Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa promocja dla klientów prepaid nc+

 

Ja ten artykuł czytam trochę inaczej. Ta ponowna odezwa między innymi skierowana jest do posiadaczy Telewizji na kartę (SD)!

I kolejna oferta werbunkowa pod nazwą migracyjna. Propozycja tak słaba, że zalecam dalsze oczekiwanie. Rok 2016! To spory kawałek czasu. Wiele takich "propozycji" jeszcze padnie. Należy moim zadaniem oczekiwać, że może być już tylko lepiej. Zanęty tego typu są dobre dla ryb. Natomiast cieszyć się mogą tylko ci klienci, którzy są już uczestnikami płatnych prepaidów w nc+!

 

A dziś wygląda, to tak:

Dotychczasowi klienci oferty Telewizja na kartę (SD) mogą skorzystać z niniejszej promocji po wcześniejszym dokonaniu migracji do oferty SMART HD+ z dekoderem GLOBO lub do oferty SMART HD+ (z dekoderem własnym) obsługującym w każdym przypadku system dostępu warunkowego Conax w DVB-S/S2 MPEG-4.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mam TnK SD, z końcem października automatycznie przeniesiono moją stara kartę do CAID 0B01 co spowodowało brak uprawnień gdyż posiadam dekoder Pioneer 1430. karte aktywowałem za pomocą pożyczonego Philipsa 6010 (po zmianie softu). Niestety karta z uprawnieniami ale nie radzi sobie z nią mój BCT1430 ... mimo wymiany softa na M131, który w opisie ma deklarowana obsługę prov. 0B01. Wiem, że jednocześnie istnieją jeszcze karty TnK SD które maja stary system czyli 0B00 i na nich bez problemów można oglądać Polsat z Conax 0B00.

Niestety są to ostanie chwile bo automat wszystkie karty przenosi do 0B01 ....

Czy komuś z Was udało się uruchomić TnK SD z prov. 0B01 na starym poczciwym BCT1430?

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem kilka stron wstecz i tylko ktoś wspomniał że można zmigrować do Smart HD bez konieczności zakupu tego sparowanego z karta dekodera Globo XSZ ( wg promocji " Przejdź na jakość HD" )

Jako że mam karty TnK SD i jedną z nich chciałem zamienić na Smart HD jak to zrobić.

Dodam jeszcze że mam własny moduł CAM HD Conax do tego celu.

Będę wdzięczny za ewentualną pomoc w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/ Czy ten dekoder Globo XSZ faktycznie jest sparowany z kartą i nie da się w nim już używać innych kart?

2/ czy w tej migracji ze wspomnianym wyżej dekoderem tez należy przechodzić z doładowaną karta SD?

3/ jakiś nr telefonu do biura obsługi?

 

doczytałem się już w regulaminie "Przejdź na jakość HD"

poz.1/ - Tak,

poz.2/ - Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi prosze, znalazlem na forum nc+ taki oto nr do kontaktu 22 430 77 77 z biurem obslugi. Czy orientujecie sie czy poprzez ten nr moge zmigrowac do smart hd+? Czy moze sluzy do tego jakis inny? Bo wyczytalem pod formularzem do migracji, ze jesli nie chce otrzymywac smieci przez sms to migracji nalezy dokonac poprzez BOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o poradę. Wczoraj u teściowej wyskoczył brak dostępu na TNK SD. Kanały fta działają. Doładowanie na rok skończyło się 19.12.2013. Do tej pory działało. czy po doładowaniu na jeden miesiąc potem znowu przez rok będą działały kanały które nie obejmuje doładowanie??? proszę o odp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kończy się rok 2014 i dalej nic nie słychać, co z Telewizją Na Kartę SD?

Jedno, co wiadomo, to nieustająca możliwość przejścia do Oferty SMART HD - która została zarekomendowana z chwilą powstania SMART HD. Od tamtego czasu grobowa cisza.

Zgodnie z promowanym hasłem: "oglądaj jeszcze więcej kanałów w cyfrowej jakości!" Oczywiście po odpowiednim się zaabonentowaniu. I w dalszym ciągu nie ma tu mowy o odbiorniku satelitarnym zgodnym z DVB-S2, MPEG-4 i CONAX, który jest wymagany do skorzystania z pełnej oferty SMART HD.

Dziwi mnie ta bierność operatora, tym bardziej, że w dalszym ciągu oferta jest kierowana do znacznej grupy użytkowników.

I warto by o nich zawalczyć, chociażby zaoferowaniem odpowiedniego bezpłatnego odbiornika HD. Taka druga okazja może się już nie nadarzyć. Zmiana w systemie nadawania, niektórych kanałów, jaka nastąpi już niebawem będzie wyznacznikiem samodzielnych poszukiwań lub też nie, związania się z innym operatorem. I łatwiej byłoby przejąć to, co obecnie jest i funkcjonuje, aniżeli starać się o zupełnie nowych abonentów.

A może niepotrzebnie uprzedzam nowe fakty?

 

Takie tam moje podsumowanie. Można się z nim zgadzać lub nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby jest ta oferta z dekoderem Globo za 99 zł ale przejście na ofertę, gdzie nie ma bezpłatnych kanałów bez doładowania nie jest korzystne. Przy zwykłym TNK SD bez doładowania mam bardzo dużo kanałów mając dekoder z mpeg-4. Przechodzac na Smart HD+ zmusza się abonenta niejako do ciągłego zasilania. Widać gołym okiem, że marketing Cyfrowego Domu ma abonentów za głupców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...