Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zwłaszcza jak się kłócili i prawie pobili to było ciekawe :D

Pewnie że oglądalność W24 spadnie na łeb... jeżeli nie poprawią czegoś to kanał będzie szorował dno. Powtórki wiadomo że będą ale powinni coś zrobić aby unikalna treść była przez godzinę bo co pół godziny to za często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem nadzieję że nie tylko na mnie spadnie fala krytyki hejtu, i złośliwości, bo przecież jestem tylko fanbojem Polsatu, tak jak to nazwał inny maniak i fanboj w jednej osobie C+ Polska a tu się okazuję że takich jak ja jest kilku co najmniej a tym temacie. którzy są za tym kanałem i co takich się nie zaczepia. 

Oczywiście mój post to tylko przemyślenia, i nie ma na celu obrazy nikogo. 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bartosz1 napisał:

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/kanal-wydarzenia-24-jak-odbierac-koniec-superstacja - dowiedziałem się też że mają być programy publicystyczne, serwisy sportowe (tylko że potrzeba czasu gdyż szukają prowadzących)

Nie siej fermentu. Z publicystyki będzie tylko Gość Wydarzeń i to wszystko. Kanał ma stawiać na informacje. I to jest oficjalna informacja a nie plotki wyssane z palca.

A jakbyś włączył kanał to zobaczyłbyś, że serwisy sportowe są od samego rana i jakoś są dziennikarze, którzy je prowadzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju odkryłeś amerykę, tematy w serwisach informacyjnych na Polsat news też są nie powtarzane? Czy mówią co pół godziny o czymś nowym innym, bo teraz nie rozumiem twojego narzekania. Czegoś się spodziewał przecież to tylko Polsat? 😂🤣 

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, krzychu00012 napisał:

Miałem nadzieję, że jak ruszy stacja Wydarzenia 24 to wydania Wydarzeń w Polsacie, zostaną przeniesione do studia W24.

To raczej całe W24 powinno być w studiu Polsatu News które zaś powinno być w studiu W24. Wszystko przez stoły które to powinny zostać zamienione między stacjami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mati06 Sprawadzam marzycieli na ziemie, bo przed startem takie ochy i achy na temat kanału z wielkimi nadziejami typu

W dniu 27.08.2021 o 10:59, Zeusek napisał:

Wydarzenia 24 może być wreszcie czymś nowym w podejściu do informacji

 

W dniu 27.08.2021 o 15:41, Zeusek napisał:

@Mati06

Trochę poczytałem ten temat i większość lubi te gadki o niczym 😂

 

Same wiadomości można łatwo zdobyć, w Internecie jest tego pełno, trzeba tylko chcieć

Jak się okazuje, pokazywane są wyłącznie skróty tego co powstaje  na potrzeby Polsat News. 

Nie ma tych łatwo zdobytych informacji, nie ma nawet próby przedstawiania tych samych informacji inaczej opakowanych. 

Jest łopatologicznie to samo przez cały dzień. Zatem nie ma czegoś nowego w podejściu do informacji. 

Byłem zbyt wielkim optymistą nawet do wieczornej ramówki. 

Także w niej niewiele nowych tematów. 

Dla mnie jako widza DVB-T  ten kanał niczego nie wnosi. Wystarczy obejrzeć Wydarzenia o 18:50 i mam komplet informacji z tego nowego kanału. 

A jeśli by mi brakowało tego że puszczam Wydarzenia o której chcę, to zawsze jest nagrywarka w telewizorze, czy dekoderze DVB-T. Można nagrać serwis i odtwarzać o dowolnej porze. Uzyskam ten sam efekt który jest na tym kanale. 

Zatem kanał bez pomysłu, bez dynamiki którą tak zapowiadano. 

W Polsacie News miałem wejścia na żywo, komentarze nie tylko polityków, ale i różnych środowisk społecznych, ekonomistów. To powodowało że ten sam towar był ciekawiej opakowany, z pogłębioną analizą. Tu nudy :)

No ale skoro Polsat News to towar premium. 

Życzę powodzenia, ale ja ten kanał przestawiam na koniec listy. Co w praktyce oznacza w moim pprzypadku mniej widzów o 4 osobową rodzinę. A Polsat News miałem na pozycji trzeciej. 

Wczoraj mnie sąsiadka też spytała, starsza Pani co się stało z Polsatem News. Po wyjaśnieniu odpowiedziała a niech się pocałują, mam TVP Info :) To kolejna osoba po moich rodzicach na której Polsat stracił na tym ruchu. Sądzę że ta grupa niezadowolonych i niezainteresowanych nowym  kanałem będzie spora. A na pewno będzie spora u starszego pokolenia, które dużo siedzi przed telewizorem, w tym dużo siedziało przez kanałem informacyjnym. Taki osobom Wydarzenia 24 niczego nie dają i wrócą do TVP Info. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mati06 Kolego, nie trzeba być wymagającym żeby dostrzec nudę w przekazywaniu informacji. Polsat News zachęcał do pozostania przed telewizorem, nowy kanał odpycha. Informacja wałkowana w ten sam sposób cały dzień się przejada. To naturalny odruch u każdej osoby :)

Moim zdaniem tym ruchem Polsat straci dużo, a na pewno straci dużą widownię DVB-T. Jak widać po reakcjach najwierniejszych widzów telewizji naziemnej, oglądali, teraz nie są zainteresowani. 

I mówię to z punktu widzenia widza DVB-T który miał Polsat News, a teraz otrzymał Wydarzenia 24.

Bo jeśli bym miał dalej Polsat News, to Wydarzenia 24 są uzupełnieniem i to miałoby sens. W tej sytuacji widownia DVB-T raczej nie została przekonana do nowego kanału.

A chyba taki cel przyświecał Polsatowi przy jego tworzeniu.

To już ciekawiej zapowiada się projekt telewizji News 24, której w DVB-T także nie będzie. To faktycznie może być nowe otwarcie w informacji jeśli pomysły zostaną zrealizowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...