Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Tak i to jest tragiczne, że sieć pozbywa swoich abonentów jakości. To tak jakby kupować od dealera auto, które fabrycznie wyposażone było we wszystkie udogodnienia a ktoś wyciągnął z niego ABS i klimatyzację....

 

U nas jeszcze Polsat Sport Fight. Nawet logo jest z HD

Edytowane przez andi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co @andi.

Biorąc na logikę mają tańszy cennik od nadawcy na SD.

Przesył otrzymują w HD, ale zapis w umówie dotyczy pewnie spłaszczania jakości sygnału.

Kanał ten otrzymaliśmy jak pamiętam za koniec emisji Orange Sport, który to był również nadawany w SD.

Co innego teraz Polsat Sport News, od samego początku w HD i tak to powinno wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może odpowiedzieć mi na temat Słonecznej Promocji w Inea?

Mianowicie, mam propozycję skorzystania z tej oferty za 79,90 ale mam jeszcze 2 miesiące umowę z nc+

Przechodzę tak czy siak do Inea, ale okazuje się że ta promocja nie trwa wiecznie i jestem namawiany na nią już teraz. Nie chcę dublować płatności, bo jeszcze 2x180 muszę zapłacić do nc+ i doszłaby teraz do tego Inea. Chcę umowę podpisać od 1 marca, ale czy jeszcze będzie szansa skorzystania z tej promocji w lutym?

Ona jest chwilowa czy cały czas, skoro na tym forum ludzie piszą o niej w czerwcu, lipcu 2017?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być tak, że jej za miesiąc-dwa nie będzie. Już tak było, że znikała i pojawiała się z powrotem. Zazwyczaj właśnie na początku roku znikała :)

Skoro INEA płaciłaby tyle samo za wersję SD co HD to chyba nie sądzisz ze udostępnialiby tą gorszą jakościowo wersję.
Na 100% za gorszą jakość mniej płacą

Ale TVP Info nie produkuje już sygnału w SD - nadaje tylko w HD to raz. Dwa z tego co pamiętam to kanały TVP były w Inei pobierane z DVB-T. Po prostu Inea musi zrobić miejsce na sieci, żeby wrzucić ten kanał w dwóch wersjach (i SD i HD), co jest konsekwencją tego, że jeszcze w 2015 wciskali ludziom pakiety SD, żeby pozbyć się nadmiaru starych dekoderów z magazynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może odpowiedzieć mi na temat Słonecznej Promocji w Inea?

Mianowicie, mam propozycję skorzystania z tej oferty za 79,90 ale mam jeszcze 2 miesiące umowę z nc+

Przechodzę tak czy siak do Inea, ale okazuje się że ta promocja nie trwa wiecznie i jestem namawiany na nią już teraz. Nie chcę dublować płatności, bo jeszcze 2x180 muszę zapłacić do nc+ i doszłaby teraz do tego Inea. Chcę umowę podpisać od 1 marca, ale czy jeszcze będzie szansa skorzystania z tej promocji w lutym?

Ona jest chwilowa czy cały czas, skoro na tym forum ludzie piszą o niej w czerwcu, lipcu 2017?

Gdybyś obudził się kilka dni wcześniej, to wypowiedziałbyś umowę z nc+ z dniem 31.12.2017 z powodu wycofania kanału Universal Channel i miałbyś problem z głowy. Na Twoim miejscu wziąłbym ten pakiet z Inei,bo wygląda na to, że w końcu zabierają się za porządne uatrakcyjnienie oferty TV i pakiety mogą zdrożeć... aczkolwiek nie muszą.

Edytowane przez focus1224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może odpowiedzieć mi na temat Słonecznej Promocji w Inea?

Mianowicie, mam propozycję skorzystania z tej oferty za 79,90 ale mam jeszcze 2 miesiące umowę z nc+

Przechodzę tak czy siak do Inea, ale okazuje się że ta promocja nie trwa wiecznie i jestem namawiany na nią już teraz. Nie chcę dublować płatności, bo jeszcze 2x180 muszę zapłacić do nc+ i doszłaby teraz do tego Inea. Chcę umowę podpisać od 1 marca, ale czy jeszcze będzie szansa skorzystania z tej promocji w lutym?

Ona jest chwilowa czy cały czas, skoro na tym forum ludzie piszą o niej w czerwcu, lipcu 2017?

 

No proszę jak ja dzwoniłem  jakieś 2 miesiące temu to twierdzili, że słonecznej promocji już nie ma.

Możesz podać szczegóły oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę jak ja dzwoniłem  jakieś 2 miesiące temu to twierdzili, że słonecznej promocji już nie ma.

Możesz podać szczegóły oferty?

79,90+39,90 C+ internet 500 i jakiś stacjonarny za free

Gdybyś obudził się kilka dni wcześniej, to wypowiedziałbyś umowę z nc+ z dniem 31.12.2017 z powodu wycofania kanału Universal Channel i miałbyś problem z głowy. Na Twoim miejscu wziąłbym ten pakiet z Inei,bo wygląda na to, że w końcu zabierają się za porządne uatrakcyjnienie oferty TV i pakiety mogą zdrożeć... aczkolwiek nie muszą.

Czyli już teraz za późno? Już nie mogę wypowiedzieć tej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Z informacji podanych przez serwis telko.in wynika, że UOKiK wydał zgodę na przejęcie sieci Inea przez Macquarie Infrastructure and Real Assets (MIRA). Tym samym może dojść do realizacji podpisanej równo miesiąc temu umowy."

 

Ciekawe czy te zmiany będą miały jakieś konsekwencje dla nas - zwykłych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...