Skocz do zawartości

SUPER MEDIALNY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zwrócić uwagę, że na tej podstronie stronie kilka osób podzieliło się opinią że oczekiwaliby w świetle kryzysu czegoś pogłębionego ze strony stacji.

To że się podpinam pod tą opinię to nie zbrodnia ;)

Proszę mi nie robić z tego zarzutu w szczególności z użyciem nieeleganckich słów typu "spamowanie". Jestem aktywny szczególnie we wszystkich wątkach z telewizji naziemnej i zapewne w nie jednym napisałem już coś co kiedyś pisałem. Takie jest forum.

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem WSZYSTKICH stacji jest brak obiektywizmu, dosłownie wszystko można pokazać z dowolnej strony. TVP będzie pompować konflikt ukraiński do upadłego bo rządowi to odpowiada, zajmuje ludzi (zresztą nic dziwnego). Polsat jest pro rządowy, nie dają takiej propagandy jak TVP ale jednak.

Zauważcie że wojna ukraińsko - rosyjska trwa od kilka lat. Rosja okupuje Krym, pseudo separatyści są ... rosyjscy m.in. żołnierze rosyjscy na urlopie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zeusek - nie pisz głupot, bo to nie ma sensu. Nawet TVN24 bardzo mocno pompuje konflikt ukraiński, przez co wiele innych tematów jest marginalizowanych. I nie ma się czemu dziwić, to co było kilka lat temu nie ma porównania z tym co się dzieje obecnie na Ukrainie: kraj ten stoi przed realną groźbą rosyjskiej inwazji na cały kraj (albo większość kraju, ze stolicą kraju Kijowem włącznie). A jeśli spełni się najgorszy scenariusz, to Polska również bardzo mocno to odczuje (choćby w postaci lawiny uchodźców do Polski, których mamy obowiązek przyjąć; a to i tak będzie najmniejszy problem w tym wszystkim).

 

Co do samego kanału Wydarzenia24 - bardzo dobrze się wywiązują ze swej roli, działają zgodnie ze swoją misją. Kto bardzo potrzebuje dużo słuchać o konflikcie ukraińskim (w tym analiz eksperckich, rozmów LIVE z reporterami itd.), ma do tego właściwe kanały: Polsat News, TVN24 czy TVP Info. I całe szczęście, że w kanale Wydarzenia24 potrafią się skupić na tym, co właściwe: na przekazywaniu wiadomości (i to różnych, nie tylko tych najważniejszych, dla których na Polsat News często nie ma czasu, aby je pokazać).

Edytowane przez grreg2084
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wislok napisał:

Jak chcę dyskusji publicystycznej czy politycznej to włączam inne kanały.

 

To by nawet było nie w porządku wobec widzów przyjmujących tamtą umowę. Kanał służy po to żeby o każdej porze dnia można było otrzymać garść aktualnych informacji.

Ktoś włącza szukając serwisu a tu publicystyka.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby chcieć być precyzyjnym, to publicystyka jest od początku o 19:20 od pon. do pt., wydanie piątkowe powtarzane w ciągu dnia w weekend, z tego co widziałem nawet kilka razy. 

Teraz doszła publicystyka o 16:20 - a miało nie być :)

 

Ta sama publicystyka dostępna jest w kanałach Polsat i Super Polsat, czyli kanałach które mogą odbierać w zasadzie wszyscy. 

A gdyby ktoś chciał w tym czasie oglądać bieżące informacje to gdzie ma się przełączyć? 

Pytanie oczywiście retoryczne, ale pokazuje że trochę ta argumentacja sie rozjeżdża. 

 

 

Edytowane przez dvbtowiec
Poprawa literówek
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, dvbtowiec napisał:

Gdyby chcieć być precyzyjnym, to publicystyka jest od początku o 19:20 od pon. do pt., wydanie piątkowe powtarzane w ciągu dnia w weekend, z tego co widziałem nawet kilka razy. 

