Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam uprawnienia TVN 01000001, trwało to godzinę, może dwie.

Pojawiły się kanały jak tylko wszedłem do menu, na opcje czytnika CA, sprawdziłem subskrypcję, było pusto, i tak 2 razy, wyszedłem i TVN zaświecił

 

Burito, ten starter co kupiłem dziś w Przemyślu to tak samo ma ważność tych 5 bezpłatnych kanałów do 2016 r.

tzn pisze że ważność oferty do 31.10.2016 r.

i

Kanały bez opłat pozostają aktywne przez okres ważności doładowania oraz 12 miesięcy po jego wygaśnięciu (...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Burito, ten starter co kupiłem dziś w Przemyślu to tak samo ma ważność tych 5 bezpłatnych kanałów do 2016 r.

tzn pisze że ważność oferty do 31.10.2016 r.

i

Kanały bez opłat pozostają aktywne przez okres ważności doładowania oraz 12 miesięcy po jego wygaśnięciu (...).

 

Tak oferta jest ważna do 2016 r. ale kanały bez opłat masz chyba ważne 12 miesięcy od ostatniego doładowania.

"Stare" karty TNK SD mają pakiet bez opłat ważny do 2016 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tak, istnieje taka możliwość. W pliku: http://telewizjanakarte.pl/fileadmin/pd ... rte-SD.pdf zawarto informację:

* Włączenie Kanału Polsat w pakiecie na doładowanie nastąpi na życzenie Klienta, w terminie do 2 dni roboczych, po złożeniu dyspozycji ,,Włącz Polsat’’, w BOK Telewizji na kartę (SD).

Musisz sobie zadzwonić do BOK TNK (najlepiej chyba przez 12 2947910 czy tam 12 2947915) i poprosić o włączenie Polsatu do TNK SD.

 

Po całym zabiegu karta zmieni CAID z 0B00 na 0B01.

 

Więcej szczegółów tutaj:

viewtopic.php?f=103&t=13714&start=105#p701140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

te 5 kanałow darmowych do 2016, Przyznam się że nie doładowuje już od ponad roku i co pewien czas wyłaczają mi darmowe kanały . Kartę kupiłem tą sprzed kwietnia 2010 gwarantując sobie 5 kanałów darmowych do 2016.Nie chciałbym dzwonić ponieważ to aż 1,16 zł za minutę rozmowy.A e-mailu TNK nie dorobili się. Sądzę że klienci TNK którzy nie doładowują są kosztem dla ITI i ten wyłączając darmowe kanały zmuszają ich do dzwonienia by częściowo sobie zrekompensować straty z tytułu klientów niedoładowujących. Czy któryś z internautów może poda meila do domu mediowego by w tej sprawie napisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że może jestem leniwy, ale mam niewiele czasu, a mam bardzo konkretne pytajnie. Czy coś się zmieniło jeżeli chodzi o kanał Religia.tv, bo byłem dziś u rodziców (mają kartę jedną z pierwszych, tą z gwarantowanymi kanałami bezterminowo, no do 2016 roku) i kanał nie śmiga. Mają już tą wersję z transpondera Cyfry (10,796V). O co więc chodzi?

Czy były jakieś zmiany w regulaminie ostatnio, bo ze starego transpondera (11,393V) było OK. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...