i po jutrze ponieważ w przyszłym tygodniu w programie tv widnieje spowrotem "Tata a Marcin powiedział'. "Świętą wojnę" chętnie bym zobaczył :)

Szansa? Nowemu? Tam nie ma nic,ATM to chociaż miało urozmaiconą ramówkę od początku a tu ciągle kabaret w pętli

Jeśli ktoś myśli,że te coś jest lepsze niż to co na początku pokazywała ATM to chyba :crazy: :rofl:

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro emitują kabarety dlaczego by nie mogli zamiast ciągle "Kabaretowy szał" dać np. "Tygodnik Moralnego Niepokoju"? A co do ATM to początkowo było naprawdę nieźle, bo z takich ciekawszych pozycji były np. "Fala Zbrodni", "Graczykowie", "Awantura o Kasę", "Gra w Ciemno" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie od początku przecież oni pół roku testy robili heloł. Co wy za głupoty gadacie. Ramówke lepszą dopiero dali jaki ich postraszyli zabraniem licencji. To wtedy wzieli seriale z Polsatu. Nie przypominam sobie żeby ATM rozrywka zakupiła jakiegoś hita z USA typu "Moda na sukces" ATM Rozrywka na samym początku nie mieli żadnych programów wartościowo edukacyjnych ani nic. A Antena HD od początku ma takie programy wiec porównując start ATM rozrywki z Antena HD nieadekwatny.

 

3 godziny temu, Misiek7 napisał:

Skoro emitują kabarety dlaczego by nie mogli zamiast ciągle "Kabaretowy szał" dać np. "Tygodnik Moralnego Niepokoju"? 

Myślisz, że TVP im by to tak łatwo udostępnili jak np. niedawno "Tygodnik Moralnego Niepokoju" dawało TVP Rozrywka. 

4 godziny temu, exmartino napisał:

Swoją drogą ciekawe czy faktycznie będzie "Świata wojna" jutro i po jutrze ponieważ w przyszłym tygodniu w programie tv widnieje spowrotem "Tata a Marcin powiedział'. "Świętą wojnę" chętnie bym zobaczył :)

Będzie napewno myśle, że "Święta wojna" będzie w czwartki i piątki (6 odcinków tygodniowo to sporo) Ale do tej pory program na sobote i niedziele nie został aktualizowany. Na przyszły tydzień program też jest nieaktualizowany. Oni aktualizują ramówke kilka dni przed startem.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy bez reklam warto podkreślić

To jest hit? Oglądalność nędzna to [beep] a nie hit w Polsce

Ale pewnie dostali to za drobne i walą popelinę że dali tysiące za serię odcinków:rofl:

Edukacyjne? 30 minut codziennie no to naprawdę się postarali

Poza tym jakie straszenie zabraniem licencji?

ATM miała sporo fajnych seriali,polskie klasyki ale i zagraniczne

No i przede wszystkim były też FILMY o normalnej porze

A tu coś widziałem 0 23:45 nawet nie wiadomo co,zresztą oni sami nie wiedzą chyba co puszczą

ATM to chociaż za darmo potrafiło załatwić początki kina filmy z Chaplinem i tak dalej

A oni obiecują złote góry a skończy się na tym jak jest czyli od 8 h starych śmieciowych kabaretów UWAGA w godzinach szczytu..

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie 30 minut codziennie przecież całe pasmo poranne ;)

19 minut temu, FanMMA napisał:

Testy bez reklam warto podkreślić

To jest hit? Oglądalność nędzna to [beep] a nie hit w Polsce

Weź się nie ośmieszaj poprostu opuźniali start ile się dało. I początek startu to była jakaś kaszana. Zobaczysz sobie ramówke w wrześniu Anteny HD i porównasz sobie z tym co miała ATM Rozrywka.

19 minut temu, FanMMA napisał:

A tu coś widziałem 0 23:45 nawet nie wiadomo co,zresztą oni sami nie wiedzą chyba co puszczą

ATM to chociaż za darmo potrafiło załatwić początki kina filmy z Chaplinem i tak dalej

Ale to już było pod koniec nadawania a nie na początku. Pierwsze ich seriale zagraniczne były słabej jakości i podejrzenia były, że sciągniete z niewiadomo jakiego źródła. 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Święta wojna w kolejnej stacji skoro to flagowy serial TVS i pokazują go cały czas. To samo Bonanza i te 31 odcinków powtarzanych do zanudzenia widza. Czekam na dzień w którym ta stacja pokaże pierwszy film fabularny nie z domeny publicznej, zakupiony  od wytwórnii filmowych. ATM rozrywka przynajmniej trzymał jakiś poziom i zawsze były filmy o 20 a ramówka była znana widzom kilka tygodni wcześniej. Antena tv to wciąż amatorska stacja robiona przez garstkę ludzi, takie sprawia wrażenie

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Sky021 napisał:

Po co Święta wojna w kolejnej stacji skoro to flagowy serial TVS i pokazują go cały czas.

To mam się przenieść do śląska żeby móc oglądać "Świetą Wojne" na śląskim multipleksie.

Niedługo się dowiemy co to za serial komediowy będzie produkcji USA ;)

10 minut temu, Sky021 napisał:

Czekam na dzień w którym ta stacja pokaże pierwszy film fabularny nie z domeny publicznej, zakupiony  od wytwórnii filmowych.

Mają być podobno od września, ale ciekawe o której godzinie bedą nadawane.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Fan WWE Superstars napisał:

Jakie 30 minut codziennie przecież całe pasmo poranne ;)

Weź się nie ośmieszaj poprostu opuźniali start ile się dało. I początek startu to była jakaś kaszana. Zobaczysz sobie ramówke w wrześniu Anteny HD i porównasz sobie z tym co miała ATM Rozrywka.

 

Serio magazyn wędkarski,dokument o podróżach i program rozrywkowy czy muzyczny to całe pasmo?

Poza tym okej no spoko są programy ale czemu do [beep]y pokazują je od 8 do 11?

A w czasie gdzie tv ogląda najwięcej ludzi walą stare kotlety kabaretowe?

Czy ja wiem czy kaszana? Pewnie tak,ale była różnorodność a tu wałkowanie starego kabaretu 24h

Ps.Tobie płacą za ch[beep]e tego gniota czy co?

Bo normalny człowiek to widzi,że to gorszy szlam niż ATM.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...