Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13. Aktywacja przez Zweryfikowanego Użytkownika Pakietów dodatkowych, Pakietów Ekstra w ofercie „Telewizja n na kartę”, w czasie korzystania z Dostępu uzyskanego w ramach niniejszej Promocji, powoduje ponowne rozliczenie Salda konta i przyznanie Dostępu do Pakietów zgodnie z zasadami opisanymi w Przewodniku po ofercie n na kartę.

Tzn że można zapłacić za dodatkowe kanały HD?

 

Czy wystarczy sama karta czy musi być ich stary dekoder SD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw jaki będzie los oferty "TNK SD", bo skoro odpalili tę ofertę migracji, to mogą faktycznie rozważać jej likwidację przed 2016 rokiem...

 

Ja mam jak widać w podpisie jeszcze parę innych opcji odbioru kanałów, ale nawet niedoładowana karta "TNK SD" czasami mi się przydaje, tym bardziej, że moja karta ma właśnie "wieczystą" ważność na pakiet "bez opłat".

 

Według mnie powinni też pomyśleć o tych, którzy mają własny sprzęt i kupili samą kartę, tzn. wprowadzić opcję kupna na podobnych zasadach zestawu z modułem "nCAM HD".

 

Teraz czekam na ofertę migracji posiadaczy "TNK HD" do abonentowej "Nki", albo wprowadzenie nowej oferty "N Na Kartę", takiej jak w "Cyfrowym Polsacie" w wersji "prepaid", gdzie jest dostępna na tej zasadzie pełna oferta platformy (w perspektywie fuzji z "Cyfrą" też takie posunięcie byłoby moim zdaniem całkiem sensowne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnej likwidacji tnk sd szukają głupszych od siebie ,jedna wielka ściema z tą ofertą kompletnie bez sensu ,ale czego można się spodziewać po takich ludziach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamiloz

 

1) Nie ma takich możliwości, lista jest wgrywana przez operatora.

2) Tak jest możliwość odbioru z dwóch satelit, ale tylko w ramach listy którą wgrywa ci operator.

3) Nie jestem pewien, ale wydaje mi się że jest możliwość układania listy ulubionych

Wogule to ta ''promocja'' na wymianę z SD na HD jest nieopłacalna, już lepiej kupić sobie całkiem nowy zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez uwazam ze TNK SD nie zostanie zlikwidowana i mozliwe ze po zakonczeniu promocji migracji zostanie dodany Polsat. A co do promocji migracji to totalna BEZNADZIEJA. Po co komu dekoder ktory jest duzy, nie ma tunera DVB-T, i pobiera duzo pradu.

 

Zapewne masz informacje prosto z ITI że jesteś taki pewien braku likwidacji TNK SD. Utrzymanie całego systemu nie kosztuje mało nawet dla TNK SD.

Polsat nie zostanie dodany do TNK SD, bo jakby miał być dodany już dawno by świecił na dekoderach TNK SD.

 

Oferta migracyjna nie jest za ciekawa, choć, żeby nie sam leciwy dekoder to bym się skusił na tą ofertę, tak naprawdę jednak chciałbym mieć te kanały w SD co mają w N HD, brakuje tu Polsatu.

Muszę się zastanowić, ale chyba jednak oleje to i dam się złapać C+ lub CP na dłuuugą umowę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamiloz

Wogule to ta ''promocja'' na wymianę z SD na HD jest nieopłacalna, już lepiej kupić sobie całkiem nowy zestaw.

 

Za 165zl kupując nowy zestaw masz dwa miesiące oglądania pełnego pakietu. Przez następne 10 miesięcy kupujesz pakiet domowy po 20zł wiec daje Ci to po roku 365zł. W promocji masz za 220zł to samo a dokupując przez dwa miesiące pakiet Premium HD wychodzi 260zł. Więc dlaczego ta promocja jest nieopłacalna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maveric Po pierwsze za 200 złotych masz pakiet domowy bez premium, jeśli by był pakiet premium to by była dobra promocja, i nowy zestaw masz za 149 złociszy a nie za 165, a po co mi opłacać na rok, wiadomo co będzie z n-ką ? teraz mam samą kartę, najlepiej by było jak by wymieniali samą kartę, ale to jest nie osiągalne, chcą się pozbyć starych dekoderów i uwiązać ludzi na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie chodzi o ten nieszczęsny dekoder ,który dla jednych jest super ,a dla innych badziewie ,ale o sposób w jaki zakpiono z klientów .Te dekodery niby są spłacone (pochodzą z odzysku) ALE przyjmując te warunki trzeba dokonać cyklicznego 10 miesięcznego doładowania 10 x 19,90 =199zł z tego co pamiętam to ten dekoder był oferowany w takiej cenie ,na otarcie łez dodają dwa miesiące gratis , co nie zmienia faktu,że to raczej taki kiepski żart,dalej - przyjęcie tej oferty wiąże się z DEZAKTYWACJĄ karty tnk sd - czyli droga w jedną stronę .Czy to jest uczciwe? ,enka nie ma pomysłu na pozyskanie nowych klientów to widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego karta jest parowana z dekoderem. Dekoder ma 12 miesięcy gwarancji.

