Skocz do zawartości

Co z tym Canal+?


szewol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, przykładowo najpierw film "Sexi Pistols" miał premierę na Canal+, a teraz leci na Filmboxach. Ciekawe tylko, czy SPI nie zdecyduje się w przyszłości na rezygnację z Canal+ i premiery filmów od razu na kanałach Filmbox - w końcu to "premium", dodatkowo płatne i obecne tylko w najwyższym pakiecie. Chociaż z taką jakością, nie dorównują nawet vhs-owatemu HBO (poza oczywiście HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@richi26

Były dwa wyjątki: Taxi 4 oraz jakiś inny film były najpierw na FilmBoxie, a dopiero później były emitowane w Canal+.

 

No i film Adrenalina był najpierw na Filmbox HD w fenomenalnej jakości, dopiero kilka miesiecy później był w C+ w jakości HD (ale na oko wyglądało to gorzej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, udziałowcami CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o. są:

 

* Groupe CANAL+ (75%)

* LGI Ventures B.V. (25%)

właścicielem canal+ francuskiego jest o ile wiem Vivendi a ta z kolei jest właścicielem 20% NBC U niversal ,tak więc są jakieś zależności i nie ma co sie zarzekac że kanały Universalu nie trafią do cyfry.Chociaz jak widać na przykładzie Polski jakieś zależności nie przeszkadzają w podpisywaniu umów na wyłączność z n np. co skutkuje zablokowaniem kanału dla cyfry np. :smile: i tak myślę że nasz kraj to dziwny kraj,nie słyszałem o takiej sytuacji z kanałami gdzie indziej no a jak dodamy żałosną ramówkę obu Universalów w porównaniu z innymi krajami to daje do myślenia sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo Cyfra to taka iście elitarna platforma... Taki Zone Romantica na przykład, to jest kurcze poziom! :lol: A Universale teraz są słabe, ale zapewne po tym jak się skończy wyłączność w N to automatycznie ich ramówka będzie przecudna. Wiesz co lucius... też mam C+, a N na wymówieniu, ale tak dawno to się nie uśmiałem jak to przeczytałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozstrzygnięcie przetargu o ile pamiętam w maju, a Canal+ miał wystartować wspólnie z TVP. Jednego się boję: że N będzie walczyć jak lew bo poza LM nic ciekawego nie ma w ofercie. Pozytyw taki że N jest w kiepskiej sytuacji finansowej i tu widzę szansę. Poza tym jest oczywiście Polsat. Wie ktoś w ilu krajach zachodnich C+ ma prawa do LM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak moja żona zaglądała z kuchni co sie dzieje (na moje wrzaski) i przysiadywała na chwilę - to dawno tego nie było. Własnie dla takich meczów warto mieć C+. Obawiam sie że dzisiejszy mecz MU z Portsmouth nie przyniesie takiej dawki emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...