Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo wiem jakby ta usługa Smart HD miała wyglądać ,nawet jeżeli poszerzą ofertę o kanały HD to i tak trzeba będzie zakupić nowy dekoder dużo ludzi używa starszych dekoderów .W przypadku kanałów SD manewr jest niewielki - chyba że zrobią łaskę i w końcu dołączą Polsat do oferty

Coś mi się wydaje że ludzie zamiast oferty migracyjnej wybiorą darmową NTC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za tym aby olać TNK SD , za to w jaki sposób olała dotychczasowych klientów !!!

Czasami odnoszę wrażenie, że oczekiwania dotyczące TnK SD od początku były bardzo duże. Pamiętajmy, że była to oferta za 10 zł / m-c a teraz to 13 zł. Fakt, dziwi (żeby nie powiedzieć mocniej) brak podstawowego kanału, jakim jest Polsat (mimo ustaw i nieudolności KRRiT). Od momentu statu oferty nie było w niej Polsatu więc ciągłe narzekanie na jego brak zaczyna być irytujące (choć uważam, że tan kanał winien tam być). Za takie pieniądze nie ma też co oczekiwać, że nagle dorzucą Eurosport czy inny kanał. Oferta "SMART HD" nie bardzo wiem na czym miałaby polegać (chyba trzeba poczekać na oficjalną ofertę) bo jak niby to HD miało by śmigać na dekoderach SD. Przecież Ci, co kupili zestawy TnK kierowali się właśnie ceną (do 150 zł za dekoder SD oraz do 10-13 zł za abonament) i wybrali właśnie tą ofertę a nie CP, C+ czy N. Jakoś ciemno to wiedzę, że klienci lecą do sklepu po to by kupić dekoder HD (np. X8 za ok. 200 zł) jak mają sprawny dekoder SD. Dziwne to wszystko.

 

EDYCJA - literówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby nie skończyło się na tym, że będzie jak w TNK HD, czyli:

1) zostawiają pakiet na doładowanie za 20/18/16/13/10 zł,

2) żeby mieć SMART HD należy dodatkowo do tego dopłacić kolejne 20 zł :wink:

 

Co do dekoderów, to raczej wątpliwe by karty TNK SD działały w X8, bo tam zdaje się, że czytnik jest parowany z kartą w zestawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wątpliwe by karty TNK SD działały w X8, bo tam zdaje się, że czytnik jest parowany z kartą w zestawie.

Tak, karty N są parowane w dekoderach X8. Bardziej chodziło mi o to, że dotychczasowi klienci TnK SD musieliby kupić nowy dekoder HD (taki jak do X8 lub podobny) ale cena tego dekodera musiałaby być bardzo atrakcyjna (np. do 200 zł). Chyba że, zamiast promocji "Wymień SD na HD" aktualna będzie promocja "SMART HD" i wówczas w owej atrakcyjnej cenie będzie dostępny dekoder ITI 5800S (używany, odnowiony, z gwarancją).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt nikomu nie będzie narzucać migracji, będzie można zostać w TNK SD do 2016.

 

Liczę na to, że SMART będzie przynajmniej odpowiednikiem pakietu Domowego HD.

@Thingol czemu mam nie liczyć na Eurosport? TNK HD jest o 10gr tańsze( 19,90 vs 20zł), a tam ten kanał jest.

 

Jeśli ten projekt ma wystartować po fuzji, to chętnie widziałbym kanały tematyczne z C+ na kartę za jakąś drobną opłatą. Ale sądząc po cenie C+ na kartę, Cyfra bardzo ceni swoje kanały, więc pewnie skończyłoby się dodatkowym pakietem za 20zł.

 

@badyl221

W każdym bądź razie pokrycie Muxu-2 to 94%, jeśli komuś zależy to może za darmo odbierać Polsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiany kart nie może być, bo taką ofertę o [beep]ę rozbić.

 

Co do kanałów to pewno będzie oferta podobna do tnk hd, i w podobnych pieniądzach. Drożej nie może być bo nikt nie doładuje konta, o tyle tutaj był by plus że karty nie są parowane z dekoderami.

 

Nie rozumiem też cenzury na osobe która ujawniła dane z ulotki, przecież wszystko na legalu było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czemu mam nie liczyć na Eurosport? TNK HD jest o 10gr tańsze( 19,90 vs 20zł), a tam ten kanał jest.

