Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.06.2023 o 15:08, Fan WWE Superstars napisał(a):

Mi nie przeszkadza jak Antena HD nie nadaje serialu w formacie 4/3.

Według mnie ten format powinien całkowicie zniknąć z telewizji. A starsze seriale powinni zostać zrekonstruowane cyfrowo i ponownie zmontowane do formatu 16:9, albo wogóle nie powinny być emitowane w polskiej telewizji.

Powinny być nadawane tak jak były kręcone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 22:30 według EPG emisja filmu "Samotny jeździec" włączam o 22:28 .. i film jest emitowany już od kilku minut. @PowerTV no i niestety zrezygnowałem z oglądania. Rozumiem drobne opóźnienie aby obejrzeć reklamę ale jakieś 5 minut początku przegapione z powodu emisji przed czasem nie zachęca do oglądania.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dwa dni z Father Dowlingiem i siostrą Steve uważam za udane. Gratulacje za zachowanie proporcji 4:3. Pod tym względem miło się to ogląda. Wiadomo - jakość z lat 80. trochę przeszkadza, ale z tym nic nie zrobimy. To przesunięcie logotypu zupełnie niepotrzebne (mogło być na czarnych paskach po bokach (vide TV 6). Ogólna ocena za "Detektywa w Sutannie" - 4+. Codzienne wieczory od poniedziałku-piątku mam zapełnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, maks27 napisał(a):

Rozumiem drobne opóźnienie aby obejrzeć reklamę ale jakieś 5 minut początku przegapione z powodu emisji przed czasem nie zachęca do oglądania.

Mi się podoba, że Antena HD robi zazwyczaj emisje kolejnego programu bez reklamy. Bo np. Zoom TV przesadza z reklamami. Ale na Antena HD tego nie ma. Ale rozumiem, że jak się nastawiłeś na jakiś film i włączyłeś nawet troche wcześniej a tu już trwa to się troche wkurzyłeś. Film został puszczony zaraz po filmie "Wściekła pięść" bez reklam. 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie reklam mniej zachęca do oglądania jednak trudno zgadnąć kiedy początek. Czasem w zapowiedzi trafiałem inną godzinę niż według EPG. Widząc poprawianie oferty jest chęć coś obejrzeć jednak trudniej trafić na start emisji dlatego coraz rzadziej włączam Antena HD.

W tej chwili według EPG III Rzesza a leci program o pracy celników 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tam ostatnio W EPG im się coś zwaliło mają jakiś stary program tam wklepany z czerwca. Dlatego ja się nie sugeruje EPG tylko programem tv telewizji naziemnej. Ostatnio nawet zauważyłem w weekend, że na TVP 1  co innego pokazywało EPG a co innego leciało.

Mają być kinowe odloty w piątki o 22:00 od 21 lipca 😁😁

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja już powinienem przestać pić, czy jednak ze mną wszystko w porządku, tylko jak zwykle @PowerTV coś napieprzył?

 

Po pierwsze w EPG naziemnej wciąż Columbo, po drugie trzeci odcinek jakby drugi? Przecież wczoraj była pierwsza część dzisiejszej fabuły, a jako drugi wczorajszy był o czymś zupełnie innym. Wnioskuję więc, iż dzisiejszy odcinek powinien być wyemitowany jako drugi wczoraj, a wczorajszy drugi, dzisiaj, jako trzeci. Czy ktoś jeszcze ma takie wrażenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest normalna zagrywka stacji. Tak samo był emitowany serial "Łowcy Skarbów". To samą zagrywke ma też Zoom TV czy Stopkatka. Napierw dają dwa pierwsze odcinki normalnie. A potem następnie powtórka odcinka drugiego i premiera trzeciego i tak codziennie. To samo było z tym Ukraińskim serialem.

