Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://programtv.naziemna.info/program/st/antenatv=2021-12-24

No i wpisali  "Moda na sukces", "To wspaniałe życie" z którego Al Bundy zawsze miał beke, "Mikołaj w każdym z nas", "Potop cz 1" no i oczywiście kolędy i transmisja Pasterki z częstochowy i to wszystko w wigilie. W Boże Narodzenie C.K Dezarterzy cz 1 i Potop cz 2.  Drugi dzień świąt C.K Dezerterzy cz 2. Czyli bedą pierwsze transmisje Polskich filmów na tej stacji. Ale na święta uboga ta ramówka tylko w wigilie się postarali bardziej.

A w sylwestra będzie wieczór sylwestrowy z najlepszymi hitami  disco. A wcześniej np "Gitara Elektryczna - Rewolucja Dźwięku" czy "Supersamochody".
"Potop" będzie jeszcze raz emitowany 1 stycznia a "C.K Dezerterzy" 6 stycznia.

 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Marek79 napisał:

"To wspaniałe życie " to przepiękny film i jest on z gatunku świątecznych.

Na Filmwebie średnia 8,1 i ponad 23 tysiące głosów.

Tylko, że pora trochę do kitu (okolice 14-16 w Wigilię raczej nie jest czasem do oglądania telewizji, bardziej do przygotowań na świąteczną kolację; żeby obejrzeć o bardziej sensownej porze [czyli godzinach wieczornych] trzeba mieć albo dekoder z nagrywarką, albo włączać o 21:15 na TVC [który w większości naszego kraju jest niedostępny w DVB-T]), a kanał niezbyt popularny (moim skromnym zdaniem, ten film powinien być na TVP2 o 21:15 [jako konkurencja dla Kevina] zamiast planowanego w ramówce mało świątecznego filmu).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusem napewno jest brak Kabaretów w wigilie w ich miejsce kolędy i to sporo. A w Boże Narodzenie tylko godzina kabaretów o północy. Nie no z Bożym Narodzeniem cofam są kabarety przed filmem. Ale w Wigilie nie ma jeden dzień odpoczynku.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrali to co się ogląda, a nie to co nieznane. Moim zdaniem ruch oczywiście dobry. W radiu też wciąż te same piosenki a się słucha. Nie ma co psioczyć. Oby tylko filmy były dobrej jakości, bez ucinania głów. Ok, powiedzmy że mają u mnie małego plusa. Coś się rusza do przodu. Może ta ramówka też chwyci i po Nowym Roku będzie więcej filmów i seriali. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O supcio bardzo podoba mi się ta ramówka zarówno jak na Sylwestra i Boże Narodzenie Myślałem tylko że koncert kolęd będzie archiwalny z Radomska ale tak na plus
@PowerTV tylko nie kombinuj z proporcjami ekranu przy Potopie Proszę Cię

Wysłane z mojego moto g(7) przy użyciu Tapatalka

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Jarko9292 napisał:

Ale wtedy oglądalność na bank poniżej oczekiwań :)

Tego nie możesz wiedzieć.
Ja na powtórki powtórek już nie mogę patrzeć. Chętnie bym obejrzał coś nowego.

Kanał które oferuje to samo co konkurencja nie przygodnie mnie do ekranu, bo u konkurencji widziałem te pozycje już kilka razy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Simplus napisał:

@PowerTV tylko nie kombinuj z proporcjami ekranu przy Potopie Proszę Cię

Próżny apel. Na szczęście Potop bywa też emitowany na innych kanałach w prawidłowym formacie. To samo z filmem To wspaniałe życie" - idę o zakład, że film jest też w zasobach Red Carpet i jeśli będzie emitowany to będzie w prawidłowym formacie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...