Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Byc moze maja , lecz dziewczyna ktora odebrala ode mnie telefon na CC ( nadwyraz mila rozeznana w temacie itp ) poinformowala mnie o zakonczeniu reklamacji i odczytala mi rzekomo to co odpowiedzieli na to co reklamowalem ... wiec ? graja na zwloke ? czy czekaja na to zeby oddac mi kase rowniez za miesiac wrzesien za abo internet ... bo o zwrocie kosztow rowniez jest mowa w reklamacji ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz raz wygralem z nimi jak pisalem wczesniej , zwrocili mi polowe ceny abonamentu za ponad rok czasu wstecz , teraz od maja gdy podpisalem aneks do umowy i mam net 500/50 a fizycznie ok 300Mb/s z winy INEA- zwroca mi polowe kwoty abo za net czyli 40zł z groszem x 5 miesiecy ... dlaczego mialem placic za cos co nie osiaga wymagan nawet regulaminowych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na świetną promocję się załapałeś. :wink:

Jestem pod wrażeniem chwytu marketingowego Inea "Skredytuj nam ful łącze, a jak się uprzesz zwrócimy fifty-fifty za wirtualną przepustowość. Takie numery tylko u nas, dołącz do zadowolonych w Wielkopolsce. Inea Twoim monopolistą."

Może to TP-Link będzie musiał prostować tą niezgodność, nie zdziwię się jak podmienią na model nie będący w ofercie Inea, a wewnętrzne przepychanki skończą się na aneksie z TP-Link (czy tam którym pośrednikiem), że dostarczyli sprzęt niezgodny z zamówieniem Inea. Pytanie czym kierowało się Inea, kasą to wiemy, ale dać się złapać na marketingowej specyfikacji routera to poruta.

 

Szkoda, że tak nieliczni rozliczają Inea z tego za co płacą. Jednak wymaga to sporo samozaparcia.

Swoją drogą coraz więcej firm z regulaminami, które są na bakier z rzeczywistością ... podpisz, płać i płacz! :-|

Edytowane przez @_v
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za mile slowo ;) zeby bylo smieszniej kolejne 6 osob u mnie w moim miejscu jest w IDENTYCZNEJ sytuacji !! doslownie !! i takze reklamowaly tak samo jak ja ,,, czekaja takze za zwrotem kasy , wymiana sprzetu BEZPLATNIE ( inea za zmiane zyczy sobie 100zł ) 

 

Tyle tylko ze ten model routera  TP-linka nie jest od "dziś" na rynku , ja go dostalem ponad 2 lata temu jak wkroczyl  do mnie swiatlowod , ale wtedy mialem net 250 wiec " nadawal " sie router bo predkosci swoje osiagal co do Megabajta , gdy weszla promocja ze moge miec net w tej samej cenie ale 500, to co mi szkodzilo podpisac umowe na 12 miesiecy skoro i tak korzystam z inei . Ale ze ja jestem uXXX]liwy do granic mozliwosci haha to tu to tam sprawdzilem , jeden sprzet komputerowy , laptopy itp , sprzet w domu tez nie jest " gorszego sortu " wiec mowie co jest i tak zaczął sie temat INTERNETU i sprzetu od INEA ... 

 

polecam nadgorliwosc bo czasem pieniadze leza na ulicy :) tzn w INEI :P

Edytowane przez papryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam więcej, są 3 kanały: TV Wielkopolska SD, TV Wielkopolska HD, TV Relax SD, gdzie na planszy tego kanału widnieje również taki sam zapis o zawieszeniu nadawania.

Nie wiem natomiast, czy któryś z tych 3 kanałów jest gwarantowany w umowie...

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zamienią ci na coś innego i tyle będzie z tego wszystkiego.

