Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle nic ci nie przeszkadza. Nawet napisy zdublowane z lektorem wychwalasz, bo takie filmy też na Antenie są emitowane. I to, że innym coś takiego bardzo przeszkadza i piszą o tym, uważasz za hejtowanie wspaniałego kanału.

 

Nie, nie ma mojej zgody na takie traktowanie widza. Mam prawo wymagać i krytykować, więc krytykuję i wymagam. Nie będę oglądać kanału, który jako widza ma mnie głęboko tam, gdzie słońce nie dochodzi. A dla takiej garstki fanboyów w końcu przestanie się ta zabawa nadawcy opłacać.

 

Żałuję bardzo, że KRRiT nie wybrała kanału od Red Carpet. Przynajmniej byłoby co oglądać i byłoby dobrze zrobione od strony technicznej. Jeszcze do niedawna sądziłam, że żaden kanał nie jest w stanie pobić ATM-u, ale jak widać, znalazła się Antena.

 

Co do tego dubbingowania i napisów to przecież mieszkamy w Polsce, a tu lektor na produkcjach zagranicznych był od początku istnienia telewizji. Więc nie bardzo rozumiem, o co ci chodzi z tym, że w innych krajach nie ma lektora, więc napisy na filmach są OK, bo tak wszędzie nadają. To, że tak jest w innych krajach, nie znaczy, że MUSI BYĆ tak u nas.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mówie, że mi napisy odpowiadają wiele razy pisałem, że nie lubie z napisami oglądać, bo przeszkadza mi to w oglądaniu. Mówie tylko, że są kraje które dają filmy tylko z napisami, ale to raczej te biedniejsze. Unas był całe życie lektor bo taniej, ale coraz częściej unas filmy też się dubbinguje najczęściej familijne, ale ja nie jestem fanem filmów duubingowych bo sztucznie to wygląda.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Fan WWE Superstars napisał:

Ale mówisz tu o Polskich nadawcach.

Tak polscy naziemni nadawcy tacy jak TVP, TVN, Polsat wykorzystują tą technologię. Większość obcojęzycznych filmów ma oryginalną ścieżkę dżwiękową jako alternatywną. Można też wg uznania włączyć samemu napisy. 

Robi się jednym czy dwoma kliknięciami na pilocie. 

Da się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj się zakończył 1 sezon "Pomocy domowej" dzisiaj się przekonamy czy ruszy 2 sezon

😎      

Znowu od 1 odcinka przypomina mi się ATM Rozrywka. A niby właściciel pisał, że ma więcej sezonów pewnie znowu coś im się pomieszało.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj się zakończył 1 sezon "Pomocy domowej" dzisiaj się przekonamy czy ruszy 2 sezon
      
Znowu od 1 odcinka przypomina mi się ATM Rozrywka. A niby właściciel pisał, że ma więcej sezonów pewnie znowu coś im się pomieszało.
Jak Ci pisaliśmy od jakiegoś czasu, że to niepoważna stacja i nie ma co brać ich zapowiedzi na poważnie, to się oburzałeś
Teraz sam widzisz, jaka to stacja wydmuszka. A i jeszcze jedno, gdzie są te Hollywoodzkie hity?
  • Popieram 4
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Pawop napisał:

Jak Ci pisaliśmy od jakiegoś czasu, że to niepoważna stacja i nie ma co brać ich zapowiedzi na poważnie, to się oburzałeś emoji38.png
Teraz sam widzisz, jaka to stacja wydmuszka. A i jeszcze jedno, gdzie są te Hollywoodzkie hity? emoji1.png

Ostatnio jak ośmieliłem się dokonać punktu odniesienia do innych kanałów na satelicie to wiadro pomyj na mnie wylał ;)

Niestety tak to wygląda, szumne zapowiedzi w innych kanałach także były i do dziś się ich nie doczekaliśmy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jarko9292 napisał:

Właściciel może mieć więcej sezonów, ale kolejny moze puści dopiero na wiosnę. A do marca czy kwietnia będzie puszczał powtórki pierwszej serii bo taki jest model biznesowy tej telewizji - bardzo podobny do ATM Rozrywka. Prosto to wytłumaczyć. :)

Wypisz wymaluj TV Puls i serial "Zaklinaczka duchów" 4 lub 5 z rzędu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał:

Jak Ci pisaliśmy od jakiegoś czasu, że to niepoważna stacja i nie ma co brać ich zapowiedzi na poważnie, to się oburzałeś

A czy unas są jakieś poważne stacje. 