Dzień po gwarancji się psuje i co? Naprawiasz na swój koszt ( np. 150 zł czyli tyle co odnowiony z 2 miesięczną ofertą ) albo go utylizujesz. Pozostaje karta z którą nic nie zrobisz bo jest przypisana do zepsutego dekodera. Co w przypadku jak karta jest opłacona jeszcze na kilka miesięcy - sparują ci z innym dekoderem ?

 

W razie awarii dekodera na gwarancji czy za czas naprawy i niemożliwości oglądania - użytkowania przedłużą ci czas obowiązywania ważności pakietów?

 

Karta nie zadziała w innym dekoderze z czytnikiem Conax.

 

Ja TNK HD mam z modułem i doładowuję co miesiąc żeby w razie zepsucia modułu po gwarancji nie było mi by go żal wyrzucić i nie stracić za dużo pieniędzy.

 

Sukces Cyfrowego Domu mógłby być jedynie w przypadku możliwości przejścia z TNK SD do N na kartę czy TNK HD gdyby wymieniali tylko karty. Karty N na kartę czy TNK HD nie sparowane z dekoderem.

Tylko to za trudne dla managerów Cyfrowego Domu do zrozumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie nie opłaca się brać oferty N na kartę, zaletą TNK SD jest brak parowania kart z dekoderami, przemyślałem sprawę i na 100 nie skorzystam z oferty migracyjnej, dekoder jest bezużyteczny bez karty, a oprogramowanie można wymienić tylko w określonych seriach. Aktualnie abonament wychodzi lepiej, choć za 39zł w N też nic ciekawego nie dają do 40zł wszystkich bije CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ja też nie zmieniam TNK na NNK . Po pierwsze tuner parowany , po drugie w moim tunerze można oprogramowanie zmienić np na cyfrę . Po trzecie w TNK mam pakiet bez opłat ważny do końca ( karte aktywowałem w Listopadzie 2009 ) , jak wchodziła TNK HD interesował mnie tylko eurosport po zastanowienu założyłem zeza na Astre 19,2 E i nawet się opłaciło jestem bogatszy o ligę francuską i mecze międzypaństwowe w piłce nożnej piłkę reczną i hokej ( niemiecka liga )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maveric Po pierwsze za 200 złotych masz pakiet domowy bez premium, jeśli by był pakiet premium to by była dobra promocja, i nowy zestaw masz za 149 złociszy a nie za 165, a po co mi opłacać na rok, wiadomo co będzie z n-ką ? teraz mam samą kartę, najlepiej by było jak by wymieniali samą kartę, ale to jest nie osiągalne, chcą się pozbyć starych dekoderów i uwiązać ludzi na rok.

Czytajcie ze zrozumieniem.

A gdzie ja napisałem że za 200zł jest pakiet Premium???

165zł jest to cena z przesyłką a jeśli nie chcesz jej doliczać to po roku NNK w tej promocji wyjdzie jeszcze taniej niż kupno zestawu za 149zł w którym jest tylko dwa miesiące za darmo. Nie jestem za bardzo za tą promocją ale wyliczenia mówią że po roku oglądania tego samego w tych dwóch wersjach, na tej w obecnej promocji jestem 105zł do przodu!

Z różnych względów pomijam tutaj kwestię oddania starej karty SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się aby użyli brutalnych metod , ponieważ klientów Tnk SD jest bardzo wielu . Moim zdaniem mogli by dodać jakiś kanał na promocje który nadaje w TNK HD np animal planet do końca miesiąca a później zamienić na np Disney xd . Zrobić kampanie bloki reklamowe zachęcające do zamiany TNK na NNK . Na starej karcie zmienić uprawnienia aby działały z tunerami NNK i najważniejsze aby nie były parowane z kartą ( tak jak w TNK SD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...