Ale w tym przypadku jak piszesz to zapewne chcieli o 20:00 przypomnieć dwa pierwsze odcinki bo dzisiaj o 20:00 był drugi odcinek a wczoraj o 20:00 był 1. Nie wiem jakie były o 21:00, bo nie oglądałem. Ale akurat to, że nie chcieli dać o 21:00 odcinek który już był emitowany w weekend tylko kolejny to chyba nie jest zarzutem, jak powtórzyli go dzisiaj o 20:00.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, A&G napisał(a):

 

Po pierwsze w EPG naziemnej wciąż Columbo,

 

Na sat również był Columbo w EPG i dlatego nie włączałem Anteny ponieważ myślałem że będzie ten serial. Skoro mogę na ekranie TV sprawdzić co będzie emitowane nie będę w sieci  szukał ramówki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

No to jest normalna zagrywka stacji. Tak samo był emitowany serial "Łowcy Skarbów". To samą zagrywke ma też Zoom TV czy Stopkatka. Napierw dają dwa pierwsze odcinki normalnie. A potem następnie powtórka odcinka drugiego i premiera trzeciego i tak codziennie. To samo było z tym Ukraińskim serialem.

Ale w tym przypadku jak piszesz to zapewne chcieli o 20:00 przypomnieć dwa pierwsze odcinki bo dzisiaj o 20:00 był drugi odcinek a wczoraj o 20:00 był 1. Nie wiem jakie były o 21:00, bo nie oglądałem. Ale akurat to, że nie chcieli dać o 21:00 odcinek który już był emitowany w weekend tylko kolejny to chyba nie jest zarzutem, jak powtórzyli go dzisiaj o 20:00.

Ale nie zrozumiałeś tego, co napisałem. Chodzi o to, że pewnie pomylili kolejność odcinków. W poniedziałek o 20:00 był odcinek, którego fabuła urywała się w połowie (na zasadzie ciąg dalszy nastąpi). O 21:00 drugi odcinek zupełnie o czymś innym (jedna całość zamknięta w jednym odcinku). We wtorek o 20:00 odcinek będący kontynuacją tego z poniedziałku z godziny 20:00 i o 21:00 nowy, którego nie było jeszcze. Więc dlatego piszę, że coś pomieszali, ponieważ według mnie powinno być:

 

poniedziałek 20:00 wiadomy odcinek pierwszy (ten do skończenia w części drugiej),

poniedziałek 21:00 druga część wyżej wspomnianego

 

Tak więc, jak widzisz, nie chodzi o powtarzanie drugiego odcinka z dnia poprzedniego i emisja jednego nowego o 21:00 (wiem, jak to działało w przypadku "Łowców skarbów"), tylko o ewidentne pomylenie kolejności emisji odcinków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem pisałem sprostowanie do tego co pisałeś. Że według mnie powinieneś się cieszyć, że w poniedziałek dostałeś nowy odcinek a nie dwa razy pierwszy i drugi. Według mnie to było zaplanowane przez stacje. Przynajmniej te pierwsze dwa odcinki które były puszczane w weekend. Potem będzie według schematu.

Tylko, że jaki odcinek dawali w wtorek o 21:00 nowy czy powtarzali ten, co był wczoraj 21. Bo troche namieszali sobie 😁 Bo ja śledze sporadycznie ten serial jakoś mnie nie wciągnął. Może w weekendy będe oglądał częściej. Wole Turecki na TVP 3.

 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już teraz (czwartek) się trochę pogubiłem. Ale o ile dobrze pamiętam, to wyglądało to tak:

 

poniedziałek 20:00 "Fatalna spowiedź, pilot, cz. 1",

poniedziałek 21:00 "Jak nazwać dziewczynę na telefon?",

wtorek 20:00 "Zaginiony nieboszczyk, cz. 2",

wtorek 21:00 "Stara miłość nie rdzewieje".

 

Wczoraj było już "normalnie", czyli:

20:00 "Sługa Boga czy mafii, cz. 1",

21:00 "Sługa Boga czy mafii, cz. 2".

