Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

W grudniu mogłem przedłużyć Super HD na 24m w cenie 80zł/mc z Internetem 50MB. Szkoda że tego nie zrobiłem, ponieważ teraz ledwo co proponują 90zl i faktycznie bez dwóch kanałów +18(co koleś na wstępie zakomunikował)

To przeszło na bezterminowe czy może dałeś wypowiedzenie?

 

Wysłane z mojego LG-H736 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem z zagranicy i teraz czytam i jestem trochę załamany.

Skoro skorzystałem z tej promocji Słoneczna i miałem dostać Ekstra i net 500/50, w którym były Eleven 1,2,3 to będę miał ten pakiet czy przechodzę na inny?

Bo dopiero za tydzień będę miał montaż, ale jeżeli nie będzie Elevenów bo mi zmienią pakiet to niech sobie sami podpisują umowę.

Co myślicie, jaki będę miał pakiet?

Edytowane przez woj777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w środę rano zmieniam internet po koncentryku 180/18 na światłowód 300/30 - os. Boh. II Wojny w Poznaniu. Pytanie, jaki modem GPON daje INEA, ew. jaki można wybrać.

 

Znajomy dostał Huawei HG8245H, niestety ten modem ma słabe Wifi - na 5GHz tylko N, nie ma AC.

 

Czy jest możliwość wyboru w INEI innego modemu - Alcatel, Genexis, Nokia? Czy raczej nie warto, może lepiej zostać z Huawei, bo i tak mam swój router, który obsługuje WiFi AC do 866MHz?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w środę rano zmieniam internet po koncentryku 180/18 na światłowód 300/30 - os. Boh. II Wojny w Poznaniu. Pytanie, jaki modem GPON daje INEA, ew. jaki można wybrać.

 

Znajomy dostał Huawei HG8245H, niestety ten modem ma słabe Wifi - na 5GHz tylko N, nie ma AC.

 

Czy jest możliwość wyboru w INEI innego modemu - Alcatel, Genexis, Nokia? Czy raczej nie warto, może lepiej zostać z Huawei, bo i tak mam swój router, który obsługuje WiFi AC do 866MHz?

 

Pozdrawiam

 

A można wiedzieć, jaką zaproponowali Ci umowę na instalację światłowodową, tzn. czy teraz miałeś po koncentryku z umową na czas określony? Dostałeś jakąś promocję na światłowód, np. 6 miesięcy za 0 zł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć, jaką zaproponowali Ci umowę na instalację światłowodową, tzn. czy teraz miałeś po koncentryku z umową na czas określony? Dostałeś jakąś promocję na światłowód, np. 6 miesięcy za 0 zł? 

No więc ja mam na czas określony po koncentryku do końca sierpnia 2018, 180/18 obecnie. Zaproponowali mi standard, czyli 2 lata od 1 lutego, opłata 100zł za zmianę technologii, brak miesięcy za 0zł. Mówisz, że dzwonić jeszcze, i negocjować coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie wiem, 100 zł za zmianę? [beep]a INEA..... Uważam, że skoro przedłużają Ci umowę na kolejne 2 lata to chociaż powinni zdjąć te 100 zł.

Dzwoń i negocjuj. Sam jestem zainteresowany GPON. Mieszkam na Oswiecenia i instalację w klatce mam już od końca listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele tych zeszłorocznych światłowodów czeka na odbiór. U mnie planowo ma to się odbyć w tym kwartale. Mam tylko internet 180/18 i lojalkę do sierpnia/września. Biorąc pod uwagę, że Orange na tych samych światłowodach będzie mógł oferować swoje usługi myślę, że wystarczy zdobyć od nich ofertę i wtedy INEA nie będzie cwaniakować z opłatą za zmianę technologii.

Edytowane przez radier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale Comedy Central SD, po wyłączeniu sygnału SD z satelity, logotyp jest z oznaczeniem HD.

To już jak naliczyłem na szybko 8 lub 9 kanał, który jest w tej formie wyświetlany na ekranie tv.

Czas najwyższy na usunięcie zbędnych kopii SD z listy kanałów tv kablowej INEA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak, bo jeśli zrezygnujesz ze światłowodu to możesz wrócić do koncentryka.

Jaki zainstalowali Ci router? Jak wyglądała instalacja? Dużo wiercenia?

 

Nie nie, chodzi mi o to że nie będę na pewno już rezygnował ze światłowodu. Telefon można puścić po światłowodzie stacjonarny, telewizję też chyba (IPTV), ale tych dwóch rzeczy nie używam w tej chwili, pytam tylko na przyszłość. Router dostałem Nokii G-240W-A. Instalacja - przewiercili się do dużego pokoju z klatki, dalej światłowód poprowadziłem pod listwą przypodłogową. Os. Boh. II Wojny Światowej w Poznaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie można? Skoro instalacja zostaje? Przecież teoretycznie jest to możliwe. Wiem, że to bez sensu (podobno "światełko" jest lepsze) ale jeśli ktoś by się uparł to nie można wrócić do koncentryka?

 

A swoją drogą czy jest coś o czym powinniśmy wiedzieć przechodząc na GPON? Np nie mogę mieć 3 multiroomow albo np dekodera ADB5810 CDX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...