Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie TVP Seriale to albo błąd techników, albo promocja, albo szykują się zmiany w ofercie (oczywiście in minus) Tnk HD cienko przędzie, wiec nie zdziwię się jak wyłączą Kino Polska albo TVP Sport, żeby zmusić ludzi do przejścia do nowej oferty.

Odnośnie TVP Sport to przekaz z 10796 gorszy o przeszło 1MBit względem starego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde co jest panowie. Coś poprzestawiali kodowanie dla discovery i nie odbiera mi teraz. Dodałem niby kanał z parametrami

Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E)

tp. 114 (10,796 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK)

ID: DISCOVERY

PID V: 175 (MPEG-2/SD)

PID A: 142 (pol), 143 (eng)

PID PCR: 175

SID: 15716

PID PMT: 1016

 

A kanał jak nie działał tak nie działa. Wywala mi komunikat "Zakodowane" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicy wrócili do pracy po weekendzie...

 

To niech wrócą do pracy ponownie i zamiast się bawić z ustawieniami kodowania włączą teletekst i najlepiej też napisy ekranowe dla "TVP Seriale" i "TVP Sport" !

 

Wkurzyło mnie, że przy okazji przenoszenia tych kanałów zapomnieli załączyć tych teletekstów, bo dlaczego przez ich przenosiny abonenci mają dostawać kanały niepełnowartościowe???

 

Podnoszę też ten temat, bo oni pewnie liczą, że abonenci są tak nieświadomi, że tego nie zauważą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanały zostały przeniesione na transponder C+ - to technicy tej platformy odpowiedzialni są za brak teletekstu.

 

I właśnie tych techników miałem na myśli, bo przecież nikt inny poza nimi nie może manipulować przy tych przekazach (kodowanie też oni ustawiają, a właśnie zamiast przy nim za dużo grzebać, to powinni w pierwszej kolejności załączyć te teleteksty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/76502/smart-hd ... nk-sd.html

 

Nareszcie ktoś wpadł na taki pomysł.

 

Teraz tylko kwestia jakie programy i za jaką cenę.

 

Już myśleliśmy, że TNK SD została żywcem pogrzebana, a tu istnieją całkiem realne szanse, że zmiecie wszelkie inne oferty na kartę z horyzontu (jeśli pozostaną przy obecnych kartach CAS5 i nie wprowadzą parowania kart i swoich dekoderów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...