Godzinę temu, dvbtowiec napisał:

Ostatnio jak ośmieliłem się dokonać punktu odniesienia do innych kanałów na satelicie to wiadro pomyj na mnie wylał ;)

Do kogo ta mowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli poważne stacje to takie co dają paradokumenty ciekawe. A ja myślałem, że to takie co dają Mozarta czy Moniuszko ;)

Dla mnie to Polsat czy TVN były poważnym kanałem ale jakieś 15 lat temu.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dvbtowiec napisał:

Ostatnio jak ośmieliłem się dokonać punktu odniesienia do innych kanałów na satelicie to wiadro pomyj na mnie wylał ;)

Niestety tak to wygląda, szumne zapowiedzi w innych kanałach także były i do dziś się ich nie doczekaliśmy.

Popieram. I przyznaję się, że od wiosny częściej oglądam Red Carpet, niż Antenę. Na tej ostatniej jeszcze mnie mają tylko na Modzie na sukces.

13 minut temu, Fan WWE Superstars napisał:

Czyli poważne stacje to takie co dają paradokumenty ciekawe. A ja myślałem, że to takie co dają Mozarta czy Moniuszko

Poważne stacje to takie, które szybko realizują swoje zapowiedzi i które liczą się ze zdaniem widzów. A tu piszemy, krytykujemy, zwracamy uwagę na błędy, a nadawca nic sobie z tego nie robi.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że nasza krytyka nie dotyczy wyłącznie samych pozycji w ramówce. Dotyczy też kwestii napisów na sztywno zdublowanych często z lektorem, albo w ogóle bez lektora, dotyczy formatu obrazu starszych pozycji i sztucznego rozciągania, oraz podobnych spraw. Jakoś inne stacje mają też niewiele pasm serialowych, ale nikomu to specjalnie nie przeszkadza.

 

Ja bym z chęcią oglądała Pomoc domową, bo lubię ten serial, ale w tym formacie obrazu po prostu nie daję rady. Przyjrzyjcie się tej Ukrytej kamerze (czy jak to się zwie ten program) - tu to dopiero zniekształcenie jest wyraźne: osoby są wręcz grube. Nawet, jak przypadkiem mi się przełączy, uciekam z tego kanału na inny, na którym czegoś takiego nie ma.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na stację TTV. Stworzyła unikatową ramówkę i w kilka lat wykreowała znane osoby pod swoją marką. Bomba tańczy w Tańcu z Gwiazdami. Programy, które robi TTV wcale nie są takie bardzo drogie w produkcji a przynoszą bardzo dużą popularność. Jestem fanem Googleboxa. Brakuje mi tego na przykład w Antenie. Mogliby zainwestować w coś takiego, żeby chociaż rywalizować z Pulsem, 4, TVN7 czy TTV

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie lubie Googleboxa. Ja to sobie myśle, że jak robią dla seniorów to sobie myślą, że mają słaby wzrok to trzeba im rozciągnąć żeby lepiej widzieli ;)

4 godziny temu, Pawop napisał:

. A i jeszcze jedno, gdzie są te Hollywoodzkie hity?

Pewnie się tłumaczą jak lombardy. Na wiosne bedą gotowe jak już ruszy nowa telewizja i każdy wymieni telewizory na nowe, albo kupi dekodery.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2021 o 21:04, FanMMA napisał:

No spoko,ale jak we wrześniu będzie dalej 8h kabaretu codziennie popołudniu to znaczy,że miałem dobre przeczucia.

I cyk miałem rację XDD w normalny dzień zamiast 8h kabaretów i mega hiper śmiesznej kamery

Mamy 7h więc zero zaskoczenia

Poza tym panowie właściciel obiecywał seriale od września,ale może chodzi o wrzesień 2024 albo 2025 roku haha :D

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sobie nie dam obrzydzić tej stacji mimo niedociągnieć. Możecie próbować, ale póki bedą dawać takie seriale jak "Święta Wojna" to będe ich oglądał.

Ale dzisiaj ten kto jest odpowiedzialny, za emisje zrobił w tope, bo dał ten sam odcinek co wczoraj  serialu "Tata, a Marcin powiedział".

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...