Skocz do zawartości

Wrestling


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczorajszy odcinek Vintage był świetny!Poświęcony mojemu ulubionemu zawodnikowi :wink:

Dokładnie to wczoraj były takie walki w Vintage:

1) 24 marca 1991 – THE UNDERTAKER vs JIMMY SNUKA – WRESTLEMANIA 7 (1-0)

2) 5 kwietnia 1992 – THE UNDERTAKER vs JAKE ROBERTS – WRESTLEMANIA 8 (2-0)

3) 23 marca 1997 – THE UNDERTAKER vs PSYCHO SID – WRESTLEMANIA 13 – walka o mistrzostwo WWE (6-0)

4) 3 kwietnia 2005 – THE UNDERTAKER vs RANDY ORTON – WRESTLEMANIA 21 (13-0)

5) 28 marca 2010 – THE UNDERTAKER vs SHAWN MICHAELS – STREAK vs CAREER – WRESTLEMANIA 26 (19-0)

6) 3 kwietnia 2011 – THE UNDERTAKER vs TRIPLE H – END OF AN ERA – WRESTLEMANIA 28 – HELL IN A CELL (20-0)

7) 6 kwietnia 2014 – BROCK LESNAR vs THE UNDERTAKER – WRESTLEMANIA 30 – THE END OF THE STREAK (21-1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Chance, a pamiętasz tak gdzieś około 2009 roku team The Undertakera z Kane'm? I chyba mieli pasy mistrzów tagteam.

Ja jeszcze pamiętam tag teamy z tego okresu, między innymi Mark Henry z MVP, The Miz z Big Show'em...

A pierwszą walkę, jaką obejrzałem po latach, czy tam segment to Kofi Kingston vs. Randy Orton. Pamiętam, jak mu samochód zniszczył, wtedy było The Legacy... :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to za bardzo nie pamiętam,ale Kane i Taker nie mieli wtedy pasów Tag Team.Wrestling oglądam(tak systematycznie) od początku 2013 roku,wcześniej(tak gdzieś w 2010-11)oglądałem,ale to tak ,,od czasu do czasu".Rzeczywiście we wcześniejszym okresie poziom gal od WWE był wyższy niż obecnie,ale niezależnie od poziomu show po prostu kocham oglądać wrestling :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze było tak w 1999 roku jak pamiętam. Wtedy oglądałem Cartoon Network, i w piątkowy wieczór (chyba) po zakończeniu emisji Cartoon Network był wrestling, wtedy jeszcze mój ojciec oglądał.

No ale temat nie jest za bardzo od retrospekcji. Sam myślałem, że do Krakowa na galę UFC przyjedzie też CM Punk, chociaż zaprezentować się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CM Punk to zawodnik,który będzie występował na galach PPV UFC.Raczej na galach ,,Fight Night" nie będzie walczył.A co do jego debiutu to ma to być dopiero grudzień(jest też mowa o czerwcu) :wink:

 

PS:Za równy tydzień gala WWE w Polsce,niestety spora ilość biletów nie została wykupiona i może to zaważyć tym,że WWE nie przyjedzie do nas podczas jesiennego ,,touru" :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji,że byłem ostatnio zajęty to Wrestlemanie 31 obejrzałem dopiero wczoraj na Extreme Sports Channel.I muszę przyznać,że to jedna z lepszych WM'ek w historii.Wiele było typowych Wrestlemania Moment(nie będę ich wymieniał bo było ich naprawdę sporo).Na prawdę wspaniała WM!

Ocena:9,5/10

 

PS:Jutro gala WWE w Polsce!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć na stronie wwepolsce są wyniki gal z Europy, w tym ewentualne wyniki u nas, bo w każdym miejscu daną walkę wygrywa ciągle ta sama osoba. Wiem, bo sam przeglądałem wyniki. Aby nie za bardzo spojlerować, podam wynik walki, w której wygrywa ta sama osoba w tym samym miejscu, i to taka typowa jobberka:

R-Truth vs. Xavier Voods (przy ringu członkowie The New Day: Big E i Kingston)

zwyciężca: R-Truth.

I tak w koło Macieju, w każdym miejscu, z wyjątkiem eventu w Anglii, więc nie polecam zagłądanie tam, jeżeli wybieracie się jutro na galę, ale możecie np. obstawiać ;).