No tak, tylko że w TnK HD nie ma rabatu cenowego jak klient doładowuje kartę na więcej niż 1 miesiąc. W TnK SD przy doładowaniu na 12 m-cy kanały wychodzą po 13 zł, a w ofercie HD mimo że doładujemy kartę na 12 m-cy to cena i tak wychodzi 19,90 zł. Dlatego też myślę, że na wspomniany Eurosport nie ma co liczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, ponieważ w sobotę doładowałem swoją karte tnk sd przelewem pocztowym i dotąd nie ma wyswietlonych kanałów. Przyczyną tego moze byc to ,że ostatnio karte dołaadowałem w tamtym roku a jej okres waznosvi skonczył sie 28 wrzesnia 2011r. Takze więc czy karta mogła zostac dezaktywowana po tak długim czasie? co teraz miałbym robic bo nie wierze ze p[omimo wolnej poczty tak długo by to trwało? czy ktos spotkał sie z taką sytuacją?na stronie tnk patrzac na waznosc doładowania cały czas tkwi data zeszłoroczna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, ponieważ w sobotę doładowałem swoją karte tnk sd przelewem pocztowym i dotąd nie ma wyswietlonych kanałów. Przyczyną tego moze byc to ,że ostatnio karte dołaadowałem w tamtym roku a jej okres waznosvi skonczył sie 28 wrzesnia 2011r. Takze więc czy karta mogła zostac dezaktywowana po tak długim czasie? co teraz miałbym robic bo nie wierze ze p[omimo wolnej poczty tak długo by to trwało? czy ktos spotkał sie z taką sytuacją?na stronie tnk patrzac na waznosc doładowania cały czas tkwi data zeszłoroczna....

Jeżeli doładowałeś przez pocztę to musisz faktycznie czekać ok.tygodnia lub więcej.Ponadto po tak długim okresie,będziesz musiał prawdopodobnie reaktywować kartę.Najlepiej jest co pewien czas-co miesiąc-jej użyć w celu odświeżenia uprawnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Bardzo proszę o pomoc.

Po zmianach na początku lipca brakuje mi kanałów: TVP Sport, Discovery, TVP Seriale, oferta TNK SD, teraz Smart HD.

Wiem, że nowe kanały powinny być na transponderze 10,796, ale mój dekoder ich nie widzi, czy to możliwe?

Dekoder Technisat z samego początku TNK SD. W ogóle ostatnio coś szwankuje opcja -> wyszukiwanie automatyczne programów, nie skanuje wszystkich transporderów, ani drugiej satelity Astra, kończy wyszukiwanie po dosłownie kilku sekundach. Co zrobić, jaka może być przyczyna.

 

Proszę o odzew...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Bardzo proszę o pomoc.

Po zmianach na początku lipca brakuje mi kanałów: TVP Sport, Discovery, TVP Seriale, oferta TNK SD, teraz Smart HD.

Wiem, że nowe kanały powinny być na transponderze 10,796, ale mój dekoder ich nie widzi, czy to możliwe?

Dekoder Technisat z samego początku TNK SD. W ogóle ostatnio coś szwankuje opcja -> wyszukiwanie automatyczne programów, nie skanuje wszystkich transporderów, ani drugiej satelity Astra, kończy wyszukiwanie po dosłownie kilku sekundach. Co zrobić, jaka może być przyczyna.

 

Proszę o odzew...

 

 

Sprawdź proszę jaką masz wersję oprogramowania.

 

Menu - > Ustawienia -> Informacja o systemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie mogą zasilić Smart HD oczywiście pod warunkiem że zdecydujesz się na migrację ,wtedy to co zostało po przeliczaniu zasili konto nowej usługi , równocześnie okres kanałów bez opłat zostanie ograniczony do 31 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wersja oprogramowania:

 

Dekoder: Digit S2-CD

Wersja sprzętu: 32.7

Oprogramowanie: 2.37.33.11 (1173l) UL 2.8-0BL1 (163)

Sygnatura: Jun 22 2011, 14:23:43

 

Już nie wiem co można tu zrobić. Jest to w ogóle teoretycznie możliwe, że dekoder nie "widzi" tych programów.

Skanując transponder 10796 nie wyszukuje TVP Sport, Discovery, TVP Seriale, widzi 11 programów, m.in. EduSat, Orange Sport, Filmboxy...

 

Propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...