Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem rok temu TNK. Przeszedlem do pelnej oferty N. Po roku podsumuje co ogladamy:

- wspolnie nagrane filmy z TVP1, TVP2, TVN i Polsatu, (po przewinieciu reklam idzie ogladac). Na innych kanalach graja powtorki w kolko przez 12mcy !

- dzieci bajki na boomerangu, nicku i disneyu

- ja meczyki na nsport i eurosport2 (sportklub ma jakosc gorsza niz tandetny streaming z netu! dlatego puchary ogladam z netu)

 

Suma sumarum: jak dolacza Polsat do TNK SD bede mial komplet! ES2 wykupie z netu za mniej niz 10zl/mc (legalnie), orange sport jest i tak w necie za free, a bajki sa na youtube!!!!

 

NTC u mnie odpada - nie ma zasiegu. W gorach to tak niestety jest, ze zostaje tylko satelita. I dlatego jestem pewien ze biedna TNK za 10zl ma przyszlosc, szczegolnie w czasie kryzysu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jakby na stronie internetowej tnk sd drgnęło pojawił się dekoder Technisat digit s2 znaczy ,że oferta wcale nie będzie kasowana .Gdzieś też wyczytałam wypowiedź pracownika ITI ,że ARPU tnk sd wynosi 11zł a usługa cały czas przynosi zyski .Będzie Polsat zobaczycie ,może jeszcze nawet w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NTC u mnie odpada - nie ma zasiegu. W gorach to tak niestety jest, ze zostaje tylko satelita. I dlatego jestem pewien ze biedna TNK za 10zl ma przyszlosc, szczegolnie w czasie kryzysu.

 

Dokładnie tak to się skończy. Tam gdzie będzie NTC 90% ludzi będzie odbierało NTC (ewentualnie coś FTA), w górach tnkSD albo CP za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usługa cały czas przynosi zyski

 

To nie jest tak, że skoro przynosi zyski to będą ją rozwijać. To jest tak, że póki przynosi zyski to jej nie zlikwidują.

Nie tylko ma zyski, ale jakąś tam bazę abonentów, którą można do czegoś wykorzystać (np. namówić na inną ofertę).

Obecnie głównym celem istnienia tnk jest chyba promowanie "n na kartę" (poprzez promocję "wymiana dekoderów").

Brak Polsatu także jest reklamówką dla "n na kartę". I dekodery technisat po zaporowej cenie także są promocją NNK

(w której są tańsze i to w HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro przynosi zyski (nawet nie duże) to nie widzę powodu do likwidacji ,przecież chodzi tu o pieniądze .Też nie sądzę,żeby usługa nadal się rozwijała szczególnie teraz gdzie jest pogoń na ilość kanałów HD po prostu dołożą Polsat i tnk sd dociągnie do 2016r

A tak na marginesie promocja wymień dekoder sd na hd jest średnio uczciwa ,niby oferta na kartę a zupełnie wygląda jak na abonament

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś KRRiT czeka na opinie abonentów odnośnie platform satelitarnych czy kablowych (http://tnij.org/ojtp), nie mogłem odpuścić takiej okazji i zgłosiłem brak Polsatu w ofercie TNK SD, który jest wymagany ustawowo.

Dostałem odpowiedź, cytuję:

 

Szanowny Panie,

Bardzo dziękuję za przekazaną informację.

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wszczęła procedurę mającą na celu wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.

 

 

Z poważaniem

Pxxxx xxxxx

 

Pxxxx xxxx - Departament Regulacji Biura KRRiT

B tel. (22) 597 31 96; fax (22) 597 30 15

Biuro Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, Skwer Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa]

 

Zapewne to standardowa regułka, ale może ktoś w KRRiT zauważy jak się dyskryminuje abonentów TNK SD. Petycje nic nie dały, może interwencja do KRRiT coś pomoże, choć przy takiej ignorancji Cyfrowego Domu niczego dobrego nie można się spodziewać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też napisałem i zachęcam do wysyłania na skale masową może coś ruszy... A dostałem już odpowiedź:

 

"Szanowny Panie,

 

Bardzo dziękuję za przekazaną informację w sprawie problemów z usługą „telewizja na kartę” oferowanej przez Spółkę Cyfrowy Dom Sp. z o.o.

 

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wszczęła procedurę mającą na celu wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.

 

 

 

Pxxxxxxx– Departament Regulacji Biura KRRiT

 

( tel. (22) 597 31 96; 2 fax (22) 597 30 15

 

+ Biuro Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, Skwer Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa"

 

A jeszcze mamy nowego Ministra Cyfryzacji, może i jego by ruszył?

 

Piszcie tu: konsultacje@krrit.gov.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem taką odpowiedź:

 

"Szanowny Panie,

 

Bardzo dziękuję za przekazaną informację.