Teraz doszła publicystyka o 16:20 - a miało nie być :)

 

18 minut temu, pavl6 napisał:

Dwa programy publicystyczne na cały dzień (+ powtórki) to nie jest powód do robienia afery.

 

No nie jest tragedia, chociaż przez nowy program nie ma serwisu o 16:30 na Wydarzeniach24. Na szczęście o tej porze są informacje w Polsat News - o ile nie ma żadnej transmisji.

O 19:30 brak informacji na W24 rekompensuje TVP1.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pokazuje że publicystyka jest elementem przyciągającym widza, inaczej by takiego ruchu nie tworzono.

Nie byłoby także żadnego problemu gdyby w każdej godzinie lub co 2 godziny, pojawił się na żywo komentarz do bieżących wydarzeń przez 10 minut.

Uatrakcyjniłoby ramówkę i wyprowadziło ten kanał z monotonii i zapewne zwiększyło oglądalność, a jak pokazują badania kanał ma przeciętnie 0,30% udziału w rynku.

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, michael112 napisał:

W godzinach 4:35-6:01 kanał retransmitował sygnał Polsat News.

O 6:01 sygnał został ucięty w pół słowa, po minucie rozpoczął się ich własny serwis, ale wszystko wskazuje na to że na żywo, teraz pokazywali Putina.

 

przez godzinę i 26 minut, były to najświeższe relacje z wojny na rosyjsko-ukraińskiej granicy. tym razem w historii obydwóch kanałów informacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie masz Polsatu News to w wydarzeniach24 w materialach informacyjnych masz możliwość zobaczyc wypowiedzi ekspertów z programow Polsat News. To nie ma byc klon Polsat News  i z zalozenia to kanal zdecydowanie mniej atrakcyjny. Tu maja byc serwisy, od początku tak mialo być, jak taki model kanalu nie wypali to możliwe, ze za jakiś czas zniknie. Widzę osobiście zapotrzebowanie na taki kanał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wszystko rozumiem, ale mamy wojnę. Nie ma ważniejszego tematu. Powinna być retransmisja Polsatu News na Wydarzenia 24, aby także widz naziemny mógł się na bieżąco zapoznawać z informacjami.

TVP włączyło TVP Info na TVP1, mimo iż tego nie muszą robić, bo zasięg obydwu kanałów jest taki sam.

Nie czas na dyskusje o ramówkach i różnicach między kanałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, dvbtowiec napisał:

Ja to wszystko rozumiem, ale mamy wojnę. Nie ma ważniejszego tematu. Powinna być retransmisja Polsatu News na Wydarzenia 24, aby także widz naziemny mógł się na bieżąco zapoznawać z informacjami.

TVP włączyło TVP Info na TVP1, mimo iż tego nie muszą robić, bo zasięg obydwu kanałów jest taki sam.

Nie czas na dyskusje o ramówkach i różnicach między kanałami.

Informacje sa na bieżąco, nie ma konferencji prasowych i własnych gosci. Taka decyzja nadawcy. Widz naziemny jak sam zauważyłeś ma dostep do tego poprzez Tvp. Czy jest sens by wszystkie kanaly pokazywały to samo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, wislok napisał:

 Czy jest sens by wszystkie kanaly pokazywały to samo? 

Podważasz sens istnienia Polsat News i TVN24 skoro jest TVP info?

Myślę że nie o to tu chodzi, a alternatywę w przekazywaniu informacji i doboru ekspertów.

Dobra, powiedziałem jak uważam. Nie ma sensu roztrząsać za bardzo.

Polsat ma dużo kanałów w naziemnym przekazie i przy tak ważnym wydarzeniu Polsat News powinien być na którymś retransmitowany.

Podobnie powinien zrobić TVN24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi o wystąpienia na konferencjach prasowych. Bo rozumiem, ze konferencja np. Marszalek byla na wszystkich glownych kanałach informacyjnych. Więc jeśli to pokazuje zarówno Tvp1, TVP Info to nie jest niezbędne by robiły to wydarzenia 24.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...