Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłem antenę, konwenter, kabel antenowy, wyjąłem dysk żeby się nie nagrzewał  to teraz mam poziomu 95% (który miga ciągle między 0, a 95), a jakości 0. Już rozkładam ręce. Próbowałem zmieniać ustawienia anteny, ale ciągle jest to samo. Nawet nie drgnęło teraz cokolwiek żeby pojawiła się jakość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, eSeF1991 napisał:

Zmieniłem antenę, konwenter, kabel antenowy, wyjąłem dysk żeby się nie nagrzewał  to teraz mam poziomu 95% (który miga ciągle między 0, a 95), a jakości 0. Już rozkładam ręce. Próbowałem zmieniać ustawienia anteny, ale ciągle jest to samo. Nawet nie drgnęło teraz cokolwiek żeby pojawiła się jakość. 

Nie masz innego dekodera na którym można ustawić antenę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy na tunerze Technisat  DigyBoxx HDC+  da się odbierać kanał Nat Geo People HD ? 
 

U mnie ten kanał tuner odbiera tak jak radio i przy wczytywaniu listy operatora wrzuca go na listę stacji radiowych Cyfra+. Jest fonia i brak wizji. Lista Cyfry przy automatycznym ładowaniu pomija ten kanał jako TV - 151 i pod tym numerem wrzuca go w stacje radiowe. Ręczne wyszukiwanie nie pomaga. Tylko z tym kanałem jest problem. Reszta działa bez zarzutu na karcie Cameleon.

Edytowane przez Krispl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, eSeF1991 napisał:

Niestety nie. Wymieniłem na lepszy model i zaczęły się atrakcje. Ponoć z nim wszystko w porządku (przynajmniej tak twierdzą w C+).

Teraz musisz uporać się z prawidłowym ustawieniem anteny.Tutaj na odległość niewiele można pomóc. Jest jeszcze opcja silnego zakłócania sygnału przez jakiś router LTE.  Chocian jak twierdzisz na starym dekoderze nie było problemów to i na tym być nie powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Krispl napisał:

Mam pytanie czy na tunerze Technisat  DigyBoxx HDC+  da się odbierać kanał Nat Geo People HD ? 

 

Tak , można odbierać w/w kanał. Musisz wyszukać go ręcznie i wpisać inne parametry , wpisz częstotliwość 12 281 MHz , pol. H,  lub 12 284 MHz , pol. H,  lub 12 291MHz , pol. H.  U mnie na Technisat  DigyBoxx HDC+ był taki sam problem i tylko na tych częstotliwościach odbierał mi ten kanał. Teraz już jest na liście C+ i automatycznie jest wyszukiwany. Teraz odbieram ten kanał na 12 286 MHz , pol. H. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia jakie masz te dekodery do multiroom.

Tu masz wykaz dekoderów, które obsługują Unicable.

https://digi-tv.pl/news/169236/instalacje-i-konwertery-unicablescr-10-pytan-i-odpowiedzi.html


Więc wystarczy wtedy kupić konwenter Unicable I / II

 

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, tweed77 napisał:

Kwestia jakie masz te dekodery do multiroom.

Tu masz wykaz dekoderów, które obsługują Unicable.

https://digi-tv.pl/news/169236/instalacje-i-konwertery-unicablescr-10-pytan-i-odpowiedzi.html


Więc wystarczy wtedy kupić konwenter Unicable I / II

 

 


Dekodery z Platforma Canal+ będą brane, czyli Dekoder 4K(unicable) + 3 sztuki zwykle dekodery multiroom

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery wifibox+ które są dawane do multiroom nie obsługują Unicable.

Chyba że dostaniesz do multiroom ADB2849 / ADB2850 / ADB2851 to wtedy poradzą sobie z Unicable.

 

Nie ma za dużo konwenterów Unicable + 3 wyjścia zwykłe np Opticum Robust.

 

opis1.jpg

 

Edytowane przez tweed77
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tweed77 napisał:

Dekodery wifibox+ które są dawane do multiroom nie obsługują Unicable.

Chyba że dostaniesz ADB2849 / ADB2850 / ADB2851 to wtedy poradzą sobie z Unicable.

 

Nie ma za dużo konwenterów Unicable + 3 wyjścia zwykłe np Opticum Robust.

 


Unicable  ma obsługiwać 1 dekoder 4K reszta nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużego wyboru takich konwenterów nie ma na rynku.

Nikt z markowych producentów typu Inverto - Televes nie robi konwenterów Unicable + 3 legacy

 

https://allegro.pl/kategoria/sprzet-satelitarny-konwertery-67131?string=3 legacy&bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict45-ele-1-4-0903

Edytowane przez tweed77
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, tweed77 napisał:

Za dużego wyboru takich konwenterów nie ma na rynku.

Nikt z markowych producentów typu Inverto - Televes nie robi konwenterów Unicable + 3 legacy

 

https://allegro.pl/kategoria/sprzet-satelitarny-konwertery-67131?string=3 legacy&bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict45-ele-1-4-0903


Może być też 1xunicable + 4x zwykły ważne by było minimum 1xUnicable i 3 x zwykle

 

A unicable z 8 kanałami jest jakiś + minimum 3x zwykła antena???

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takich opcji.

Max to Unicable + 3 legacy.

 

Jak dostaniesz do multiroom dekodery ADB2849 / ADB2850 / ADB2851 to one obsługują Unicable.

Tak samo jak Ultrabox 4K.

Wtedy wystarczy ci konwenter Unicable z 8 SCR taki:

https://allegro.pl/oferta/konwerter-lnb-inverto-unicable-ii-32-nc-polsat-4k-7711145878

 

c4484add34e333f6.jpg

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...