Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Odświeżę temat, czy  ktoś posiada kody do pełnego restartu tunera. Obecnie nie mam dostępu do aplikacji, a jak byłem u znajomych to była taka opcja.

Gdybyście mogli pomóc będę wdzięczny.

 

Bardzo często na NEW TV mam brak sygnału (pozostałe działają)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2024 o 16:23, andi napisał(a):

Ktoś z Was orientuje się, dla kogo skierowana będzie oferta dodatkowych kanałów Eurosportu na czas Igrzysk? Bo oczywiście INEA zero !!!!!! informacji

 

Na Messengerze dostałem odpowiedź że wszyscy DVB-C także.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy INEA doda Eurosporty do oferty?

 

Najszybciej była informacja że dołączą, a już inni operatorzy ją wyprzedzili :-)

 

 

 

p.s. Przypominam się w temacie ;-)

 

W dniu 6.07.2024 o 22:11, michalx1974 napisał(a):

Odświeżę temat, czy  ktoś posiada kody do pełnego restartu tunera. Obecnie nie mam dostępu do aplikacji, a jak byłem u znajomych to była taka opcja.

Gdybyście mogli pomóc będę wdzięczny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy doda? Podejrzewam dzień przed startem igrzysk.

Ja zastanawiam się, kiedy podmienią TVP 3, TVP Polonia, TVP Historia, TVP Rozrywka, TVP Seriale do wersji HD w przekazie "na miedzi" Bo widać, że jakoś się do tego nie kwapią a pisali mi na messengerze, że też nie zapominają o tych abonentach. 

Edytowane przez andi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem zerknąłem w cenniki i promocje, jest sporo nowych promocji z dniem 1 lipca, jestem w szoku jak bardzo wszystko podrożało i internet i nawet telefon stacjonarny, do niedawna był bez limitu a teraz pakiet 200 min. (żeby mieć bez limitu trzeba dopłacić ok 20 zł), wydanie sprzętu było 50 zł jest 80 zł, pakiety TV o kilka złotych więcej. Jednym słowem wszystko o wiele droższe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na C+EXTRA to może być problem po stronie C+, na razie nie podają informacji czy w ogóle będzie w kablu, prędzej Polsat Sport Premium może się pojawić.

 

W DVB-C mogli by już pousuwac duble z planszy które mają wyłączyć, chyba drugi miesiąc już są.

 

EUROSPORTy pewnie jako ostatni włączą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W emisji po miedzi w standardzie DVB-C dziś rano wyłączono (zastąpiono planszą) kolejne kanały w jakości SD takie jak TVP1, TVP2, Polsat, Puls, Puls2, WTK - dobrą wiadomością jest, że odkodowano odpowiedniki HD takich kanałów jak Stopklatka, Polsat, TVN, Puls.  Poza tym około 50kanałów z planszą jest odkodowanych - ale też nie wszystkie np plansza na TV Republika sd i History sd jest kodowana.

 

Aktualnie bez kodowania są dostępne od dzisiaj w jakości HD:

Polsat , Puls , Puls2 , TV4 , TVN , TVN7 , TTV , Fokus , Stopklatka , Eska , Power;

które dołączyły do dostępnych już wcześniej:

 

w jakości HD: TVP1 , TVP2 , TVP Info , TVP Kobieta , TVP Kultura , TVP Sport , Fanklub , WTK , TV Wielkopolska , Metro , Nowa , Zoom , WP , TVS , tele5 , Red Carpet , Active Family , STK , Stars;

w jakości SD: TVP3 Poznań , TVP ABC , TVP Historia , Super Polsat , Antena , TV6 , Trwam , TVP Polonia , TVP Rozrywka , TVP Wrocław , TVP Lublin , polona1 , Relax , RTK , SM Grunwald , 4fun , 4fun dance , Polo , DW TV , Sky News , TV Okazje , inea info , inea instrukcje

 

Odkodowana plansza o wyłączeniu jakości sd jest na kanałach:

TVP1 , TVP2 , TVP Info , TVP Sport , WTK , TV Wielkopolska , TV4 , Polsat , Polsat Play , Polsat2 , Polsat News , Polsat Sport1 , Polsat Cafe , Polsat Film , Red Carpet , Stopklatka ,
Discovery , Discovery Life , Discovery Science , Cartoon Network , PLANETE+ , Stingrayclasica , ID , TELEtoon+ , MiniMni+ ,  DTX , TLC , Polsat Comedy Central , EuroSport1 ,  Fokus,
Playboy , TVN , TVN24 , TVN Turbo , HGTV , TVN Style , TVN7 , National Geographic , TELE5 , TVP Kultura , Puls , Puls2 , TVS , STK , STARS , ESKA , Active Family , TTV , Power .

  • Dzięki 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport 3 - 386 MHz - 256 QAM

Eurosport 4 - jak wyżej

Eurosport 5 - 402 MHz - 256 QAM

Eurosport 6 - jak wyżej

Eurosport 7 - 410 MHz - 256 QAM

Eurosport 8 - 434 MHz - 64 QAM

Eurosport 9 - jak wyżej

 

Wszystkie mają tylko polską i angielską ścieżkę audio.

Edytowane przez norbitor2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LCN Nazwa     Częstotliwość QAM SR    Ścieżki audio

991 Eurosport 1 HD 306 MHz 256 6875 polska angielska

992 Eurosport 2 HD 578 MHz 256 6875 polska angielska

993 Eurosport 3 HD 386 MHz 256 6875 polska angielska

994 Eurosport 4 HD 386 MHz 256 6875 polska angielska 

995 Eurosport 5 HD 402 MHz 256 6875 polska angielska

996 Eurosport 6 HD 402 MHz 256 6875 polska angielska

997 Eurosport 7 HD 410 MHz 256 6875 polska angielska

998 Eurosport 8 HD 434 MHz 64 6875 polska angielska

999 Eurosport 9 HD 434 MHz 64 6875 polska angielska

w DVB-C

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...