Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jeśli jest jest taki zapis to te 30% powinno się odnosić moim zdaniem do jakichś sytuacji wyjątkowych typu awaria. Natomiast w twoim przypadku to wydany przez Ineę sprzęt jest stałym czynnikiem ograniczającym możliwości wykorzystania usługi w pełnym zakresie. Zobacz co masz w umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś rozporządzenie czy dyrektywa UE mówiła o tym ze prędkość w większości przypadków nie moze być mniejsza o 30% od zakupionej. Na tej podstawie w Inei tez zmieniono regulamin.

 

Co do awarii to jest zapisane ze w awaryjnych sytuacjach prędkość nie moze być mniejsza o 70%.

Edytowane przez gigablue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujmę to tak ... inea daje swiatlowod , daje router i daje mi neta 500Mb/s , router juz na dzien dobry nie wyssał wiecej niz 300-350Mb/s czyli na dzien dobry juz sie zabezpieczyli tym ze i tak predkosci nie osiagne , ale gdy wpiąłem sie bezposrednio do GPON to mialem maximum łacza ... 

 

gdzie tu sens gdzie logika , gdzie BRAK hamstwa i oszustwa bo prostactwem tez to mozna nazwac , nie mogli mi dac samego GPONA z wifi tylko cos co od samego poczatku nie spelni swoich oczekiwan , jasne moge odpiac od nich router i tyle bede miec po LAN mega predkosc , ale strace WIFI ktore mam od nich gwarantowane w umowie , kazdy kazdemu pod gorke byle by wydoic  kase i wyłgać sie regulaminami i kruczkami w umowie.

 

wezme od nich ten nowy router i niech sie wypchaja ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego można spodziewac się od tego dennego operatora? On ma w d...abonentów, zero jakichkolwiek informacji. UPC mogła dzisiaj włączyc TVP Info HD, rozumiem, że INEA negocjuje, czy pół roku wystarczy? Myślę, że za mało.

Przy okazji mogliby postarac się o TVP HD, który jest w większości "kablówek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to przejaw tzw. patriotyzmu lokalnego, ale zamiast TVP Info w HD [mało mnie interesuje osobiście "tętniąca życiem stolyca"(*)] wolałbym TVP3 POZNAŃ w wyższej rozdzielczości [mimo że nie mieszkam w Poznaniu, chociaż włażąc na dach chałupy go widzę] bo na STK nie ma co liczyć. Zresztą w STK aktualności [na żywo] jest tyle co nic a 50-tą powtórkę z archiwum, nawet HD nie uatrakcyjni.

 

 

(*) - nikogo nie obrażam :chair:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...