 

Informuję że ze względu na znaczną liczbę zgłoszeń dotyczących usługi "telewizja na kartę", sprawa została przekazana do właściwego departamentu w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji, oraz wezwania operatora Cyfrowy Dom do wywiązywania się z zapisów ustawy z dnia 29 grudnia 1992 r. o radiofonii i telewizji (tekst jednolity: Dz.U. z 2011 r., nr 43, poz. 226 z późn. zm.).

 

 

Z poważaniem

xxxxxxxx xxxxxxxx

 

xxxxxxxx xxxxxxxx - Departament Regulacji Biura KRRiT

B tel. (22) 597 31 96; fax (22) 597 30 15

Biuro Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, Skwer Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa"

 

Czyli coś się ruszyło! :jupi: !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez napisałem :D

Bardzo dziękuję za przekazaną informację w sprawie problemów z

usługą „telewizja na kartę” oferowanej przez Spółkę Cyfrowy Dom

Sp. z o.o.

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wszczęła procedurę mającą na celu

wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.

Piszcie tak dalej to może doczekamy się Polsatu w TNK ( Np na święta jako prezent na gwiazdkę :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do KRRiT, a po 2 dniach dostałem odpowiedź:

 

Szanowny Panie,

Bardzo dziękuję za przekazaną informację w sprawie problemów z usługą „telewizja na kartę” oferowanej przez Spółkę Cyfrowy Dom Sp. z o.o.

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wszczęła procedurę mającą na celu wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.

 

Mam nadzieje, że nadsyłane wiadomości do KRRiT coś podziałają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zgłoszeniu ma byc napisane ze w TnK SD brak jest Polsatu oraz dodatkowo bez doładowania jako że pierwsze karty są dalej aktywna max 2016r, lub przez okres 1 roku późniejsze karty - powinny byc programy oprócz TVP1, TVP2, TVN jeszcze dodatkowo TVP-Info, TV4 oraz wspomniany wczesniej Polsat - jako nadawane analogowo naziemmnie przed wejsciem ustawy o cyfyzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dostałem jeszcze taką odpowiedź z KRRiT:

 

Warszawa 14 grudnia 2011 rok

 

 

Szanowny Panie,

 

 

 

W odpowiedzi na wystąpienia z 9 września 2011 roku oraz 24 października 2011 roku, dotyczące nieudostępniania m.in. kanału Polsat przez Spółkę Cyfrowy Dom Sp. z o. o. w ramach oferty Telewizji na Kartę uprzejmie wyjaśniam, że w stosunku do ww. Spółki Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wszczęła postępowanie sprawdzające w kontekście art. 43 ust. 1 ustawy z 29 grudnia 1992 roku o radiofonii i telewizji (Dz. U. z 2011 roku Nr 43 poz. 226 z późn. zm.).

 

W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących wdrożenia naziemnej telewizji cyfrowej, 17 listopada 2011 roku KRRiT wydała stanowisko w sprawie interpretacji art. 43 ust.1 o radiofonii telewizji, w którym zwróciła uwagę, iż programy określone w art. 43. ust. 1 ww. ustawy (TVP 1, TVP 2, TVP Info wersja regionalna, Polsat, TVN, TV4 oraz TV Puls) powinny być dostępne w każdym oferowanym przez operatora pakiecie zwłaszcza podstawowym (najtańszym).

 

Stanowisko jest dostępne na stronie internetowej KRRiT pod adresem: http://www.krrit.gov.pl/Data/Files/_pub ... _art43.pdf.

 

Ponadto informuję, że postępowanie w tej sprawie nie zostało jeszcze zakończone.

 

 

 

 

Z poważaniem

Dyrektor Departamentu Prezydialnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy co na to Cyfrowy Dom, który od dawna ignoruje z pełną determinacją abonentów oferty SD, przez to dyskryminuje użytkowników powyższej oferty w stosunku do abonentów oferty HD, którzy jednak dostają nowe kanały oraz wymagany ustawowo Polsat. Cyfrowy Dom który promował ofertę TNK HD na targach Sat Krak, jakoś nie był łaskawy odpowiedzieć co się dzieje z ofertą SD, może ktoś z redaktorów SatKuriera by w naszym imieniu zapytał jakiegoś rzecznika prasowego (jeśli ta firma widmo istnieje naprawdę) Cyfrowego Domu co mają zamiar zrobić z nami użytkownikami oferty SD(prawie 250tys. abonentów doladowujacych karty to nie tak mało), bo jak na razie biorą te 20zł, które w sumie można o wiele więcej dostać kanałów SD w ofercie TNK HD. Ktoś z redakcji SatKuriera może się coś w tej sprawie dowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...