Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w moim pace 500 wypalil sie chyba wyswietlacz nic nie widac czy moge go wymienic rowniez na pace? czy moze lepiej na wifi premiumbox jak mozna. dzieki

 

Tak, jeżeli będzie faktycznie usterka i reset nie pomoże (wymiana jest model za model, więc zostanie Ci Pace). :)

Jeżeli chodzi o wymianę na Wifipremiumboxa to jest 199zł jednorazowo za niego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy wszyscy mają problem z odbiorem BBC BRIT - to jedyny kanał na którym sygnał mam poniżej 50 - w dodatku skaczący 0 - 50 non stop. O oglądaniu kompletnie nie ma mowy...
Mam tak już od ponad 2 tygodni - bez żadnego powodu z mojej strony.
Wszystkie inne kanały mam powyżej 80 jeśli chodzi o siłę i jakość...
Posiadam starego turbo box clra (o ile dobrze pamiętam).

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transponder z BBC Brit HD - 12476 H jest jednym z najsłabszych na HB. Trzeba precyzyjniej ustawić antenę i skręt konwertera.

Ostatnio słabo odbiera też 11137 H - gdzie nadaje Polsat Crime.

A ty na starym, wygrzanym nboxie, możesz mieć jeszcze gorzej z odbiorem.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mam niby poprawiać skoro wszystko działa poprawnie?Instalacja ok 20 lat bez korekt jak i żadnych wymian to i cudów nie ma się co spodziewać.Miałem zmieniać okablowanie i konwerter tylko po co jak wszystko działa poprawnie.Kupię nowy który będzie mi tak długo służył?Wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest to że wszystko działa idealnie tak jak było a sam BRIT przestał działać. Nie było żadnych dużych wiatrów ani innych powodów żeby ustawienie anteny się zmieniło...

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pitol.
Moje anteny mają 1,5 roku - podobnie jak konwertery Inverto Black Ultra za niemałe pieniądze z Hollexa...
Anteny były ustawiane z wykorzystaniem sprzętu, a nie na oko. W moim położeniu wszystkie programy mam powyżej 80, zarówno w sile, jak i jakości, a jedynie BRIT skacze 0-50 lub nie ma w ogóle nic....

Nie jest więc to wina mojego sprzętu... Wygląda na to, że problem jest albo na transponderze albo po stronie nc+.

Pytanie, co jest problemem i kiedy to naprawią?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Proszę również wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono też niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antena 90 cm ( no name ) ustawiana na tzw. czuja kilka lat temu - do tego konwenter Inverto Black Pro - Atemio 6200 - kabel łączony w dwóch miejscach :) Szewc bez butów chodzi

 

Działa co ma działać prawidłowo nawet podczas opadów deszczu i śniegu,

 

f09560d98ce01c29.png

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może opiszę swoją historię nie będę reklamował firmy :) ja mam układ taki antena 80 cm + konwerter INVERTO  BLACK PREMIUM, od niedawna ncplus wszystko pięknie chodzi poprzednia firma mi narzucała że to moja antena,źle odbiera po zmianie parametrów brit tylko paczka bbc  źle chodziły ale od dłuższego nie wiem co się stało wszystko ładnie chodzi. Mam 80% jakości myślę że wiatr mi sam skorygował antenę  i wszystko pięknie chodzi wcześniej był monter, wzywany ale to wystarczało


na pół roku dobrego odbioru no ale teraz wszystko pięknie chodzi i po,nawałnicach powraca do tych samych parametrach i to na pewno jest antena tak mi się zdaje :).


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wszystkim najdziwniejsze jest to że na dwóch kablach mam inne wartości:
Ant 1: 95/82
Ant 2: 92/50 (skaczący do 0)
obraz nie nadaje się do oglądania ...

Jeszcze wczoraj było odwrotnie jeśli chodzi o wartości na Ant 1 i Ant 2 - nic już z tego nie rozumiem...

Oczywiście wszystko na tej samej antenie i tym samym konwerterze.
 

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo proste... Antena 1 to najczęściej częstotliwość główna, czyli ta z TVP 1, a antena 2 to częstotliwość aktualnie oglądanego kanału. Dlatego są różnice.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne nawiązanie do polityki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...