 

Ciekawe jak będzie dzisiaj, czy:

20:00 "Sługa Boga czy mafii, cz. 2",

21:00 "Dwaj bracia",

 

czy:

20:00 "Dwaj bracia",

21:00 "Ładne dziecko"

 

Przy okazji - w EPG DVB-T nadal Columbo. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za amatorcyzna Made in Winnicki, nie potrafią nawet po kolei dawać odcinków serialu Detektyw w sutannie, albo liczyć nie potrafią. To była pierwsza pozycja w tej tv którą z sentymentu chciałem obejrzeć, ale jak tak dalej będzie to sobie daruje, nie na moje nerwy

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Żeby nie można było wyemitować normalnie, we właściwej kolejności, Tak, jak przewidzieli twórczy serialu, tylko trzeci odcinek wyemitować po szóstym, przy pierwszej emisji serialu. I ... wisienka na torcie - emisja odcinka "Jak nazwać dziewczynę na telefon?" była drugą emisją w ciągu 4 dni i ... była to premiera. :crazy:

 

Nie chcę być uznany za nawołującego do czynów karalnych, ale z-a-b-i-ć to mało. :chair:

 

Panie Winnicki - proszę zobaczyć jak sprawę premier załatwia się na kanałach o światowym poziomie (BBC First, Epic Drama). Tam jak jest emitowany jakiś nowy odcinek serialu o godzinie 20:00 ("Śmierć pod palmami", "Niezapomniane", "Detektyw Murdoch"), to mamy pod logotypem dopisek "premiera". Natomiast ten sam odcinek jest powtarzany około 23:00 tego samego dnia oraz kolejnego o 20:00 to ... z oczywistych względów już bez napisu "premiera".

 

Ucz się Pan od najlepszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko Modę na sukces zdołali emitować w miarę bez wpadek...

 

Już naprawdę wolę, żeby żaden serial z mojej listy marzeń w tym kanale się nie pojawiał, bo upolowanie czegokolwiek w całości graniczy niemal z cudem.

 

Odnośnie dopisku "premiera" pod logo dodam, że nawet taki marny kanał naziemny jak TVP Kobieta prawidłowo podaje: grecki serial emitowany o 18.30 ma dopisek, a powtórka odc. następnego dnia rano już nie. Można? Oczywiście, że można, ale trzeba chcieć.

 

@A&G Zaraz nas tu ochrzani pewien użytkownik, że czepiamy się biednego nadawcy o byle głupoty, zamiast skakać z radości, że emituje ten serial...

38 minut temu, A&G napisał(a):

Nie chcę być uznany za nawołującego do czynów karalnych, ale z-a-b-i-ć to mało. :chair:

Po co tak? Lepsze tortury azteckie....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem im się pomieszało nadal jest reklamowany "Columbo" od poniedziałku do czwartku o 20:00 i w soboty i niedziele o 15:00. Chyba, że zrezygnowali z "detektywa w sutannie" bo widze, że w programie tv telewizji naziemnej to samo jest. Nadawca się obraził 🤔

Nawet jak zamierzali wyemitować tylko 1 sezon to dziwne, że dwa ostatnie odcinki postanowili pominąć jak mogli dać w czwartek.

Dobrze, że postanowiłem nie oglądać przynajmniej się nie wkurzałem 😁😁

W programie TV "detektyw w sutannie" widnieje w niedziele o 17:00 i 18:00 🤔

A w nastepną niedziele o 18:00 i 19:00. Czyli wynika z tego, że nadawca zamierzał tylko na tydzień zrezygnować z "Columbo" żeby zrobić promocje "detektywa w sutannie".

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za nowy serial na Antena HD?

kXG3P8q.jpg

 

Odpowiedź za jakiś czas.

 

Odpowiedź:

Jak widać z opisu - to "Łowcy skarbów".

Pll6vKO.jpg

 

Więc po raz kolejny pytam - @PowerTV czy ktokolwiek nad tym panuje? Po co zatrudniać kolejne osoby, skoro popełniane są wciąż te same błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...