Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cala ta rada radiofoni gra jak im solorz i walter zagra.wiadomo nie od dzis ze okres jesienno zimowy to zniwa platform cyfrowych

jedyny normalny uzednik jak Pani Anna Sterzynska juz nie bedzie wojowala z platformami i monopolistami na rynku.Zapewne polsat tv4 itp dadza moze we wrzesniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 90 procent Polaków jest w zasięgu Mux-2 czyli programów stacji prywatnych. Stacje te są nadawane z tzw. "państwowych" nadajników.

Część ludzi płaci państwowy abonament i nie może odbierać publicznej tv i jeszcze długo nie będzie mogło.

To jest dopiero przekręt a nie brak Polsatu w TNK SD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRRiTV na razie kończy konsultacje potem zapewne zwrócą się do Cyfrowego Domu o wyjaśnienia w tej sprawie

 

Co znowu? Do 31 grudnia 2011 prezes KRRiT miał przestawić opinię w sprawie realizacji obowiązków wynikających z art 43 ustawy o cyfryzacji. Gdzie jest ta opinia? Gdzie są informacje o działania podjętych w przypadku stwierdzonych nieprawidłowości. Od czego są te nieroby? Pół roku minęły od wejścia w życie ustawy. Co oni przez ten czas robili poza pobieraniem pensji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweed77 - nadajniki może i są państwowe tylko,że Polsat i TVN muszą z własnych pieniędzy zapłacić Emitelowi ,jeżeli przepisy określają jasno obecność Polsatu w pakietach operatorów to sprawa jest jasna ,zwłaszcza,że do tego wymogu stosują się wszyscy z wyjątkiem cyfrowego domu ,być może Polsat będzie "na podmiance" z innym kanałem z bieżącej oferty .Jeżeli będzie kara nałożona przez KRRiTV zapewne nie będzie mała ,jeżeli to nie pomoże to kolejnym etapem może być cofnięcie koncesji cyfrowemu domowi ,a wtedy ITI będzie "cienko śpiewać"

 

CSA z tego co wiem konsultacje zostały przedłużone do 15 stycznia, może to i lepiej wpłynie więcej skarg na cyfrowy dom :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem wiele i może to pomoże m.in do KRRiT, Premiera RP, Prezydenta RP oraz do nowoutworzonego Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

 

Weźcie jeszcze napiszcie do tego nowego Ministerstwa: http://mac.gov.pl/kontakt/

Telewizją Cyfrową zajmuje się: Departament Telekomunikacji

 

Dyrektor

ul. Chałubińskiego 4/6 ,00-928 Warszawa

 

Odpisała mi jedynie KRRiT i Premier, że wysłał moją skargę do KRRiT :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź przedstawiciela n na oficjalnym forum odnośnie Polsatu:

 

Moi Drodzy miło mi poinformować, że Polsat pozostaje aktywny w ofercie TNK HD przez kolejne 2 miesiące. Co do oferty TNK SD nadal nie posiadamy informacji na temat ewentualnego dołączenia tego programu do listy kanałów.

 

http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=20186&page=411

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym ,że inne kanały takie jak Eska Tv,TVR ,CSTV są też FTA ale nie ma ich na głównej liście trzeba sobie samemu wyszukać i ewentualnie dopisać do listy ulubionych ,w przypadku TTV rano po włączeniu pojawił się monit "zostały znalezione nowe kanały czy chcesz zaktualizować"

 

niki zmiany nastąpiły tylko w obrębie tego kanału jeżeli dobrze pamiętam ten kanał został wciśnięty pomiędzy TVN Style i TVN Meteo .Obecna główna lista tnk sd wygląda tak (przynajmniej u mnie) :

 

1. TVP 1

2.TVP 2

3.TVN

4.TVN 7

5.Religia

6.TVN 24

7.n sport

8.TV4

9.TVN Turbo

10.TVN Style

11.TTV

12.TVN CNBS

13.TVN Meteo

14.TVP Info

15.TVP Sport

16.Discovery

17.Disney Chanel

18.Kino Polska

19.TVP Polonia

20.TVP kultura

21.Puls

22.Tele 5

23.TVS

24.Polonia1

25.Edusat

26.TV Biznes

27.Mango 24

28.ITV

29.Rebel TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu czegoś nie rozumiem. To kto odpowiada za ofertę TNK? Kto rozprowadza programy w ramach TNK i kto bierze za to pieniądze? Uważam że Cyfrowy Dom spełnia wymagania ustawy (art 4 punkt 8 ) i powinna rozpowszechniać polsat.

Mam nadzieję że KRRiT uzna to działanie za niezgodne z prawdą, nakaże dodanie Polsatu i zastosuje surowy środek motywujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...