Skocz do zawartości

Wrestling


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro to był jego wybór, to trzeba to uszanować. Aczkolwiek chciałbym zobaczyć go w ostatniej walce na następnej WM'ce. Ostatnio jak oglądałem ze dwa lub trzy lata temu na Orange Sport TNA: Impact Wrestling, z komentarzem Andrzeja Suprona, i Pawła Borkowskiego, to Hulk był menedżerem. Może wróci do rządzenia w TNA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpie.Po pierwsze TNA po ostaniej aferze też podobnie jak WWE ,,odcięło" się od Hogana usuwając go z sekcji ,,alumni" na swojej stronie internetowej,a także wycofując gadżety związane z Hulkiem ze sklepu TNA.Po drugie ściągnięcie takiej ikony wrestlingu to na pewno spory wydatek,na który federację Dixie Carter nie stać,gdyż ma ostatnio rzekome problemy finansowe.Na pewno ponowne przyjście Hogana do TNA spowodowało by zwiększenie ratingów Impact Wrestling,ale taki obrót spraw wydaje się mało realny.

 

Ciekawe co by było gdyby nie doszło do tej afery:czy rzekoma walka Cena-Hogan na WM 32 doszłaby do skutku?Bo teraz wydaję się być to mało realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

No to mamy   Extreme w HD   to teraz można niby pokookać na WWE  na UFC   jednak  WWE  nie bardzo jest kogo oglądać.   Ceny mam serdecznie dosyć.  Z The   Great Khali zrobili jakiegoś jelenia  z marginesem  Kofi  gośc z bardzo ograniczonym repertuarem    . Ewentualnie  Lesnar  .  Ziggler  i The Rock to taki inny odpowiednik Ceny   mają Pusha i tyle.  SmackDown i Taker najciekawszy. Za dużo takich postaci Clown  jest.

 

A w UFC   /MMA   czytałem o powrocie Emalienenko   tylko  gdzie?  Bo to chyba nie będzie jak tak Goldberg   margines czyli walki w Japonii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam   może  najgłupsze  pytanie no ale chce zapytać  kogoś kto zna WWE wystarczająco długo a że znasz więc zapytam.   Tak cofając się lata w tyl    gdyby doszło do walki   Goldberg   Cena      [ w teorii doszło  ale trwało to całe 4 sekundy]  to  na kogo byś postawił   . Wiem że jest duża różnica wieku miedzy  nimi     .    Dodam iż  Cena nie dysponował  takimi spearami jak Goldberg  jedynie  Edge  .Cena nie był w stanie nawet  zrobić  Jackhammera   takiego jak Bobby Lashley.

 

Tak więc?  Ja wiem że WWE wszystko ustawie ale kierując się punktem widzenia.

 

W przeszłości widziałem walki  Goldberga ze Steinerem i to nie jedną i każda była przerywana   wieć się nie dowiedziałem niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Rzeczywiście bardzo szkoda Setha.Mam nadzieję,że wykuruje się jak najszybciej.

 

A co do WWE Hell in a Cell PPV to według mnie najlepszą walką było starcie Undertakera z Brockiem Lesnarem.Świetny ,,stiffowy" pojedynek,który zakończył ich feud.Powrót Del Rio to był niezły ,,shocker".Takich powrotów oczekuję od WWE-niespodziewanych i zaskakujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

http://www.pwmania.com/will-bill-goldberg-return-to-wwe

 

 

ciekawe

 

 

Poza tym zobaczyłem officjalne konto twitterowe

 

On teraz  wygląda tak:

 

goldberg3.jpg

 

Jednak nie wierze  iż jeszcze w ogóle go zobaczymy.  Vinnie nie zgodzi się   zapewne ze względu na hajs.   Poza tym on ma 49 nie będzie już tak wydajny jak 13 lat temu.  Nie zgodzi się także na skrypt   kogoś do bicia. No i raczej dzieciom z USA nie spodobało by się  jakby taki  Jan Cena  dostał od takiego Goldberga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ich walka juz na Survivor Series 20 listopada. Bill pokonal juz Lesnara na Wrestlemanii 20 z Austinem jako sedzia. Teraz wrocil zeby jobnac czytaj przegrac z Brockiem , podobno tylko na jedna walke ale raczej nie przegapili by okazji by wykorzystac go na Wrestlemanii nawet w niewalczacej roli. Mysle ze wszystko kwestia sumy.

Edytowane przez radek89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na SKy sport ppv  już jest w pętli promo. Lesnar mówi nie oglądaj jako wiadomość do syna i żony.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=0syKBYqADPM

 

 

Jak Lesnar przegrał z przeciętnym  Ceną?       Orton lepiej walczył z Ceną.

 

Niby Lesnar od 4 lat regularnie klepie maske a Goldberg walczył MMA w Japonii.

 

Kto wygra  walke?   WWE   kto przegra?    fani.        Goldberg 49 lat   Lesnar 39 lat.    Wolałbym zobaczyć  walke ze Steinerem niż  Lesnarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...