Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałeś rację @ maniek357, po 11:00 "nSport SD" już mi "zaświecił" :D . Doładowałem za 16 złotych, bo mi ten "nSport" potrzebny w zasadzie jest tylko na ten weekend, kiedy będą tam mecze naszych "ręcznych" :D .

 

Poza tym widzę, że "nSport" to nudziarstwo (jak mi "zaświecił", to leciał tam akurat program "Dogrywka Mistrzów", w którym to komentatorzy dyskutowali jak to Ronaldo się wkurzył, bo mu nie wyszedł jakiś mecz :D ... ), dobrze, że powoli inwestują już też właśnie w inne dyscypliny, bo na samej "Lidze Mistrzów" i robieniu potem do niej sportowego "TVN24", to długo by nie pociągnęli :D ...

 

Przy okazji, szukając tego adresu e-mail do "TNK" wszedłem na stronę "Nki" i znalazłem ten adres nkontakt@n.pl i gdyby mi się doładowanie nie aktywowało, to bym tam właśnie pisał, a poza tym muszę zwrócić im honor, bo odkryłem też, że mają jednak w "Nce" internetowe centrum obsługi abonentów pod adresem https://ica.n.pl/ :D .

 

Nie wiem co można tam robić, bo nie jestem abonentem "Nki", ale mam nadzieję możliwość płatności "online" za abonament tam jest, a jeśli jest to mogliby wpuścić do tego systemu też chociaż użytkowników "N Na Kartę" i "TNK HD", żeby mogli sobie "online" doładowywać konto i włączać/wyłączać poszczególne pakiety, zamiast robić to smsami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co można tam robić, bo nie jestem abonentem "Nki", ale mam nadzieję możliwość płatności "online" za abonament tam jest

Nie ma. W sumie to tam nic nie ma.

Możesz sobie sprawdzić gdzie mieszkasz i czy masz jakieś zaległe płatności. Nie sprawdzisz nadpłaty, nie zobaczysz faktury, nie zmienisz opcji usługi, nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikomu się jeszcze takie coś nie zdążyło miałem opłacone do 22 marca a wyłączyli mi wczoraj

 

...zdarzyło, zdarzyło. Tobie wyłaczyli na pewno 23 marca, a że nie ogladałeś kanałów z którymi przesyłane są dezaktywacje to zgasło 10. przy zmianie kluczy.

To raczej zbieg okoliczności niż szczęście. Choć niektórzy trochę pomagają takiemu "szczęściu"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to prawie norma u nich, a Polsatu jak nie było, tak brak nadal :(
I chyba tak zostanie bez Polsatu.

Polsat i tak jest juz prawie wszędzie, obecnie C+ wprowadziała specjalny pre-paid 6 m-czny plus dodatkowo przez 12 m-cy jest za darmo min. Polsat i jeszcze drugi Polsat. Dla bardzo chcących samych Polsatów wychodzi na m-c 7,17 zł z góry i jeszcze za 30 zł dodatkowo mamy dekoder na własność.

TnK widocznie chce likwidacji tej oferty SD na korzyść HD, ale mimo to jest ona bardzo atrakcyna i bezkonkurencyjna dzieki TVP Sport i n-sport za cenę nawet 10 zł/m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikomu się jeszcze takie coś nie zdążyło miałem opłacone do 22 marca a wyłączyli mi wczoraj

 

...zdarzyło, zdarzyło. Tobie wyłaczyli na pewno 23 marca, a że nie ogladałeś kanałów z którymi przesyłane są dezaktywacje to zgasło 10. przy zmianie kluczy.

To raczej zbieg okoliczności niż szczęście. Choć niektórzy trochę pomagają takiemu "szczęściu"...

 

Oglądałem, oglądałem te kanały ale w stanie czuwania zostawiałem na TV TRWAM i to chyba dlatego :jupi::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ani Trwam ani TVP Historia nie nadają z satelity Hotbird tylko z satelity satelity Astra 19,2E ,najprościej zamontować monoblocka ,wtedy będziesz mógł sobie pooglądać te programy oraz inne np .Eurosport Germany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ale jak zrobić, żeby mieć TV TRWAM na TnK??

Bo ja nie mogę odszukać, ani TV TRWAM, ani TVP Historia :(

Warto mieć Astrę, oprócz wymienonych wyżej polskich kanałów, oraz Eurosportu darmowego (FTA) po niemiecku jest jeszcze wiele innych kanałów darmowych nawet w HD. Inne rozwiązanie oprócz konwertera monobloka to drugi konwerter http://www.golden-interstar.pl/branch_p ... ranch_id=5 , oraz Diseqc http://www.golden-interstar.pl/branch_p ... ranch_id=6 - wyjdzie taniej i masz mozliwość dokładniejszej regulacji. Dobrze aby antena była o średnicy minimum 70 cm.

Powstanie super uzupełnienie Telewizji na kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...