Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Jeśli masz to zamontowane w skrzydle okna, które często jest otwierane/zamykane, to ten adapter długo nie wytrzymuje. Jak możesz zrobić przewiert, to go zrób i unikaj tych adapterów. Jeśli już musisz to używać, to zamontuj go w skrzydle okiennym, które jest rzadko otwierane i raczej wybierz to: http://images.sklepy24.pl/15043849/109/medium/przelotka-adapter-okienny-ultra-slim-25cm.jpg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu używałem takich najtańszych po 2 czy 3 zł za sztukę. Wytrzymały 5 lat i dwie przeprowadzki. Fakt, że były w oknach nie otwieranych. Nie miały żadnego wpływu na siłę i jakość. Aaa i mija chyba już 8 rok i działają nadal u innych w oknie, tyle że w DVB-T :) Także żywotne... jak sam takie sprzedawałem w CP to mówiłem ludziom że max rok wytrzymają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja wytrzymała wychodzi na to miesiąc ale też zapłaciłem chyba z 8 zł.Do dnia dzisiejszego było OK. A dziś już przy załączeniu dekodera komunikat.Wychodzi mi na to że to wina tego dziadostwa.Jutro może podłącze miernik na kablu przed samą ta wyjściówka od dworu by wykluczyć konwerter i połączenie z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ruszasz przelotką i raz masz zwarcie a raz nie to moim zdaniem w pierwszej kolejności masz źle zarobione przy niej końcówki... tak bo to prosta sprawa, a z doświadczenia wiem, że wiele ludzi uciekało z fizyki w podstawówce i teraz to jest największym problemem. Potem należny się czepiać samej przelotki. Jak już pisałem uważam jednak, że nie warto inwestować w lepszą niż na 2-3 zł w hurcie lub internetach, bo w punkcie to taka kosztuje 15-20zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo nie znaczy właściwie, zarobiłem setki końcówek i nie zabezpieczałem żadnej przed wilgocią, a reklamacji nie było. Można walnąć termokurczkę tylko po co. Z ciekawości odkręć F-kę i pokaż kabel jak zarobiłeś...

Fajnie ze zarabiałeś setki ale przyznaj ze zamiast niczego profesjonalniej będzie z tym

 

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00D5P0MI2/ref=pd_aw_fbt_23_img_3?ie=UTF8&psc=1&refRID=AVY9K82XY0R7RBAAP817

 

albo nawet za niewielkie pieniądze takie cuś

 

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B0017MRD7I/ref=pd_aw_fbt_147_img_2?ie=UTF8&psc=1&refRID=4WVXWPDPHV6P7JPES5RW

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...