Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ustawie o której debatujemy pojawiają się trzy sposoby dostarczenia sygnału: droga rozsiewcza naziemna, droga rozsiewcza satelitarna oraz dodatkowo sieć telekomunikacyjna. I tu pojawia się seria dodatkowych pytań, Cyfrowy Dom jest operatorem telewizji satelitarnej ale nie jest operatorem telekomunikacyjnym (tym jest np. TP SA), tylko pytanie co ustawodawca rozumie pod pojęciem sieci telekomunikacyjnej? Czy pojęcie jest definiowane zgodnie z dyrektywą UE o łączności elektronicznej, czy jest definiowane zgodnie z ustawą prawo telekomunikacyjne z roku 2004.

 

Operatorem nie jest bo z definicji z prawa telekomunikacyjnego to przedsiębiorca którego zadaniem jest:

 dostarczania publicznych sieci telekomunikacyjnych lub udogodnień towarzyszących, zwany jest operatorem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Znajomy w Niemczech korzystał z karty TNK SD, ale z racji, że interesowały go tylko kanały "bez opłat" nie doładowywał konta i po roku kanały mu zniknęły. Czy jakbym teraz zrobił w Polsce przelew za miesiąc 20 zł to wrócą mu te kanały na kolejny rok ? I czy fakt, że znajduje się poza granicami nie będzie miał wpływu na ponowienie aktywacji karty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz z e-mailem? Myślisz że będą odpisywać komuś na maila? Niestety płać i płacz, albo czekaj aż naprawią sami. Na szczęście u mnie kanały śmigają jeszcze ale jakby padły przez brak uprawnień to nie mam zamiaru wydawać kasy za ich błędy. Dobrze, że mam jeszcze dvb-t. Ewentualnie możesz wysłać list http://telewizjanakarte.pl/wazne_adresy_i_telefony.html :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacjonarny numer tel. do TNK: 12 294 79 10 (Opłata jak za poł.międzymiastowe, lub lokalne jeśli mieszkasz w okolicach krakowa)

 

Coś mi się psuje karta TNK SD(bardzo porysowany chip) Może ktoś orientuje się czy można zamówić kopię tej karty? Jeśli tak to na jakich zasadach na nowej karcie były by kanały bez doładowanie(TVP1,TVP2 itd.) ta karta co się psuje aktywowana była na starych zasada, czyli przed 31.03.2010r.,czyli kanały bezpłatne do 2016 roku.

 

PS. Jaki jest koszt wydania kopii karty TNK SD? Z góry pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CSA Mam do Ciebie pytanie. Tą nową kartę dostanę na jakich zasadach? Moja była aktywowana przed 31.03.2010r.,czyli kanały bez doładowania aktywne do 2016 roku. A jak będzie na nowej karcie? Też do 2016r., czy już na nowych zasadach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

@ania tak ciężko znaleźć na stronie oficjalnej?

pytam ponieważ wszystko szybko się zmienia
Ostatnią zmianą było dołączenie kanałów TV4 i KP, razem ze zmianami dot. kanałów bezpłatnych - półtora roku temu.

 

@zibi-s wydaje mi się że raczej nie ma szans. Nikt ich nie zobowiązywał do Polsatu, nigdzie też tego nie obiecali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nikt nie zobowiązywał. Ustawa cyfryzacyjna ich zobowiązuje do tego a Prezesa KRRiT do sprawdzenia wykonania zapisów ustawy do końca grudnia 2011 roku. Oczywiście w przypadku stwierdzenia że czegoś nie ma w ofercie, co jest w TV Analogowej musi interweniować.

 

Może napiszemy zapytanie do Prezesa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie ,mam jeszcze jedno pytanie czy dalej obowiązuje dostęp do 5 kanałów w ciągu 12 miesięcy bez opłat .I jeszcze jedna kwestia - jest tuner ze starterem 2 miesięcznym czy po 2 miesiącach będzie dostęp do bezpłatnych kanałów przez kolejne 12 miesięcy tzn.czy to co jest na starterze to się liczy ,czy też trzeba zrobić co najmniej jedno doładowanie ,żeby skorzystać z oglądania tych 5 kanałów przez rok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...