Skocz do zawartości

Play TV Now Box 2 i UPC


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Czy ktoś  z Was ma Play TV Now Box 2 i telewizję kablową (pakiet podstawowy po kablu bez dekodera)  z UPC ? Czy ktoś ma problem, że na dekoderze Play nie można wyszukać telewizji  ani kablowej DVB-C ani telewizji naziemnej DVB-T ? Dekoder wydaje się sprawny kanały też są dostępne bo bezpośrednio na TV kanały są.
Nie wiem czy to wina UPC czy Play, jedni i drudzy twierdzą ze wszystko jest ok. Prośba o pomoc.

Pozdrawiam

Edytowane przez Marek12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Może być problem z zapisywaniem kanałów w podstawowej usłudze telewizyjnej. Podstawowa aplikacja Play nie widzi nowych MUXów od TVP (zapisuje mi się tylko TVP Kobieta HD), MUXów lokalnych, testowych i zagranicznych. Wszystkie kanały wyświetlają mi się w aplikacjach schowanych "głębiej" - w HDTV i w Live Channels. Nadal mam problem z dźwiękiem na MUX-5. Przy pierwszej próbie włączenia np. na TVP 4K nie ma dźwięku. Mocno irytujące. Dźwięk pojawia się dopiero po pewnym czasie (najpierw należy odtworzyć materiał z internetu, np. pooglądać YouTube).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam serdecznie . Trochę odświeżę temat . Czy udało wam się rozwiązać problem z wyszukiwaniem mux-ów testowych jak i np programu z mux-4 wydarzenia 24 na play now box2 oraz z wyszukiwaniem kanałów z kablówki UPC (mi wyszukuje "całe" 8 kanałów)

Edytowane przez tomi1981
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zaktualizują  DVB-T2 klienci będą niezadowoleni  jak zaczną  się zmiany w naziemnej już po testach.

Chętnie bym wtedy  skorzystał z  przystawki  z DVB- T2 i automatycznym HDR ( o ile zwrócą uwagę na potrzeby klientów ;-) ), a już niedługo aktualizacja Android TV do wersji 12.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

W najnowszym boksie jest tuner DVB-T2. Na głównej liście Playa zapisuje się Polsat HD Hevc, TVP 3 Warszawa HD, TVP Kobieta Hevc i TVP Kultura HD Hevc. Wszystkie pozostałe kanały, które nie są widoczne, są w aplikacji HDTV ukrytej głębiej w boksie. Zobaczymy jak zmieni się lista od 28.03.

Nadal zaskakuje mnie, że nie dodają kanałów z MUX-8 do listy głównej. Kanał Metro nie ma u nich streamu internetowego, więc można byłoby oglądać naziemnie. Ale niestety blokują. Tak samo jak brak Wydarzeń24 i pozostałych kanałów testowych. Ale powtarzam - Metro, Wydarzenia24, TV Republika, EWTN, MUX Winnickiego, TVP Dokument, TVP Rozrywka, naziemne kanały zagraniczne są dostępne na tym dekoderze w aplikacji HDTV ukrytej głębiej w systemie. Dokuczliwe, bo należy za każdym razem klikać po kilka razy, aby tam się dostać. Chyba, że ktoś na standby wyłączy dekoder na tej aplikacji, wtedy od niej wystartuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...

To oni mają jakiś problem z oprogramowaniem tego box'a. Po wejściu w telewizja jest obwódka z przerywaną linią i puste kafle telewizyjne. Jakby zwiecha, która puszcza po kilku min. Rozjeżdża się fonia z obrazem, dramat... Sprawdzone wczoraj, połączenie po LAN do modemu z kablówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Od ponad miesiąca jestem posiadaczem Play Box Tv. Od kilku dni zauważyłem coś dziwnego - mianowicie, niezależnie od źródła, czy to serwisy streamingowe czy też telewizja, ciągle aktywny jest HDR. I może bym się tym nie martwił, jednak przy odbiorniku OLED może to być problemem.

Czy spotkał się ktoś już z taką sytuacją?

Czy też szukać przyczyny w telewizorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asdfg a jaki model Play boxa  posiadasz, najnowszej generacji?

W 1 i 2 generacji jest " wieczny" HDR. Można go wyłączyć zewnętrzną aplikacją, ale potem serwisy już bez HDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lakiman napisał(a):

@asdfg a jaki model Play boxa  posiadasz, najnowszej generacji?

Teraz nie mam jak sprawdzić bo jestem w pracy. Ale taki okrągły.

Jaką konkretną aplikację masz na myśli?

To trochę dziwne bo przez miesiąc nie było tego "wiecznego HDR"🤔

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...