O wynikach przekonamy się jutro, może u nas będzie jakiś miły wyjątek, jak zazwyczaj w Londynie, z wiadomych przyczyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski wrestling rośnie w siłę :!: Już niedługo zostanie nagrany pilotażowy odcinek reality show-,,Królowie Wrestlingu".Więcej informacji w linku:http://wrestlefans.pl/index.php?news_action=more&newsid=222

 

PS:Czyżbyśmy od przyszłego roku mieli możliwość oglądania TNA na Eurosporcie :?:

TNA oficjalnie już podpisało umowę z kanadyjską sportową stacją telewizyjną Fight Network. Oznacza to, że stacja ta emitować będzie regularnie TNA Impact oraz Xplosion.

Dodatkowo TNA będzie nadawane na Eurosport w Finlandii, Szwecji, Danii i Norwegii. Pojawiły się głosy, że TNA może zastąpić WWE na antenie Eurosportu w całej Europie. Kontrakt WWE z ES dobiega końca w tym roku, a ES należy do Discovery Communication, więc możliwe, że będą chcieli postawić na TNA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Wyniki WWE Battleground:

 

Główna gala:

Singles match

Randy Orton def. Sheamus via RKO (Czas

trwania walki - 17:26)

Stephanie McMahon zapowiedziała Triple

Threat match z udziałem div

Tag team match o pasy WWE Tag Team

The Prime Time Players (Titus O'Neil &

Darren Young) © def. The New Day (Kofi

Kingston & Big E) w/Xavier Woods (Czas

trwania walki - 8:29)

Segment na zapleczu z Paige, Charlotte oraz

Becky Lynch

Singles Match

Bray Wyatt def. Roman Reigns (Czas

trwania walki - 22:42)

Brayowi w wygranej pomógł Luke Harper

Triple Threat match

Charlotte (w/Paige & Becky Lynch) def.

Sasha Banks (w/Naomi & Tamina), Brie Bella

(w/Nikki Bella & Alicia Fox) (Czas trwania

walki - 11:26)

WWE United States Championship match

John Cena © def. Kevin Owens by STF (Czas

trwania walki - 22:11)

Promo The Miza w ringu przerwał Big Show,

który wykonał KO Punch.

Singles Match o WWE World Heavyweight

Championship

Seth Rollins © vs. Brock Lesnar - no

contest (Czas trwania walki - 8:58)

W trakcie walki pojawił się Undertaker który

wykonał Brockowi Chokeslam oraz dwa

Tombstone'y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego nie rozumiem wrócił Lesnar wrócił Kevin Nash 59 lat Taker lat 50 to czemu taki Goldberg nie chce wrócić a ma lat 48. Lesnar ma raptem 38 lat . Byli tacy wrestlerzy jak Scott Steiner lat 52 powinien wrócić także.

Żaden obecnie poza tymi których tutaj wymieniłem nie ma tzw sobowtórów . Vincent wiecznie będzie dawać pusha Cenie?Nuda. Czyżby Goldberg był taki sknera chciwy na kase? Jego walki były krótkie i każda zawierała serie spearów i Jackhammerów.Radził sobie z każdym siłowo. https://www.youtube.com/watch?v=eINuzgtUvLE Z tego co się naczytałem to McMahon nie chciał Goldberga bo walki były za krótkie i gość za bardzo przejmował kontrole nad wszystkimi zapaśnikami. Jaka szkoda że nie doszło do jego walki z Cena czy Takerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Goldberga,to były plotki o jego powrocie do WWE przed WM'ką 30,jednak problemem były oczywiście pieniądze,gdyż Goldberg był chętny do powrotu,ale za oczywiście odpowiednią gażę.

 

BREAKING NEWS:Hulk Hogan zwolniony z WWE.Więcej info tutaj:http://wrestlefans.pl/index.php?news_action=more&newsid=77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwolnienie Hulka z WWE to na pewno kontrowersyjna sprawa.Z jednej strony jego wypowiedź jest nie do przyjęcia,ale z drugiej strony była to prywatna rozmowa i każdy ma przecież swoje zdanie,które sam Hulk wyraził w swoim własnym domu.Warto dodać,iż to sam Hogan poprosił o zwolnienie z federacji Vince'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...