Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Święto w INEA - należy się wolny dzień od pracy :-)

Może oni aż tak mocno świętują we firmie, że nie zdążyli o tym poinformować swoich klientów.

Tak czy inaczej TVP Info podnieśli do jakości HD - brawo!

Ok, dzięki, dodałem sobie, natomiast przeglądając listę w poszukiwaniu TVP Info HD natknąłem się na Red Carpet SD i HD, od kiedy jest ten kanał w Inei? :)

To jest zmiana nazwy po ETV SD/HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki, dodałem sobie, natomiast przeglądając listę w poszukiwaniu TVP Info HD natknąłem się na Red Carpet SD i HD, od kiedy jest ten kanał w Inei? :)

tak, ja też dziś dopiero "natknąłem" się na ten kanał i też nie było informacji na ten temat. Znalazłem go dziś przypadkiem. Musieli chyba podpisać jakąś specjalną umowę z TVP S.A. bo dzisiejszy myk z TVP INFO HD i wcześniejszy z TVP SPORT SD i HD dostępne dla wszystkich, to naprawdę podziw hehe Ale zaznaczam ... INEA nic nadal nie wie, że dodała TVP INFO  HD :)

Edytowane przez adamb1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze pamiętasz, TVP HD dodali 6 lutego i do dzisiaj nie ma oficjalnego info z ich strony.

Mam wrażenie że w tej firmie jest kilka ekip zajmujących się innymi tematami. FB obsługuje jakaś zewnętrzna firma, która też od nich nie dostaje informacji stąd ich częste odpowiedzi typu : nie wiemy, nie informujemy itd

 

Wysłane z mojego Huawei P20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę przez ciekawość na stronę www naszego operatora.

Oczywiście zero informacji o nowościach, w dalszym ciągu BŁĘDY w logotypach kanałów.

Kilkukrotnie zgłaszałem im, że filmbox extra jest w wersji HD oczywiście brak znaczka HD a co za tym idzie pewnie nie wliczaja go do sumy kanałów HD......

Ciągle brak czytelnej listy kanałów. Ciągle brak parametrów technicznych (kanał, częstotliwość, itp)

Tak dennej firmy pod względem informacyjnym i marketingowym jeszcze nie spotkałem.

 

Wysłane z mojego Huawei P20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 

 

żeby było śmiesznie INEA zaktualizowała swoje wykazy programów na stronie w pdf:

 

https://www.inea.pl/files/pliki_do_pobrania/Lista_kanalow/07_01_wykaz_programow_16.06.2018.pdf

 

Jest i TVP INFO w HD i TVP HD,

 

Jest też podmiana na Red Carpet (ETV) oraz 112 Ukraina (TV 5 Monde).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał ten docelowo był zgodnie z komunikatem INEA dodany do pakietu Super HD, a więc dzisiejszego Ultra.

 

https://www.inea.pl/o-inea/dla-prasy/nowe-kanaly-w-inea-1

 

To, że działa Tobie w pakiecie Komfort nie oznacza, że tak powinno być. Ale to już nie nasz problem.

 

P.S. Gdybyś napisał zdanie od razu w tej formie: "Kanał jest na liście i stronie, ale nie jako dostępny w pakiecie Komfort." nie trzeba byłoby domyślać się o czym piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...