Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne godziny emisji Xeny w styczniu 00:30 i 01:30 z 2/3 stycznia i z 4/5 stycznia 00:00 i 01:00. To są odcinki które zostały pominięte czyżby się doszukali niewłaściwych scen w tych odcinkach 🤔

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Oglądam teraz na Antena HD film koreański "Zabójca" i nawet mi się podoba, a jutro na Antena Hd o 20.00 zamierzam obejrzeć serię o II wojnie światowej a w piątek będzie o 20.00 premierowo "Droga smoka".  Jestem ciekaw czy jutro o 10.00 ten 1 odcinek Xenny to 1 odcinek 2 sezonu czy powtarzają od nowa 1 sezon? Zastanawiam się czy w lutym będzie jakiś nowy serial o 18.00 po zakończeniu "Gliniarz i prokurator"? Może powtórzą ten ukraiński serial "Gdzie jest Marcus" bo rok temu nie oglądałem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jutro na Antena HD będzie emisja  polskiego filmu "Karate po polsku", będę oglądał ten film, a od 31.stycznia będzie 5 sezon "Gliniarza i prokuratora", więc myślę że od marca 2024 dadzą może na wiosnę jakiś nowy serial albo znowu będą powtarzać Łowcy skarbów" w paśmie o 18.00 albo też wyemitują nowe odcinki Detektywa w Sutannie a ile odcinków Gliniarza i prokurator zakupili do emisji?

 

Co do polskich filmów to chciałbym by na Antenie HD był polski film "Przygody na Mariansztacie" dziś jest rocznica premiery tego filmu z 1954 pierwszego polskiego filmu który był kolorze, albo jeszcze z polskich mogli by wyemitować: "Obywatel Piszczyk", "Serce serduszko", "Haker, "Do krwi ostatniej, "Polowanie na muchy", "Killer", "Orzeł" czy "Będziesz ponad Sadem" czy "Wrony".

Edytowane przez TomeQ38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek79 mnie zastanawia co przygotuje Antena HD na wiosnę 2024 i czy te filmy klasy D czy Z które zakupił MWE Networsks pojawią się jeszcze wiosną 2024 na Antenie HD i czy planują na wiosnę jakiś serial zagraniczny z blacksterów np miło by było zobaczyć na Antena HD z kryminalnych np "Komisarz Rex" w paśmie o 18.00 albo "Na wariackich papierach" lub "Dempsey i Makepace na tropie".?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...