Z drugiej strony co ci to da jak będziesz mógł zrezygnować tylko z TV, a za resztę i tak będziesz miał OW.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grają na czas, tak szybko nie zamienią, plansza jeszcze długo poświeci, poza tym co mogą w zamian podmienić o podobnej tematyce regionalnej?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś zrezygnował z telewizji to automatycznie zerwałbyś całe warunki promocji i musiałbyś podpisać nowe na internet.

Więc na pewno nie byłoby to 25zl.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, jednak uważam, że skoro cena internetu miałaby się zmienić, nie musiałbym akceptować nowych warunków, więc nie musiałbym zawierać umowy na nowych warunkach. Czyli doszłoby do zerwania umowy na wszystkie usługi z winy INEI.

 

Oczywiście rozważania czysto teoretyczne, z kablówki jestem zadowolony, z internetu jeszcze bardziej, nikt lepszego internetu mi nie zaoferuje, więc rezygnowanie z internetu w INEI byłoby czystą głupotą.

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Istnieją inne formy wyróżnienia fragmentu tekstu. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to ze rezygnując z telewizji rezygnujesz z warunków promocyjnych dotyczących całego pakietu (tym samym również neta). A skoro rezygnujesz również z warunków promocyjnych dotyczących neta to masz dwie opcje wybierasz nowe warunki albo lecisz na cenach standardowych.

Jestem już w tym obeznany bo kumpel przy ostatniej podwyżce na tv chciał coś takiego zrobić i zrezygnować z TV ale nadal mieć neta i taka wyszła sytuacja. Poszedł z tym nawet do Miejskiego Rzecznika, a ten rozłożył ręce i powiedział, że mają rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jest trzecia opcja, rezygnacja z całości.

Skoro w warunkach oferty otrzymałem pakiet tv za 95, internet za 25 i na takie warunki się zgodziłem, to zmiana tych warunków wymaga mojej zgody.

Wyłączenie Tv Wielkopolska jest zmianą warunków i w sytuacji braku mojej zgody oznacza możliwość rezygnacji z TV. Wówczas INEA proponuje mi sam net, ale na innych warunkach, a to wymaga mojej zgody. Więc, albo zgadzam się na inną cenę neta, albo jej nie akceptuję i umowa ulega rozwiązaniu, nie z mojej winy oczywiście.

 

Tak powinno to wyglądać w normalnym kraju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli kanal jest czescia umowy jako kanal gwarantowany to " być może " mozna zerwac umowe bez kary , jesli jednak nie masz go w swojej umowie to tyle z ucieczki 

 

Zrywanie umowy dla samej zasady by podpisac NOWA na promocyjnych warunkach ... hmm kazdy robi jak uwaza , wylaczenie TV WIELKOPLSKA moze spowoduje otwarcie furtki by nawiać z inea , ale jesli ktos ma 2pak lub 3pak to nie mozna sobie zerwac umowy na sama TV ,bo tylko w tym sie cos tam zmienilo ,  wypowiada sie zawsze umowe na WSZYSTKIE 2 lub 3 uslugi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://tvwielkopolska.pl/

 

Przerwa techniczna

poniedziałek, 05 września 2016 11:27

 

 

W tej chwili na kanale Tv Wielkopolska w sieci INEA trwa przerwa techniczna,wymiana serwera i takie tam, techniczne nowinki wprowadzamy...za kilka dni odpalamy z nową ramówką. Czekamy też na Wasze pomysły..:-) Piszcie na : papiera@tvwielkopolska.pl ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos pomoze mi i doradzi :) Mam mieszkanie na os. Czecha - odbierałem kanały INEI (DVB-C) niekodowane i to mi wystarczało, ale dzisiaj podpisałem umowę na internet (150mbps na 8msc - oferta student) i jednocześnie zauważyłem, że nie mam już dostępu do telewizji (a zależało mi tylko na kanałach niekodowanych). Myślicie, że da się coś z tym zrobić, czy zostaje mi tylko kupno najtanszego pakeitu TV lub montaż anteny DVB-T?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...