Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy orientujecie się może, czy można dobrać multiroom w Inei (konkretnie to 3 sztuki) ale same moduły z kartą? Nie chce dekoderów. Mam już na jednym tv moduł i sobie chwale. Dzwoniłem w sobote na infolinie i pan "zapewniał" że modułów już nie dają, wyłącznie dekodery. A po drugie, nagabywał że jeśli chce dekoder główny + 4 multiroomy to MUSZĘ przejść z tym samym pakietem usług (tv+internet+telefon stacj.) na HIWAY. Ściemniał czy faktycznie tak obecnie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mówiąc nie kumam tej sieci. Antena tv nie włączyli w HD, bo niby nie mieli miejsca na kanały HD, a teraz pół roku później nagle mogli włączyć i to dwa kanały w HD, czyli jednak miejsce jest, a po drugie włączają już nowe kanały ponoć tylko do hiway a tu nagle wrzucili do starego leciwego koncetryka. Normalnie bez sensu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że była spora presja ludzi starszych, szczególnie jeśli chodzi o TVP Kobieta, a jeśli starsi to większość z nim posiada starą ofertę na koncentryku. 

 

A swoją drogą w tej sieci nic się nie zmienia i już pewni nie zmieni, nadal totalny olew klientów, zero jakichkolwiek informacji na portalach, ani FB, ani na stronie www. o uaktualnieniu tych ich cudownych logotypów włącznie. Ale o czym tu pisać skoro pracownicy INEI na pytanie o TVP Kobieta czy Dokument odpowiadają….ale o co chodzi, bo z tego co widzę tych kanałów nie ma w naszej ofercie, DNO I ŻENADA

Edytowane przez andi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.12.2021 o 14:26, semen napisał:

Witam. Czy orientujecie się może, czy można dobrać multiroom w Inei (konkretnie to 3 sztuki) ale same moduły z kartą? Nie chce dekoderów. Mam już na jednym tv moduł i sobie chwale. Dzwoniłem w sobote na infolinie i pan "zapewniał" że modułów już nie dają, wyłącznie dekodery. A po drugie, nagabywał że jeśli chce dekoder główny + 4 multiroomy to MUSZĘ przejść z tym samym pakietem usług (tv+internet+telefon stacj.) na HIWAY. Ściemniał czy faktycznie tak obecnie jest?

Dokładnie rok temu w grudniu wymieniałem dekoder na moduł CAM. Początkowo też nie chcieli się zgodzić i tylko opcja zmiany na HIWAY ale ostatecznie udało się wymienić bez zmiany oferty i aneksu ale za wymianę musiałem zapłacić 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawsze mają podejście do biznesu, chciałem dokupić MR i pakiet Dokument, czyli dać im zarobić trochę więcej niż mają na mnie teraz, odpowiedź: można tak zrobić, ale tylko przechodząc na Hiway. Morał: nie chcemy trochę więcej zarobić, a od razu garściami, zamiast mnie zachęcić do rozszerzenia oferty, spowodowali tylko, że bardziej zainteresowałem się konkurencją, sądzę, że takich jak ja jest więcej. Od czasu przejęcia Inei przez fundusz inwestycyjny, rozwój jakby zastopował i skupił się na goleniu klientów z kasy.

 

@JerzyK
Ja również zmieniłem jeden z dekoderów na moduł cam, kupiłem używkę za ok. 70zł, chodzi aż miło.

Edytowane przez KarolKx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalx1974 wszystkie częstotliwości zgadzają się z Twoją najnowszą listą (z dnia 15.12.2021) jednak dwie uwagi,

1. Obecnie w sieci niedostępny jest sygnał VOX FM (nie wiem, może chwilowo)

2. Na częstotliwości 234.000 MHz jest dołożone Radio 357, tak więc możesz dołożyć do swojej listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...