Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi o to co jest napisane na stronie a tzw. ukryte promocje przy przedłużeniu umowy o których zwykły zjadacz chleba nie ma pojęcia.

Przy tej promocji canal select wychodził średnio 41-42zl. Zawsze trochę taniej. Może podziałaj w drugą stronę spróbuj coś cenowo ugrać na pakiecie podstawowym ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Inei Super HD + 50Mb/s jest za 112,50 średnio (łamaniec), Standard HD + 150Mb/s za tyle samo.

Ja mam Super HD + 250Mb/s za 90zł (6mies za 0 i 18 za 120).

Na stronie tej promocji nie uświadczysz (chyba, że gdzieś zakopana).

 

Ogólnie, póki co jestem mega zadowolony.

Mógłbyś napisać kiedy i gdzie to zalatwiales?

Sam mam super hd i neta 250 płacę 129.90, ale mam już od pół roku na czas nieokreślony i przy takich warunkach jak piszesz chętnie przedłużył bym umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja promocja nazywała się "Okazyjny światłowód dla domu plus v 2.0".

W tej chwili jest wersja 3.0 z trzema miesiącami gratis, choć może wersja 2.0 też obowiązuje??

 

Jako ciekawostka, siostra w tej chwili w punkcie podpisuje umowę na to co mam ja z dziewięcioma miesiącami gratis!! 

Jest też sam internet 250 za 60zł. Nie wiem czy to tylko dziś, czy dłuższa akcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie twierdziłem, że to nie światłowód, przyznam się, że myślałem, iż 250Mb/s dają tylko po światłowodzie. 

Realna prędkość na speedtest.net z serwerem orange nawet 275/12. Przy pobieraniu czasem 30kilka MB/s osiągałem.

 

Siostra podpisała umowę, 9mies gratis. Inea stała się elastyczna, najpierw chcieli dać 6mies free, zeszli na 9. Chcieli 29 za PVR (w okresie bezpłatnym) zeszli na 10.

Jeszcze pewnie czeka ją batalia o darmowy miesiąc niepełny, bo naliczają (mnie i sąsiadowi) ale po interwencji odpuszczają (w rozmowach nie ma mowy o niepełnym płatnym).

 

Ciekawi mnie, czy taka promocja jest "ot tak", czy łapią klientów za wszelką cenę, bo chcą sprzedać Ineę (a ilość abonentów ma znaczenie), czy inny operator szykuje się do wejścia na światłowód (podobno na tym światłowodzie, który jest założony w mojej okolicy INEA nie ma monopolu) i chcą złapać klienta.

Edytowane przez tomek.cis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie cofnie dotacji, bo dotacji nie dostała Inea tylko WSS, chodzi o to, żeby wykazać się przed akcjonariuszami, Inea znów prowadziła akcję wypróbuj światłowód, sprzedawcy znów sprzedawali to jako "podłącz se pan światłowód, bo podłączamy za darmo a potem pan zrezygnujesz" i znowu się okazało, ze 90% nowych "klientów" złożyło rezygnację, więc ktoś podjął desperacką próbę zachowania posady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli "podłącz se pan światłowód"? Chodzi Ci o doprowadzenie światłowodu do domu i montaż gniazda, czy zamówienie usługi?

Bo u nas kabel do domu i gniazdo montowano bez zamawiania usług, czy nawet deklaracji chęci zamówienia usług.

Z tym 90% rezygnacji to chyba przesada, bo ofertę mają dobrą, wcześniej koszt internetu w Netii 10Mb/s wynosił mnie ponad 80zł, teraz za 90 mam internet o niebo lepszy i najwyższy pakiet tv (bez premium). 

Oczywiście to tylko mój przykład ale myślę, że zadowolonych klientów jest spora większość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam Tomek daj szczegóły jeśli możesz. W poniedziałek będę dzwonił.
Swoją drogą dziwna polityka- że samemu trzeba dzwonić do DUK. Inni operatorzy sami wydzwaniaja i to grubo przed końcem umowy.

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...